Kolejny sportowy weekend za nami

poniedziałek, 22 październik 2018 07:19

Grały wszystkie kategorie wiekowe, za wyjątkiem naszych kadetek.

 

To był kolejny weekend, wypełniony sportowymi emocjami w wykonaniu naszych młodych koszykarek. Była to również okazja, dla naszych kibiców, na obserwacje naszej zdolnej młodzieży, ponieważ rozegrano aż 4 spotkania na hali przy ulicy Chopina 52.

 

Wyniki weekendowych spotkań:

 

- I Liga, ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp. - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy, 65:84 (21:14, 11:20, 16:28, 17:22)

 Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Kobylińska 17 (5x3), Kościukiewicz 13 (1x3), Kuczyńska Aleksandra 10 (1x3), Feliczak 8 (2x3), Wierzbicka 6 (2x3), Dudek 6, Kupczyk 3, Omiotek 2 oraz Szczecińska 0 pkt.

 

- I Liga, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy, 56:66 (7:10, 12:20, 15:12, 22:24)

 Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Duchnowska Wiktoria 15 (3x3), Potraca 11 (2x3), Duchnowska Paula 10 (1x3), Trzeciak 8, Matkowska 5, Śmiałek 4, Szczęsna 3 (1x3) oraz Dubaj 0 pkt.

 

- Juniorki starsze, ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS MOS Betard Wrocław, 83:49 (19:9, 17:12, 27:13, 20:15)

 Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Potraca 17 (2x3), Duchnowska Wiktoria 14 (4x3), Śmiałek 12, Dubaj 9 (1x3), Duchnowska Paula 9 (1x3), Trzeciak 8, Szczęsna 7 (1x3), Kupczyk 4, Dopierała 3, Mamrowicz, Matkowska oraz Wójcik po 0 pkt.

 

- Juniorki, WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp.,, 52:89 (7:28, 23:23, 15:22, 7:16)

Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Szczecińska 25 (1x3), Kościukiewicz 16 (1x3), Kobylińska 14 (4x3), Wierzbicka 12 (2x3), Feliczak 11 (1x3), Kuczyńska Aleksandra 4, Omiotek 3, Dudek 2, Jenek 2, Lewandowska, Trawczyńska oraz Sierocińska po 0 pkt.

 

- Młodziczki, MKS II Polkowice - ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp., 42:55 (10:15, 7:12, 14:16, 11:12)

 Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Pławsiuk 12, Paradowska 11, Burakowska 11, Steblecka 6, Małkowska 4, Roćko 4, Stępkowska 3, Forster 2, Sroka 2, Herner, Knutelska oraz Stanek po 0 pkt.

 

- Młodziczki, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - KSW Spartakus Jelenia Góra, 48:92 (10:16, 14:19, 12:23, 12:34)

Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Maksymowicz 12, Kończak 10, Łotarewicz 5, Bondar 4, Brytan 4, Dziuba 4, Książkiewicz 3, Bęczkowska 2, Byczkowska 2, Wierzchanowska 2, Dusza oraz Dzieciuch po 0 pkt.

Nie zwalniamy ani na moment, nasze młode zawodniczki w pocie czoła przygotowują się do kolejnych, ligowych spotkań.

 

Już wkrótce kolejne szanse na dopingowanie naszych młodych koszykarek, które cały czas doskonalą swoje umiejętności przygotowując się do swoich spotkań. Elementem takiego przygotowania jest również umiejętność gry w hali wypełnionej kibicami, zapraszamy więc serdecznie wszystkich sympatyków koszykówki młodzieżowej, aby wspomóc nasze adeptki koszykówki, pomagając im tym samym zaznajamiać się z emocjami które towarzyszą przy głośnym dopingu! Wstęp na wszystkie spotkania bezpłatny.

 

Terminarz spotkań:

 

- 20.10.2018, Juniorki starsze, trenerzy: R. Pieczyrak i J. Kopaczewski, ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS MOS Betard Wrocław, ul. Chopina 52, godzina 12:00

 

- 20.10.2018, I Liga, trener: J. Kopaczewski, ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp. - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy, ul. Chopina 52, godzina 14:30

 

- 21.10.2018, Juniorki, trenerzy: J. Kopaczewski, R. Pieczyrak, WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp., mecz wyjazdowy, godzina 11:00

 

- 21.10.2018, I Liga, trener: R. Pieczyrak, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy, ul. Chopina 52, godzina 12:00

 

- 21.10.2018, Młodziczki, trenerzy: Beata Wieczorek i Łukasz Hiszpański, MKS II Polkowice - ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp., mecz wyjazdowy, godzina 12:30

 

- 21.10.2018, Młodziczki, trener: K. Kamiński, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - KSW Spartakus Jelenia Góra, ul. Chopina 52, godzina 14:00

 

Zdjęcia zamieszczane będą na naszym klubowym Facebooku.

Wyniki spotkań naszej młodzieży

poniedziałek, 15 październik 2018 07:28

W tym tygodniu, większość naszych młodzieżowych zespołów miała okazję zaprezentować swoje umiejętności przed gorzowską publicznością.

 

To był pracowity weekend w wykonaniu naszej młodzieży, swoje mecze rozegrały wszystkie kategorie wiekowe za wyjątkiem juniorek, które na swoje inauguracyjne spotkanie muszą czekać do zbliżającej się niedzieli. Swoje pierwsze zwycięstwa zanotowały natomiast młodziczki oraz juniorki starsze.

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

 

- Sobota, Kadetki, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - SKM Zastal Zielona Góra, 107:44 (33:8, 31:14, 22:9, 21:13)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Harasimowicz 16, Jasińska 15, Piórkowska 14, Dolacińska 12, Lebiecka 12, Kozłowska Maja 9, Michniewicz 8, Piątek 8 (1x3), Żak 5, Kurkowiak 4, Kruszewska 2 oraz Marchel 2 pkt.

 

- Sobota, Kadetki, ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. - UKS Basket Zgorzelec, 47:90 (4:37, 10:23, 14:20, 19:10)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Kujawa 14, Radlak 8, Sujewicz 5, Gonera 4, Piekarzewicz 4, Woźniak 3, Domowicz 2, Fulko 2, Hrybacz 2, Trawczyńska 2, Dreger 1 oraz Obłaczyńska 0 pkt.

 

- Niedziela, Młodziczki, UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp, 42:23 (12:2, 9:10, 6:5, 15:6)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Maksymowicz 12, Kończak 4, Książekiwcz 4, Brytan 2, Bondar 1, Byczkowska, Dusza, Dziuba, Łotarewicz, Roszak oraz Wierzchanowska po 0 pkt.

 

- Niedziela, Młodziczki, ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. - KS Szprotavia Szprotawa, 65:36 (22:8, 19:10, 13:5, 11:13)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Roćko 12, Paradowska 10 (1x3), Forster 8, Steblecka 7 (2x3), Burakowska 6, Knutelska 5, Pławsiuk 5, Stępkowska 4, Tamm 4, Herner 2, Małkowska 2 i Stanek 0 pkt.

 

- Niedziela, Młodziczki, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - KS Wichoś Jelenia Góra, 27:146 (13:42, 4:29, 2:29, 8:46)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Bęczkowska 6, Dzieciuch 5, Sobkowiak 5, Orzeł 3, Pawelczyk 3, Cichosz 2, Czentorycka 2, Kędziora 1, Misiorna, Osintseva oraz Płóciennik po 0 pkt.

 

- Niedziela, I Liga, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra, 71:41 (22:8, 24:14, 17:4, 8:15)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Duchnowska Paula 15 (2x3), Duchnowska Wiktoria 13 (3x3), Szczęsna 9 (1x3), Potraca 8 (2x3), Matkowska 7 (1x3), Trzeciak 6, Śmiałek 4, Kielar 4, Ruszkowska 3 (1x3), Mamrowicz 2, Dubaj i Jeger po 0 pkt.

 

- Niedziela, I Liga, KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp., 117:58 (29:16, 28:9, 30:18, 30:15)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Kupczyk 11 (1x3), Kobylińska 9 (3x3), Feliczak 9 (1x3), Kuczyńska Aleksandra 6, Szczecińska 6, Dudek 6, Kościukiewicz 5, Kurkowiak 4 i Straszewska 0 pkt.

 

- Niedziela, Juniorki Starsze, ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS Wichoś Jelenia Góra, 78:56 (17:12, 24:16, 23:14, 14:14)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Trzeciak 20 (1x3), Matkowska 15 (2x3), Duchnowska Paula 10 (2x3), Duchnowska Wiktoria 9 (1x3), Szczęsna 8, Śmiałek 7, Dubaj 3 (1x3), Potraca 3, Jenek 2, Kielar 1, Sierocińska oraz Dopierała po 0 pkt.

 

Zdjęcia dostępne będą na naszym klubowym Facebooku, których prosimy szukać w odpowiednich kategoriach (młodziczki, kadetki, itd.).

Terminarz spotkań naszej młodzieży

środa, 10 październik 2018 07:45

Swoje kolejne spotkania, rozegrają nasze młodziczki, kadetki,  juniorki starsze oraz I Liga.

 

Pierwszy weekend ligowych zmagań dla naszych zespołów zakończył się ze zmiennym szczęściem. Już wkrótce okazja do kolejnych zwycięstw i walki o każdy centymetr parkietu. Kadetki trenera Radosława Duchnowskiego - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp., rozegrają swoje drugie spotkanie przed własną publicznością, podobnie sytuacja wygląda w przypadku kadetek ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. które poprowadzi trener Zbigniew Wilmiński. W niedzielę swoje spotkania rozegrają dwa zespoły I ligi, jeden przed Gorzowską publicznością, drugi na wyjeździe. Na zakończenie weekendowych zmagań swoje mecze rozegrają młodziczki.

 

Terminarz weekendowych spotkań:

 

- Sobota (13.10.2018), Kadetki, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - SKM Zastal Zielona Góra, ul. Chopina 52, godzina 13:15

- Sobota (13.10.2018), Kadetki, ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. - UKS Basket Zgorzelec, ul. Szwoleżerów 2, godzina 15:15

- Niedziela (14.10.2018), Młodziczki, UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp, mecz wyjazdowy, godzina 11:00

- Niedziela (14.10.2018), Młodziczki, ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. - KS Szprotavia Szprotawa, ul. Szwoleżerów 2, godzina 13:00

- Niedziela (14.10.2018), Młodziczki, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - KS Wichoś Jelenia Góra, ul. Chopina 52, godzina 13:00

- Niedziela (14.10.2018), I Liga, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra, ul. Chopina 52, godzina 15:15

- Niedziela (14.10.2018), I Liga, KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp., mecz wyjazdowy, godzina 16:00

- Niedziela (14.10.2018, Juniorki Starsze, ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS Wichoś Jelenia Góra, ul. Chopina 52, godzina 17:15

 

Zdjęcia z poszczególnych spotkań, jeśli zaistnieje taka możliwość, pojawią się na naszym klubowym Facebooku.

Wyniki weekendowych spotkań

poniedziałek, 08 październik 2018 07:55

Sezon oficjalnie uważamy za rozpoczęty!

 

W miniony weekend swoje spotkania rozegrały młodziczki, kadetki oraz dwa zespoły I ligi.  Podopieczne trenera Roberta Pieczyraka w rozgrywkach I Ligi kobiet wygrały z gospodyniami, Grot TomiQ Pabianice, po aż TRZECH dogrywkach jednym punktem. Podopieczne trenera Radosława Duchnowskiego (ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp.) wygrały swoje pierwsze spotkanie przed gorzowską publicznością w ramach Dolnośląsko - Lubuskiej ligi kadetek.

 

Wyniki weekendowych spotkań:

 

- 1 Liga, ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp. - ENEA AZS II Poznań 62:85 (15:30, 17:22, 12:18, 18:15)

Punkty dla naszego zespoły zdobyły: Wierzbicka 18 (1x3), Kobylińska 13 (3x3), Kościukiewicz 7, Kupczyk 7, Szczecińska 6, Dudek 4, Feliczak 3 (1x3), Omiotek 2, Kuczyńska Aleksandra 2 i Agata Straszewska 0 pkt.

 

- 1 Liga, Grot TomiQ Pabianice - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. 75:76 (16:15, 17:18, 17:14, 7:10, 8:8, 5:5, 5:6)

Punkty dla naszego zespoły zdobyły: Śmiałek 14, Trzeciak 13 (1x3), Matkowska 12 (1x3), Duchnowska Paula 12 (4x3), Potraca 9 (1x3), Duchnowska Wiktoria 8 (1x3), Szczęsna 6 i Kielar 2 pkt.

 

- Kadetki, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - WSTK Wschowa 99:42 (29:12, 16:16, 23:10, 31:4)

Punkty dla naszego zespoły zdobyły: Kozłowska Maja 17, Piątek 15 (1x3), Jasińska 12, Harasimowicz 11, Dolacińska 9 (1x3), Piórkowska 8, Kurkowiak 7, Lebiecka 7 (1x3), Michniewicz 7 (1x3), Żak 4, Kruszewska 2 i Marchel 0 pkt.

 

- Kadetki, SKM Zastal Zielona Góra - ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. 72:43 (22:10, 16:16, 14:12, 20:5)

Punkty dla naszego zespoły zdobyły: Pytel 13 (1x3), Paradowska 10, Janiszewska 4, Knutelska 4, Symeryak 4, Burska 2, Glinkowska 2, Łotarewicz 2, Owsianik 2, Freitag, Maksymowicz oraz Śliżewska po 0 pkt.

 

- Młodziczki, ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. - MKS Polkowice I 48:62 (15:13, 6:22, 15:17, 12:10)

Punkty dla naszego zespoły zdobyły: Pławsiuk 11, Tamm 8, Małkowska 6, Steblecka 6, Roćko 4, Stępkowska 4, Forster 3, Burakowska 2, Kowalska 2, Stanek 2 oraz Herner 0 pkt.

 

Zdjęcia dostępne będą na naszym Facebooku, w dziale zdjęcia.

Terminarz weekendowych spotkań

środa, 03 październik 2018 11:29

Swoje spotkania rozegrają dwa zespoły 1 ligi, kadetki oraz młodziczki.

 

W nadchodzący weekend, swoje pierwsze mecze w sezonie 2018/2019 rozegrają nasze młodziczki oraz kadetki. Trzy z pięciu spotkań, rozegrane zostaną przed gorzowską publicznością. Serdecznie zapraszamy na wszystkie mecze!

 

Terminarz weekendowych spotkań:

 

- Kadetki, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - WSTK Wschowa, 06.10.2018, godzina 13:15 (Chopina 52)

- 1 Liga, ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp. - ENEA AZS II Poznań, 07.10.2018, godzina 15:00 (Chopina 52)

- 1 Liga, Grot TomiQ Pabianice - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp, 07.10.2018, godzina 16:00

- Kadetki, SKM Zastal Zielona Góra - ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp, 07.10.2018, godzina 13:00

- Młodziczki, ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. - MKS I Polkowice, 07.10.2018, godzina 13:00 (SP13)

Strona 1 z 63
Joomla Extensions