Informacja organizacyjna

czwartek, 04 lipiec 2019 17:47

W związku z konserwacją pomieszczeń w których znajduje się sekretariat klubu, informujemy Państwa o tym, że siedziba klubu, przy ulicy Chopina 52 będzie zamknięta w dniu 05.07.2019)piątek) . Zapraszamy od poniedziałku. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Gala Pzkosz

środa, 19 czerwiec 2019 07:26

W miniony poniedziałek (17.06.2019), w Warszawie odbyła się gala PZKosz.

 

W wydarzeniu tym brały udział wszystkie kluby występujące w Energa Basket Lidze Kobiet oraz Energa Basket Lidze. Na gali wręczono nagrody i wyróżnienia dla klubów oraz poszczególnych zawodniczek i zawodników. Nasz klub reprezentował Wiceprezes Klubu, Pan Robert Pieczyrak, który oprócz odebrania nagrody za wicemistrzostwo kraju w koszykówce kobiet, odebrał wyróżnienie w imieniu Sharnee Zoll - Norman, za najbardziej energetyczną zawodniczkę w sezonie 2018/2019!

 

Galeria zdjęć, dostępna jest na facebooku Polskiego Związku Koszykówki.

Komunikat organizacyjny

wtorek, 18 czerwiec 2019 11:18

  

W dniach 20.06 - 21.06.2019 sekretariat klubu, mieszczący się przy ulicy Chopina 52 będzie nieczynny.

Zapraszamy od poniedziałku (24.06.2019), od godziny 8:00.

Powrót po latach

poniedziałek, 10 czerwiec 2019 13:53

Po 8 sezonach przerwy, Agnieszka Kaczmarczyk wraca do Gorzowa!

 

Agnieszka przyszła do Gorzowa w wieku 16 lat i od tamtego czasu grając przez 7 sezonów w naszym klubie odniosła wiele sukcesów. W zespołach młodzieżowych zdobyła Wicemistrzostwo Polski juniorek (2007), trzy Wicemistrzostwa Polski juniorek starszych (2007, 2008 i 2009). Z seniorskim zespołem wywalczyła dwa razy Wicemistrzostwo Polski (2009 i 2010) oraz dwukrotnie brązowy medal (2008 i 2011). W Gorzowie zadebiutowała w ekstraklasie oraz reprezentacji Polski seniorek. Swoją karierę kontynuowała w Polskich klubach z Pruszkowa, Krakowa, Poznania, Wrocławia oraz Polkowic.

Kontrakt z Agnieszką Kaczmarczyk to pierwszy powrót zawodniczki wychowanej w naszym systemie szkolenia. Zawodniczkę tą cechuje bardzo dobra mobilność i siła fizyczna. To wszystko sprawia że jest dobrym obrońcą. Jest też zawodniczką bardzo dobrze wyszkoloną technicznie co wykorzystuje w ataku w układzie gier 1na1 przodem i tyłem do kosza. Liczę na jej bogate doświadczenie zdobyte w lidze, europejskich pucharach oraz reprezentacji Polski. W większości zespołów w których występowała była znaczącą ich postacią. Taką też jej rolę widzę w naszej nowej drużynie. – trener Dariusz Maciejewski

Kolejna akcja w której wzieliśmy udział!

poniedziałek, 03 czerwiec 2019 07:16

Nasze złote medalistki Mistrzostw Polski U-16 nie spoczęły na laurach i z wielkim zaangażowaniem włączyły się w akcję charytatywną.

 

Nasz zespół, obecny był w Centrum opieki nad dzieckiem i rodziną przy ulicy Kazimierza Wielkiego, podopieczni tego ośrodka uczestniczyli w grach i zabawach, prowadzonych przez nasze koszykarki. Oprócz tego VOX.FM przygotował atrakcyjne nagrody w konkursach rzutowych w których udział mógł wziąć każdy. Następnie nasze zawodniczki poprowadziły animacje z dziećmi, na scenie Najlepszego Koncertu VOX.TV. Kilka zdjęć z tej akcji, znajdą Państwo poniżej.

Nasza kapitan pozostaje z nami!

wtorek, 21 maj 2019 18:45

Po srebrnym sezonie, Kasia Dźwigalska dalej będzie naszym kapitanem!

 

Jest z nami od 2001 roku. Jako rodowita gorzowianka w dalszym ciągu będzie pełniła rolę kapitana gorzowskiego zespołu w nadchodzącym sezonie 2019/2020.

 

- Kasia zawsze była i jest od wielu lat ważnym ogniwem naszego zespołu. Tak samo będzie w nadchodzącym sezonie. Potrzebne jest nam jej doświadczenie oraz determinacja i zaangażowanie w grę. Wierzę, że jako kapitan nowego zespołu, poprowadzi nas w stronę wielkich sukcesów. Najbardziej cenię jej lojalność i przywiązanie do barw klubowych, które reprezentuje zarówno na parkiecie i poza nim – mówił trener gorzowianek Dariusz Maciejewski.

 

Katarzyna Dźwigalska przez całą karierę związana z AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski, z którym w 2001 debiutowała w I lidze, w 2004 wywalczyła awans do ekstraklasy, w latach 2009,2010 i 2018 zdobyła wicemistrzostwo Polski, w latach 2008 i 2011 brązowy medal mistrzostw Polski.

 

 

Strona 1 z 48
Joomla Extensions