Gala Biznesowa KS AZS - AJP

wtorek, 16 październik 2018 07:36

W ostatni piątek (12.10.2018) w Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym CYSTERS w Mironicach odbyła się Gala Biznesowa Naszego Klubu, połączona z Prezentacją pierwszego zespołu. Wśród zaproszonych Gości byli Elżbieta Rafalska (Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej) oraz Władysław Dajczak (Wojewoda Lubuski). Galeria zdjęć poniżej.

Wyniki konkursu wakacyjnego

piątek, 05 październik 2018 07:46

Rok szkolny trwa już w najlepsze, nie zapomnieliśmy jednak o uczestniczkach naszego konkursu!

 

W tym roku, udział w naszym corocznym konkursie wzięły zawodniczki grup młodzieżowych. Po raz kolejny z odrobiną zazdrości spoglądaliśmy na wszystkie piękne miejsce, która udało wam się odwiedzić w tegoroczne wakacje. Najwięcej "polubień" zebrało zdjęcie wykonane przez zawodniczkę z Małej Akademii (134 polubień). Drugie miejsce zajęła koszykarka z grupy środowiskowej 2007 (58 polubień) a trzecie miejsce, również z grupy środowiskowej 2007 (55 polubień). Po odbiór nagród zapraszamy od poniedziałku 08.10.2018, w godzinach funkcjonowania klubu.

Prezentacja drużyn w sezonie 2018/2019

wtorek, 02 październik 2018 12:47

Początek prezentacji naszych drużyn już w sobotę o godzinie 16.30.

Całe wydarzenie odbędzie się w Galerii Askana, w części kawiarenkowej. W przerwach między prezentacjami, przygotowane będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (w tym gadżetami klubowymi) ufundowanymi przez ENEA i ICT. Przypominamy, początek o godzinie 16:30. Więcej szczegółów na plakacie poniżej. Do zobaczenia już w sobotę!

 

 

 

Karnety są już dostępne!

piątek, 28 wrzesień 2018 10:29

Jest nam niezmiernie miło poinformować o rozpoczęciu sprzedaży karnetów na sezon 2018/2019.

 

Karnety można będzie kupić od poniedziałku (01.10.2018), do godziny 15:00 w sekretariacie klubu znajdującym się przy ulicy Chopina 52, drugie piętro. W pozostałe dni w godzinach funkcjonowania sekretariatu klubu.

Ceny karnetów pozostają na poziomie zeszłego sezonu. Dodatkowo dla naszych wiernych sympatyków, którzy nabędą karnet do końca tego tygodnia, otrzymają szalik klubowy, który będzie do odbioru przed pierwszym spotkaniem InvestInTheWest ENEA Gorzów Wlkp.

Karnety obowiązują na rozgrywki EBLK oraz EuroCup Woman. Przypominamy jeszcze również o tym, że sekretariat klubu funkcjonuje w godzinach 8:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku.

Akredytacje na sezon 2018/2019

poniedziałek, 24 wrzesień 2018 08:13

Dziennikarze zainteresowani wstępem na spotkania InvestInTheWest ENEA Gorzów w sezonie 2018/19, mogą ubiegać się o akredytacje. Odpowiednie wnioski należy przesłać do 1 października.

 

Poprawnie wypełniony wniosek akredytacyjny należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 1 października 2018 roku. Informujemy jednocześnie, że lista akredytowanych dziennikarzy, obowiązująca w sezonie ubiegłym, jest nieaktualna, a na mecze w nadchodzącym roku wstęp będą mieli tylko ci przedstawiciele mediów, którzy dostarczą nowe wnioski w określonym terminie. Wniosek do pobrania w dziale "media". Informujemy również, że wnioski na EuroCup zostaną udostępnione w najbliższym czasie.

Regulamin przyznawania akredytacji dziennikarskich i zasady obowiązujące przedstawicieli mediów w sezonie 2018/2019:


1. Prawo do zasiadania na trybunie prasowej, dostępu do miejsc przeznaczonych dla przedstawicieli mediów oraz wstępu na konferencje prasowe mają wyłącznie osoby posiadające akredytacje wydane przez KS AZS AJP Gorzów.
2. Akredytacje prasowe przyznawane są na podstawie wypełnionych formularzy akredytacyjnych.
3. Wnioski akredytacyjne należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Akredytacja całosezonowa dotyczy wszystkich meczów ligowych, pucharowych i towarzyskich, jakie w sezonie 2018/19 rozegra w roli gospodarza zespół InvestInTheWest ENEA Gorzów.
5. Akredytacja jest bezpłatna.
6. Przyznana akredytacja jest imienna i upoważnia do wejścia do hali wyłącznie osobę, na której nazwisko została wydana.
7. Redakcje dziennikarzy, którym zostały przyznane akredytacje stałe, zamieszczane są na stronie internetowej www.azspwszgorzow.pl
8. Akredytację należy okazywać ochronie w okolicach parkietu. W trakcie realizacji czynności dziennikarskich, akredytacja musi być umieszczona przez jej posiadacza w miejscu widocznym dla służb porządkowych i organizatorów. Dotyczy to również konferencji prasowych.
9. Przedstawicieli mediów obowiązują zasady etyki dziennikarskiej i profesjonalnego zachowania wobec innych uczestników meczu.
10. Dziennikarze, podobnie jak inne osoby niezwiązane bezpośrednio z meczem, nie mają prawa wejścia na parkiet.
11. Wywiady z zawodniczkami/trenerami w formie wideo prosimy przeprowadzać na tle ścianki sponsorskiej.
12. Dziennikarze w swoich materiałach zobowiązani są do używania aktualnego herbu Klubu, bieżących zdjęć zawodników i sztabu szkoleniowego.
13. Klub nie odpowiada za rzeczy pozostawione na trybunie prasowej, w sali konferencyjnej i innych dostępnych dla mediów miejscach.
14. Klub ma prawo unieważnić akredytację prasową w przypadku naruszenia przez jej posiadacza postanowień niniejszego regulaminu lub rażącego naruszenia dobrych obyczajów w czasie wykonywania obowiązków dziennikarskich.

ENEL-MED Partnerem Medycznym EBL i EBLK

czwartek, 20 wrzesień 2018 07:48

ENEL-MED obejmie opieką medyczną zawodników i zawodniczki najwyższych klas rozgrywkowych w koszykówce: Energa Basket Ligi i Energa Basket Ligi Kobiet. – Ligi to tylko jeden z elementów współpracy z enel-med, opieką zostaną objęci także sędziowie i komisarze. Tak kompleksowej współpracy w polskim sporcie jeszcze nie było – mówi Radosław Piesiewicz, Prezes Energa Basket Ligi.

 

Enel-med jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Istnieje od 1993 roku, oferując pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju i jest największą firmą medyczną z polskim kapitałem. W skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej ESTELL, medycyny sportowej enel-sport, stomatologii oraz marka enel-senior. To sieć ponad 1600 placówek partnerskich w całym kraju. – Rozpoczęcie współpracy z enel-med to dla nas przede wszystkim zapewnienie zawodniczkom i zawodnikom zabezpieczenia tego, co jest dla nich najważniejsze, czyli zdrowia. Bez profilaktyki, czy szybkiej reakcji w nagłych przypadkach nieraz kończy się kariera sportowca, co jest jednoznaczne z utratą pracy. Nam zależy na jak najlepszym poziomie leczenia, komforcie sportowców, dlatego enel-med jest doskonałym partnerem. Jako liga robimy milowy krok w stronę wsparcia sportowców, oferując wartość nie do przecenienia, czyli dostęp do wykwalifikowanych lekarzy zatrudnianych w placówkach enel-med w całym kraju – mówi Radosław Piesiewicz, Prezes Energa Basket Ligi.

 

W ramach umowy Partner Medyczny przekaże w sumie 550 pakietów, które zostaną rozdysponowane między kluby Energa Basket Ligi i Energa Basket Ligi Kobiet – Każdy klub ligi męskiej i żeńskiej otrzyma po 14 pakietów medycznych, sportowcy będą mogli korzystać z profilaktycznych wizyt u lekarzy, ale w związku z tym, że jako liga patrzymy szerzej, pakiety medyczne trafią także do komisarzy, sędziów zawodowej Energa Basket Ligi mężczyzn i kobiet oraz prezesów Okręgowych Związków Koszykówki  – tłumaczy Piesiewicz.

 

Współpraca z EBL i EBLK, to pierwsza tak szeroka współpraca w polskim sporcie – stawiając coraz większe i ambitniejsze wyzwania sportowe bardzo ważne jest zagwarantowanie sportowcom bardzo dobrego zaplecza medycznego. Wypracowaliśmy wspólnie innowacyjne podejście do opieki medycznej, bo naprawdę kompleksowe – obejmujące wszystkie kluby basket ligi oraz reprezentację polski w koszykówce. Zagwarantujemy koszykarzom dostęp do usług najwyższej jakości i najlepszej kadry medycznej w kraju. Wspólnie wypracujemy strategię na efektywne kontrolowanie kondycji oraz przygotowania sportowców, w tym podejmowanie natychmiastowych interwencji medycznych i szybkiego leczenia zawodników w przypadku nagłych urazów. Wierzę, że odpowiednie przygotowanie i bardzo dobra opieka medyczna to klucz do sportowych sukcesów.  - Jacek Rozwadowski, Prezes Zarządu Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

 

W portfolio Grupy enel-med znajdują się kliniki medycyny sportowej enel-sport, które świadczą kompleksowe usługi w zakresie ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportowej dorosłych, dzieci i młodzieży. To obecnie najnowocześniejsze kliniki medycyny sportowej w Polsce. Specjaliści enel-sport leczą najwybitniejszych sportowców w kraju z różnych dyscyplin sportowych m.in. piłki nożnej, tenisa czy piłki ręcznej.

 

Od stycznia 2019 roku umowa obejmie także Polski Związek Koszykówki. – Zdrowie reprezentantów Polski jest dla nas najważniejsze, dlatego, że kontuzje niejednokrotnie miały wpływ na wyniki sportowe, a chcemy wyeliminować wszystkie czynniki niesportowe i skupić się na szkoleniu najlepszych – opowiada Grzegorz Bachański, Prezes Polskiego Związku Koszykówki. – Zawodnicy w klinikach ENEL-SPORT będą przechodzić badania profilaktyczne, a do naszej dyspozycji będą specjaliści, którym ufamy i możemy powierzyć opiekę nad sportowcami. Ta umowa jest dla nas niezwykle ważna, bo jeszcze bardziej uwiarygadnia PZKosz jako związek, który dba o zawodników nie tylko w trakcie zgrupowań, ale przez cały rok.

 

Do dyspozycji tych, którzy będą korzystać z pakietów będą między innymi lekarze specjaliści. Od stycznia lekarzem Reprezentacji Polski będzie lek. Marcin Błoński. O tym, jak wygląda specyfika pracy i z jakimi przypadkami muszą mierzyć się lekarze opowiada doktor Błoński – koszykówka jest dynamicznym i kontaktowym sportem. W związku z tym najczęściej mamy do czynienia z urazami mięśniowymi i więzadłowymi stawów zarówno kończyn górnych jak i dolnych. Jak w większości sportów olbrzymie znaczenie ma profilaktyka i przeciwdziałanie kontuzjom. Otoczymy sportowców najlepszą opieką medyczną, aby mogli osiągać coraz lepsze wyniki.

 

Przykładem doskonałej pracy lekarzy jest przypadek zawodnika Anwilu Włocławek, Szymona Szewczyka, który podczas ćwierćfinału Pucharu Polski w lutym uległ kontuzji. – Podczas próby zdobycia piłki przeciwnik upadł na moją wyciągniętą rękę, która została zwichnięta. Pomoc otrzymałem natychmiast, doktor Marcin Błoński nastawił mi łokieć, a następnie rano zostałem przewieziony karetką do szpitala enel-medu, gdzie Błoński mnie operował – opowiada Szewczyk. - Jeśli chodzi o warunki to byłem pod wielkim wrażeniem od samego przejazdu karetką, przez cały pobyt czułem się wyjątkowo. Miałem oddzielną salę, zbilansowaną dietę, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane.

 

ENEL-MED posiada nowoczesne wyposażenie sal operacyjnych, jak i pooperacyjnych. Kliniki dbają o każdy szczegół, żeby pacjenci mogli komfortowo przejść proces leczenia. - Sama operacja i pobyt to jedno, ale rehabilitacja jaka została przeprowadzona przez enel-sport, przeszła moje oczekiwania. Została przeprowadzona bardzo kompleksowo – zadbano nie tylko łokieć, ale całe ciało, na dodatek zostałem bardzo dobrze przygotowany mentalnie - mówi dalej zawodnik Anwilu. - Całe leczenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Widać, że spółka jest zarządzana przez odpowiednie osoby. Tam nie ma przypadku, że pacjent o czymś nie wie albo nie pamięta, wszystko jest przemyślane i zaplanowane. Mam za sobą przeprowadzoną jedną z najlepszych rehabilitacji w moim życiu.

Strona 1 z 43
Joomla Extensions