Nasza kapitan pozostaje z nami!

wtorek, 21 maj 2019 18:45

Po srebrnym sezonie, Kasia Dźwigalska dalej będzie naszym kapitanem!

 

Jako rodowita gorzowianka w dalszym ciągu będzie pełniła rolę kapitana naszego zespołu w nadchodzącym sezonie 2019/2020. Tak o pozostaniu Katarzyny Dźwigalskiej, wypowiedział się trener zespołu, Pan Dariusz Maciejewski:

 

Kasia zawsze była i jest od wielu lat ważnym ogniwem naszego zespołu. Tak samo będzie w nadchodzącym sezonie. Potrzebne jest nam jej doświadczenie oraz determinacja i zaangażowanie w grę. Wierzę, że jako kapitan nowego zespołu, poprowadzi nas w stronę wielkich sukcesów. Najbardziej cenię jej lojalność i przywiązanie do barw klubowych, które reprezentuje zarówno na parkiecie i poza nim.

 

 

Już teraz dołączcie do naszej Wielkiej, koszykarskiej rodziny.

 

Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wlkp. objęta patronatem przez nasz klub ogłasza nabór do klas czwartych szkoły podstawowej, do oddziałów sportowych (Koszykówka dziewcząt). Wszelkie informacje dotyczące naboru i testów sprawnościowych są dostępne na stronie internetowej szkoły: http://zs13gorzow.nazwa.pl/ w dziale rekrutacja oraz w sekretariacie szkoły. Na wszystkie pytanie związane z naborem odpowie również trener prowadzący nabór, Zbigniew Wilmiński (693 564 929).

Już teraz dołączcie do najlepszej szkoły sportowej w Gorzowie Wlkp. pod względem szkolenia koszykarskiego, oprócz 10 godzin wychowania fizycznego, oferujemy wykwalifikowaną kadrę trenerską, udział w turniejach na terenie całej polski oraz udział w Dolnośląsko - Lubuskiej lidze koszykarskiej z ogromną szansą na walkę w Finałach Mistrzostw Polski!

 

Walne zebranie sprawozdawcze KS AZS AJP

wtorek, 30 kwiecień 2019 11:29

Walne Zebranie Sprawozdawcze KS AZS AJP

15 maja 2019 (środa) o godz. 16.00, drugi termin godz. 16.15

sala konferencyjna KS AZS AJP

66-400 Gorzów Wlkp. ul. Chopina 52

 

Porządek obrad

 

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie kworum.

2. Wybór przewodniczącego Walnego zebrania.

3. Wybór sekretarza Walnego Zebrania

4. Wybór komisji uchwał i wniosków.

5. Wybór komisji mandatowo-skrutacyjnej.

6. Zatwierdzenie porządku obrad.

7. Sprawozdanie z działalności klubu KS AZS AJP w roku 2018 w celu udzielenia absolutorium zarządowi.

 

A) sprawozdanie prezesa klubu

B) opinia komisji rewizyjnej

C) sprawozdanie sądu koleżeńskiego

D) sprawozdanie trenera koszykówki

 

8. Wolne wnioski

9. Zamknięcie posiedzenia

Spotkanie z kibicami!

niedziela, 28 kwiecień 2019 13:19

Ochłonęliście już? Mamy dla was ważną informację!

 

Dla naszych seniorek, występujących w Energa Basket Lidze Kobiet, czas rywalizacji sportowej oraz emocji, których nam dostarczały, dobiegł końca. Wczorajszy mecz nie był jednak ostatnią możliwością na spotkanie się i zamienienie paru słów ze swoimi ulubionymi koszykarkami zespołu InvestInTheWest ENEA Gorzów Wlkp. Już jutro (poniedziałek), czeka was wyjątkowa okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z całym zespołem wraz ze sztabem szkoleniowym, ostatnia taka możliwość w sezonie 2018/2019!
Serdecznie zapraszamy! Już w poniedziałek! (29.04.2019). Początek spotkania z zawodniczkami oraz trenerami o godzinie 18:00 w hali Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Chopina 52. Nie może was tam zabraknąć! Pamiętajcie to wy - kibice, jesteście naszym szóstym zawodnikiem!

Konkurs pełen Energii

czwartek, 25 kwiecień 2019 12:32

Najważniejszy mecz sezonu przed nami! Nasz sponsor tytularny @Enea przygotował dla Was konkurs.

Wystarczy, że napiszecie w komentarzu, który z meczów tego sezonu był dla Was najbardziej energetyzujący i dlaczego. Autor komentarza, pod tym artykułem na naszym profilu facebook, z największą ilością polubień otrzyma plecak pełen energii i gadżetów od naszego Sponsora! Każda z dziewczyn w drużynie również przed sezonem otrzymała taki plecak! Nagroda będzie do odebrania przed jutrzejszym meczem finałowym z drużyną CCC Polkowice. Odbiór nagród do godziny 16:00 w sekretariacie klubu. Konkurs trwa do soboty (27.04.2019 r.) do godziny 12:00. Powodzenia!

Nasz klub po raz kolejny wyróżniony

wtorek, 16 kwiecień 2019 17:52

Nagrody zostały wręczona zawodniczkom i trenerom za osiągnięcia z ubiegłego sezonu.

 

We wtorek (16.04.2019) o godzinie 14:00, odbyło się wręczenie nagród i stypendiów dla najzdolniejszych sportowców oraz szkoleniowców z naszego miasta. Ceremonia miała miejsca w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Chopina 52. Prezydent Jacek Wójcicki uhonorował oraz nagrodził 247 zawodników oraz 45 trenerów z naszego miasta. Wśród wyróżnionych znalazły się zawodniczki trenujące w naszym klubie, oraz trenerzy. Wszystko to jest wynikiem sukcesów jakie miały miejsce w ubiegłym sezonie (2017/2018):

 

- Srebrny medal Mistrzostw Polski w koszykówce kobiet do lat 22

- Złoty medal Mistrzostw Polski w koszykówce kobiet do lat 18

- Złoty medal Mistrzostw Polski w koszykówce kobiet do lat 16

 

Nagrodzone zawodniczki reprezentujące barwy naszego klubu w sezonie 2017/2018:

- Magdalena Andrzejkowicz
- Iga Dubiec
- Marcelina Harasimowicz
- Zuzanna Januszke
- Julia Patrycja Jenek
- Maja Kozłowska

- Matylda Kubacka
- Martyna Kurkowiak
- Natalia Lewandowska
- Nicole Szadkowska
- Martyna Sierocińska

- Wiktoria Wierzbicka
- Kinga Dopierała
- Wiktoria Duchnowska
- Weronika Dudek
- Natalia Feliczak
- Dagmara Godlewska
- Julia Jeger

- Joanna Kobylińska
- Aleksandra Kuczyńska
- Wiktoria Kuczyńska
- Karolina Kupczyk
- Aleksandra Omiotek
- Kinga Potraca

- Paula Duchnowska
- Aleksandra Dul
- Beata Jezierska
- Wiktoria Keller
- Kinga Kominek
- Alicja Kościukiewicz
- Katarzyna Mamrowicz

- Karolina Matkowska
- Patrycja Musielak
- Natasza Alina Połujan
- Patrycja Szczecińska
- Jagoda Szczęsna
- Olga Trzeciak

 

Trenerzy:

- Robert Pieczyrak

- Janusz Kopaczewski

- Łukasz Hiszpański

 

Łącznie aż 37 zawodniczek oraz 3 trenerów, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zdjęcia wykonał Alan Rogalski.

 

Strona 1 z 47
Joomla Extensions