Sukces naszej młodzieżowej Kadry Polski

Reprezentacja Polski w Koszykówce Kobiet wygrała turniej w Mińsku. Wśród reprezentantek znalazły się trzy nasze zawodniczki.

 

Podopieczne Luby Szwecowej-Knap rozegrały 3 spotkania w ramach XXI Międzynarodowego Turnieju Pamięci Władimira Ryżenkowa w Mińsku. Nasza reprezentacja zmierzyła się z kadrą Litwy, Białorusi oraz reprezentacją rosyjskiego miasta Petersbug. Wśród 12 reprezentantek naszego kraju znalazły się 3 zawodniczki które na co dzień trenują w naszym klubie. Jedna z nich została wyróżniona nagrodą indywidualną. Są to:

 

- Joanna Kobylińska, MVP Turnieju

- Weronika Dudek

- Aleksandra Kuczyńska

 

Pełen skład Reprezentacji Polski, wraz z kadrą można znaleźć tutaj.

 

Wyniki:

 

- Litwa - Polska 47:54

Dokładne statystyki

 

- Petersburg - Polska 36:68

Dokładne statystyki

 

- Polska - Białoruś 79:66

Dokładne statystyki 

 

Trenerom jak i zawodniczkom gratulujemy wygranego turnieju i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Joomla Extensions