Wyjazdowe spotkania naszej młodzieży

piątek, 23 listopad 2018 08:23

Niestety w ten weekend nasi gorzowscy kibice nie będą mieli zbyt wielu okazji do obserwowania zmagań naszej młodzieży.

 

Jedynym spotkaniem, jakie zostanie rozegrane na hali Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp., będą zmagania drugiego zespołu młodziczek z MKS Polkowice I, które obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli z czterema zwycięstwami oraz dwoma porażkami. Z pewnością będzie to wymagający mecz dla naszych młodszych koszykarek.

 

Nieco wcześniej swój mecz rozegrały kadetki ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. o wyniku spotkania informowaliśmy na naszym klubowym Facebooku.

 

WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. 40:113 (14:31, 9:25, 8:31, 9:26)

Michniewicz 26 (4x3), Harasimowicz 23 (2x3), Lebiecka 13, Pawelczyk 10, Piątek 10 (2x3), Jasińska 8, Kozłowska 8, Piórkowska 5, Kurkowiak 4, Żak 4, Warzyńska 2, Dolacińska 0 pkt.

 

Terminarz weekendowych spotkań:

 

- 24.11.2018 (sobota), Kadetki, SKM Zastal Zielona Góra-ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp., mecz wyjazdowy

- 24.11.2018 (sobota), Kadetki, UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp., mecz wyjazdowy

- 25.11.2018 (niedziela), Juniorki, MKS Gwardia Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp., mecz wyjazdowy

- 25.11.2018 (niedziela), młodziczki, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - MKS Polkowice I, ul. Chopina 52, godzina 13:00

- 25.11.2018 (niedziela), I Liga, Olimpia Wodzisław Śląski - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp., mecz wyjazdowy

 

 

Jak co tydzień, chcielibyśmy podzielić się z Państwem wynikami spotkań naszej młodzieży.

 

W sumie, rozegrane zostały 4 spotkania z udziałem naszych zespołów. Trzy spotkania mogli obserwować nasi Gorzowscy kibice. Ze swojego kolejnego zwycięstwa mogły się cieszyć zawodniczki prowadzone przez trenera Janusza Kopaczewskiego - Juniorki (U-18), które zajmują pierwsze miejsce w Dolnośląsko - Lubuskiej lidze juniorek (4 zwycięstwa, 0 porażek). Oby tak dalej!

 

Wyniki weekendowych spotkań:

 

- 17.11.2018, kadetki (U-16), ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. - SKM Zastal Zielona Góra, 44:53 (9:15, 11:10, 9:12, 15:16)

Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Kujawa 13, Gonera 10, Domowicz 7, Trawczyńska 4, Sujewicz 4, Woźniak 2, Piekarzewicz 2, Hrybacz 2, Dreger, Fulko, Hołub oraz Radlak po 0 pkt.

 

- 17.11.2018, młodziczki (U-14), ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - KS Szprotavia Szprotawa, 27:81 (2:23, 8:19, 12:16, 5:23)

Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Bęczkowska 7, Dzieciuch 6, Januszke 5, Orzeł 4, Cichosz 3, Gasperowicz 2, Załoga, Płóciennik, Osintseva, Musiał, Kędziora oraz Czentorycka po 0 pkt.

 

- 18.11.2018, juniorki (U-18), ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS Basket Chrobry Głogów, 75:24 (22:1, 21:10, 12:6, 20:7)

Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Harasimowicz 20 (1x3), Kielar 16, Sierocińska 8 (2x3), Jeger 7 (1x3), Kościukiewicz 7, Mamrowicz 4, Dopierała 4, Feliczak 2, Jenek 2, Straszewska 2, Wierzbicka 2 oraz Szczecińska 1 pkt.

 

- 18.11.2018, młodziczki (U-14), MKS Polkowice 2 - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp, 57:38 (12:12, 16:10, 11:8, 18:8)

Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Kończak 11, Maksymowicz 10, Łotarewicz 5, Bondar 4, Kędziora 3, Dziuba 2, Książkiewicz 2, Wierzchanowska 1, Aleksandrowicz, Brytan, Byczkowska oraz Papis po 0 pkt.

Terminarz spotkań na nadchodzący weekend

czwartek, 15 listopad 2018 10:29

Czeka nas mała przerwa od seniorskiej koszykówki, związana ze zgrupowaniami narodowych reprezentacji. W Gorzowie będziemy mogli obserwować zmagania naszej młodzieży.

 

W sumie zostaną rozegrane 3 spotkania z udziałem naszych zespołów młodzieżowych, przed Gorzowską publicznością. Drugi zespół młodziczek w niedzielę zmierzy się z MKS Polkowice 2 na wyjeździe. Już teraz serdecznie zapraszamy na mecze rozgrywane na hali Akademii im. Jakuba z Paradyża oraz sali SP 13.

 

Terminarz weekendowych spotkań:

 

- 17.11.2018, kadetki (U-16), ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. - SKM Zastal Zielona Góra, 13:30, ul. Szwoleżerów (SP 13)

- 17.11.2018, młodziczki (U-14), ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - KS Szprotavia Szprotawa, godzina 14:00, ul. Chopina 52

- 18.11.2018, juniorki (U-18), ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS Basket Chrobry Głogów, godzina 11:00, ul. Chopina 52

- 18.11.2018, młodziczki (U-14), MKS Polkowice 2 - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp, mecz wyjazdowy

 

Wyjazdowe spotkania naszej młodzieży

czwartek, 08 listopad 2018 13:18

W tym tygodniu, nie będzie nam dane obserwować zmagań naszej młodzieży, która swoje wszystkie spotkania, rozegra na wyjeździe.

 

Już dzisiaj (8.11.2018) nasze młode zawodniczki, rozpoczęły kolejną rundę ligowych zmagań. Na początek kadetki, które o 13:30 rozpoczęły spotkanie w ramach dolnośląskiej ligi kadetek. Trzymamy kciuki. Oprócz nich zagrają również młodziczki oraz 1 Liga Kobiet.

 

Terminarz spotkań:

 

- Kadetki (8.11.2018), trener: R. Duchnowski, UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp.

- Młodziczki (10.11.2018), trener: B. Wieczorek, MKS Gwardia Wrocław - ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp.

- 1 Liga (10.11.2018), trener: Janusz Kopaczewski, MUKS Poznań - ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp.

- 1 Liga (11.11.2018), trener: Robert Pieczyrak, KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp.

 

Wyniki weekendowych spotkań

poniedziałek, 29 październik 2018 09:16

Jak co poniedziałek, zapraszamy Państwa do zapoznania się z wynikami spotkań naszej młodzieży.

 

Tym razem swoje spotkania rozegrała 1 Liga, Kadetki oraz młodziczki. 5 z 7 spotkań, rozegranych zostało w Gorzowie, dzięki czemu, nasze zawodniczki mogły liczyć na głośny doping naszych wiernych kibiców.

 

Terminarz weekendowych spotkań:

 

- Sobota (27.10.2018), Kadetki, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - MKS Basket Chrobry Głogów, 67:49 (19:11, 22:22, 16:6, 10:10)

Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Kurkowiak 18, Kozłowska Maja 16, Harasimowicz 8 (1x3), Michniewicz Julita 7 (1x3), Jasińska 5, Dolacińska 4, Lebiecka 4, Piątek 3, Piórkowska 2, Kruszewska, Marchel oraz Żak po 0 pkt.

 

- Sobota (27.10.2018), Kadetki, WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp., 52:48 (8:17, 12:9, 15:7, 17:15)

Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Kujawa 13 (1x3), Sujewicz 12 (2x3), Hrybacz 7, Woźniak 6, Gonera 5, Trawczyńska 3, Piekarzewicz 2, Dreger, Fulko, Hołub, Nowakowicz oraz Obłaczyńska po 0 pkt.

 

- Sobota (27.10.2018), Juniorki, ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS MOS Elektrotim Wrocław, 75:57 (29:10, 17:18, 18:15, 11:14)

Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Kobylińska 16 (3x3), Wierzbicka 13 (3x3), Szczecińska 11, Kościukiewicz 10 (1x3), Kupczyk 5, Dudek 4, Feliczak 4, Kielar 4, Kuczyńska 4, Straszewska 4, Mamrowicz oraz Śmiałek po 0 pkt.

 

- Sobota (27.10.2018), 1 Liga, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - Tęcza Leszno, 47:65 (14:19, 13:13, 13:10, 7:23)

Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Trzeciak 10 (1x3), Śmiałek 9, Duchnowska Wiktoria 9 (1x3), Duchnowska Paula 9 (1x3), Szczęsna 5 (1x3), Potraca 3 (1x3), Matkowska 2, Dubaj oraz Kielar 0 pkt.

 

- Niedziela (28.10.2018), Młodziczki, ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp, 87:34 (28:6, 20:10, 19:14, 20:4)

Dla naszego zespołu AZS I, punkty zdobywały: Lewandowska 16, Cybulska 14, Mądry 12, Fica 9, Kaliszczak 8, Patrzałek 8, Skarżyńska 5, Burakowska 4, Przelazły 4, Kowalska 3, Herner 2 oraz Woźniak 2.

 

Dla naszego zespołu AZS II, punkty zdobywały: Sobkowiak 7, Dzieciuch 5, Kędziora 5, Bęczkowska 4, Cichosz 4, Orzeł 4, Pawelczyk 4, Januszke 1, Czentorycka, Jacek, Musiał oraz Płóciennik po 0 pkt.

 

- Niedziela (28.10.2018), Juniorki, ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra, (20:0)

 Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Walkower

 

- Niedziela (28.10.2018), 1 Liga, Olimpia Wodzisław Śląski - ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp., 100:58 (32:8, 32:21, 20:10, 16:19)

Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Feliczak 12 (4x3), Wierzbicka (1x3), Kościukiewicz (1x3), Kurkowiak 8, Szczecińska 6, Kuczyńska 4, Kobylińska 3 (1x3), Dudek 1 oraz Kupczyk 0 pkt.

Młodzież walczy o kolejne punkty

czwartek, 25 październik 2018 07:02

Sezon trwa w najlepsze, a nasze młode koszykarki po raz kolejny wybiegną na ligowe parkiety w poszukiwaniu nowego doświadczenia i punktów w swoich kategoriach wiekowych.

 

Nie zwalniamy ani na moment, w tym roku nasi kibice z pewnością nie będą mogli narzekać na brak emocji, zarówno tych dostarczanych przez nasze seniorki jak i również naszą młodzież, która w każdy weekend zdobywa coraz więcej, cennego doświadczenia.

 

Terminarz weekendowych spotkań:

 

- Sobota (27.10.2018), Kadetki, trener: R. Duchnowski, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - MKS Basket Chrobry Głogów, godzina: 11:00, ul. Chopina 52

 

- Sobota (27.10.2018), Kadetki, trener: Z. Wilmiński, ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. - WSTK Wschowa, godzina: 11:00, mecz wyjazdowy

 

- Sobota (27.10.2018), Juniorki, trener: R. Pieczyrak, ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS MOS Elektrotim Wrocław, godzina: 13:00, ul. Chopina 52

 

- Sobota (27.10.2018), 1 Liga, trener: R. Pieczyrak, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - Tęcza Leszno, godzina: 15:15, ul. Chopina 52

 

- Niedziela (28.10.2018), Młodziczki, trenerka: B. Wieczorek oraz B. Dwużnik, ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp, godzina: 13:00, SP-13

 

- Niedziela (28.10.2018), Juniorki, trener: Ł. Hiszpański, ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra, godzina 13:30, ul. Chopina 52

 

- Niedziela (28.10.2018), 1 Liga, trener: J. Kopaczewski, Olimpia Wodzisław Śląski - ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp., godzina 16:00, mecz wyjazdowy

 

 

Joomla Extensions