Druga porażka z rzędu

Zakończył się mecz w ramach 9. kolejki I Ligi Kobiet. Niestety zespół trenera Roberta Pieczyraka i Janusza Kopaczewskiego przegrywa przed własną publicznością.

Początek spotkania zapowiadał zupełnie inny wynik końcowy tego meczu. Nasz młode akademiczki z wielką determinacją rozpoczęły pierwszą kwartę spotkania w wyniku czego po niecałych trzech minutach prowadziły już 12:0. Zespół z Jeleniej Góry nie miał zamiaru poddać się tak szybko i zabrał się za mozolne odrabianie strat. Na koniec pierwszej kwarty, zespół trenera Roberta Pieczyraka i Janusza Kopaczewskiego prowadził pięcioma punktami. Kolejne odsłony meczu to próby dogonienia naszego zespołu przez rywalki z Jeleniej Góry. Trzecia kwarta to zdobycie upragnionego prowadzienia przez zawodniczki z MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra, którego nie oddały już do końca spotkania.

AZS AJP II Gorzów Wlkp. - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 63:70 (21:16, 16:19, 10:22, 16:13).

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Kopciuch 19 (1x3), Keller 8 (1x3), Szczęsna 8 (1x3), Matkowska 8 (2x3), Lasocka 8, Dul 8 (2x3), Duchnowska Paula 4, Kominek 0.

Zdjęcia z tego spotkania dostępne są na naszym Facebooku.