Przegrany mecz w Poznaniu

Pierwszy w tym roku wyjazd akademiczek nie można zaliczyć do udanych. Rezerwy AZS PWSZ Gorzów przegrały w Poznaniu z miejscowym MUKS-em 41:50. - W meczu graliśmy bez sześciu podstawowych zawodniczek - mówił szkoleniowiec Robert Pieczyrak

Gorzowianki wyśmienicie radziły sobie z przeciwniczkami w pierwszych dwóch kwartach. Na przerwę akademiczki schodziły z 3-punktowym prowadzeniem. Losy meczu rozstrzygnęły się jednak w drugiej części spotkania – drugą kwartę podopieczne trenera Raoberta Pieczyraka przegrały 10:4 a ostatnią – 15:9.

Punkty dla naszej drużyny zdobywały: Witkowska 18, Stelmach 11, P. Duchnowska 4, Szczęsna 3, Lasocka i Trzeciak po 2, Kominek 1, Dubaj, Kopciuch i Szałas 0.

MUKS Poznań – AZS PWSZ II Gorzów 50:41 (15:15, 10:13, 10:4, 15:9)

Rezerwy AZS PWSZ Gorzów wyjeżdżają teraz na bardzo trudny mecz do Krakowa. W piątkowy wieczór rozegrają mecz z miejscową Politechniką. W Krakowie mecz rozegra też pierwsza drużyna. Ekipa Dariusza Maciejewskiego zmierzy się w sobotę o godzinie 17:00 z najlepsza drużyną w lidze – Wisłą Can-Pack Kraków.

Swoje mecze rozegrają też kadetki i młodziczki.