XV Memoriał Aleksandry Piotrowskiej - Dzień Pierwszy

Pierwszy dzień, pełen sportowych emocji już za nami.

 

W turnieju, z Gorzowa, biorą udział, zespoły prowadzone przez trenera Roberta Pieczyraka oraz Janusza Kopaczewskiego. Oprócz tego, na hali Akademii im. Jakuba z Paradyża gościliśmy drużyny z Aleksandrowa, Poznania oraz Zgorzelca. Z pewnością spotkania te, dostarczą wartościowych informacji na temat poziomu przygotowań przed nadchodzącym sezonem. Już jutro kolejne spotkania na które serdecznie zapraszamy!

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

 

1. Juniorki, ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, 32:72 (10:18, 10:14, 4:27, 12:8)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Michniewicz 7, Lewandowska 6, Dopierała 4, Pyrlik 4, Wójcik 4, Jenek 3, Maciejczyk 2, Brzezińska 2, Ruszkowska, Grochocka, Trawczyńska oraz Jeleńczak po 10 pkt.

 

Dla UKS Basket, punkty zdobyły: Bogusz 13, Charytoniuk 12, Kozarska 10, Kozłowska 10, Konaszewska 7, Dąbrowska 5, Łapińska 4, Sobczak 4, Tymoszuk 3, Cichocka 3, oraz Ziental 1 pkt.

 

 

2. Juniorki, ENEA AZS Poznań - UKS Basket Zgorzelec, 83:70 (14:21, 22:14, 21:15, 26:20)

Dla Poznania, punkty zdobyły: Liszkowska 25, Jarecka 17, Kołodziejczak 17, Król 8, Smantek 5, Oleszkiewicz 5, Błachowicz 4, Bukowska 2, Jędrzejewska 0 pkt.

 

Dla UKS Basket Zgorzelec, punkty zdobyły: Ferenc 16, Łozowska 12, Zienkiewicz 12, Kowalczuk 11, Urbanowicz 6, Legaczyńska 5, Marcinów 4, Adamczewska 2, Kuzubska 2, Straczewska oraz Bystryk 0 pkt.

 

 

3. I Liga, ENEA AZS Poznań - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. 95:38 (26:6, 23:13, 19:11, 27:8)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Feliczak 12, Wierzbicka 7, Kościukiewicz 7, Śmiałek 6, Straszewska 4, Omiotek 1, Kupczyk 1, 

 

Dla ENEA AZS Poznań, punkty zdobyły: Ziemborska 32, Marek 20, Piasecka 8, Piechowiak 7, Rogozińska 6, Wróblewska S. 6, Wróblewska K. 6, Dąbrowska 4

 

 

4. I Liga, UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 57:63 (18:21, 20:21, 11:12, 8:9)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Duchnowska Wiktoria 15, Trzeciak 9, Potraca 9, Szczęsna 9, Szczecińska 8, Matkowska 7, Duchnowska Paula 4, Mamrowicz 1, Dubaj 1 oraz Kielar 0.

 

Dla UKS Basket, punkty zdobyły: Dudek 13, Leszczyńska 11, Kaźmierczak 11, Maciejewska 7, Łopińska 5, Kozłowska 4, Krzyszczak 3, Skopińska 2, Samulak 1, Szpera oraz Janusz po 0 pkt.

 

 

5. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Enea AZS Poznań (juniorki) 39:87

Dla UKS Basket, punkty zdobyły: Charytoniuk 14, Dąbrowska 7, Kozarska 6, Sobczak 6, Kozłowska 4, Konaszewska 2, Cichocka, Tymoszuk oraz Bogusz po 0 pkt.

 

Dla ENEA AZS Poznań, punkty zdobyły: Oleszkiewicz 21, Kołodziejczak 17, Liszkowska 11, Jarecka 9, Król 8, Smaniek 6, Bukowska 6, Jędrzejewska 5 oraz Błachowicz 4 pkt.

 

 

6. UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP Gorzów (juniorki) 89:36 (22:10, 31:8, 26:9, 10:9)

Dla UKS Basket Zgorzelec, punkty zdobyły: Marcinów 15, Legaczyńska 11, Kowalczuk 11, Ferenc 11, Urbanowicz 10, Łozowska 9, Adamczewska 8, Starczewska 6, Kazubska 6, Bystryk 2, Zienkiewicz oraz Sikora po 0 pkt.

 

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Lewndowska 7, Wójcik 7, Dopierała 6, Jeleńczak 5, Jenek 5, Trawczyńska 2, Grochocka 2, Brzezińska 2, Maciejczyk, Ruszkowska oraz Pyrlik po 0 pkt.

 

 

7. ENEA AZS II AJP Gorzów - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (I liga) 68:52 (21:8, 11:15, 17:16, 19:13)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Kupczyk 13, Wierzbicka 13, Śmiałek 8, Kościukiewicz 8, Feliczak 4, Sierocińska 3, Kubacka 3, Omiotek, Straszewska, Jeger oraz Harasimowicz po 0 pkt.

 

Dla UKS Basket, punkty zdobyły: Janusz 11, Dudek 10, Maciejewska 9, Kaźmierczak 9, Samulak 6, Kozłowska 6, Skopiuska 4, Szpera 2, Łopińska 2 oraz Krzyszczak 2 pkt.

 

 

8. ENEA AZS AJP Gorzów - ENEA AZS Poznań  (I liga) 57:84  (14:17, 19:21, 6:20, 18:26)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Potraca 17, Szczecińska 10, Duchnowska Paula 9, Matkowska 9, Duchnowska Wiktoria 8, Trzeciak 2, Kielar 2, Mamrowicz, Szczęsna oraz Dubaj 0 pkt.

 

Dla ENEA AZS Poznań, punkty zdobyły: Piechowiak 20, Wróblewska 17, Ziemborska 15,  Rogozińska 12, Harek 11, Dąbrowska 5, Wróblewska 4, Piasecka oraz Kozłowska 0 pkt.

 

Terminarz jutrzejszych spotkań (16.09.2018):

 

- 9:00,  UKS Basket Zgorzelec - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (juniorki)

- 10:50, ENEA AZS Poznań - ENEA AZS AJP Gorzów (juniorki)

- 12:30, UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - ENEA AZS Poznań  (I liga)

- 14:15, ENEA AZS AJP Gorzów - ENEA AZS II AJP  Gorzów (I liga)

Joomla Extensions