Spotkanie pełne emocji

Po zaciętym meczu, zespół prowadzony przez trenera Roberta Pieczyraka i Janusza Kopaczewskiego odnosi zwycięstwo przed własną publicznością. Mecz rozegrany został w ramach I Ligi.

Kibice zebrani w niedzielne popołudnie na hali Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji. Pierwszoligowe spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla naszych Akademiczek, które przegrały pierwszą kwartę różnicą 5 punktów. Druga część meczu, to agresywniejsza i mądrzejsza obrona. Efektem ciężkiej pracy gorzowskich koszykarek były przechwyty, które zaczęły otwierać drogę do kosza, dzięki czemu nasze zwodniczki zaczęły odrabiać straty. Prowadzenie, równo z syreną kończącą drugą kwartę, dała W. Keller oddając celny rzut za 3 pkt. Trzecia i czwarta kwarta, to coraz lepsza gra podopiecznych trenera Roberta Pieczyraka i Janusza Kopaczewskiego, przy słabszych momentach Wrocławianek.

AZS AJP II Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza II Wrocław 60:55 (11:16, 23:17, 11:13, 15:9)

Dla naszego zespołu, punkty zdobywały: Kopciuch 14, Keller 14 (1x3), Matkowska 13 (1x3), Kominek 6, Lasocka 6, Duchnowska Paula 4, Szczęsna 3 (1x3), Dul 0, Bury 0.