Meldujemy się w Finale!

Nasz zespół, po wygranej w niedzielne popołudnie, zapewnił sobie awans do Finałów Mistrzostw Polski w koszykówce kobiet U-22

Nasze koszykarki, po wczorajszym, trudnym meczu wyszły na parkiet gotowe i zmotywowane do działania. Pierwsza kwarta to wyrównana walka obu zespołów, tocząca się punkt za punkt. Wiele emocji, poświęcenia i walki a niekiedy niepotrzebnych nerwów, tak można było opisać tą część spotkania. Druga kwarta nieznacznie dla nas. W drugiej połowie meczu, podopieczne trenera Roberta Pieczyraka i Janusza Kopaczewskiego wyszły na parkiet jeszcze bardziej zmotywowane i głodne zwycięstwa, widać to było w doskonałej obronie i mądrości w trakcie podejmowania decyzji. Z minuty na minutę nasze zawodniczki powiększały prowadzenie i to nasz zespół może się cieszyć z awansu do finałów Mistrzostw Polski!

Wyniki dzisiejszych spotkań:

- Mon-Pol Płock - ENEA AZS Poznań 43:80 (11:17, 12:20, 10:23, 10:20)

- ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 82:67 (21:19, 15:7, 30:16, 16:25)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Szczęsna 19, Matkowska 17, Keller 12, Kominek 12, Trzeciak 9, Kuczyńska 7, Paula Duchnowska 4, Dul 2, Szczecińska, Połujan, Jezierska i Musielak po 0 pkt.