Tytuł obroniony!

Nasze zawodniczki udowodniły, że ciężka praca i wielkie zaangażowanie jest drogą do sukcesu!

Niedzielne popołudnie miało szczególne znaczenie dla podopiecznych trenera Radosława Duchnowskiego, Kacpra Kamińskiego. O godzinie 12:30 rozpoczął się mecz o tytuł Mistrza Polski w koszykówce kobiet do lat 16. Spotkanie godne Wielkiego Finału z walką do ostatnich sekund, które tak naprawdę zadecydowały o końcowym wyniku! Pierwsza kwarta to niewielkie prowadzenie naszych zawodniczek, które musieliśmy oddać w drugiej kwarcie. Nasz zespół, schodząc do szatni na przerwę, przegrywał pięcioma punktami. Druga odsłona to po raz kolejny wyrównane spotkanie po obu stronach boiskach, punkt za punkt, przechwyt za przechwyt, sytuacje wielkich rzutów, indywidualnych oraz zespołowych akcji. W ostatecznym rozrachunku, dzięki zachowaniu zimnej krwi do ostatnich sekund udało się zdobyć punkty, dzięki którym możemy świętować kolejny tytuł Mistrzyń Polski! Mistrz zostaje w Gorzowie Wlkp. Wielkie gratulacje dla zawodniczek oraz całego sztabu trenerskiego!