Z wizytą u Prezydenta

wtorek, 30 październik 2018 13:36

W dniu dzisiejszym, delegacja naszego klubu, w składzie Michał Kugler (wiceprezes zarządu) oraz Dariusz Maciejewski (trener pierwszego zespołu), złożyła wizytę Prezydentowi Jackowi Wójcickiemu w Urzędzie Miasta Gorzowa. Oprócz gratulacji z okazji zwycięstwa w wyborach prezydenckich, nasi przedstawiciele wręczyli prezydentowi pamiątkową koszulkę oraz rozmawiali o dalszej owocnej współpracy.

Mecze z Gorzowa na żywo w internecie!

sobota, 20 październik 2018 09:59

W nowym sezonie mamy dla kibiców żeńskiego basketu bardzo dobrą wiadomość. Wszystkie mecze z Gorzowa, zarówno rozgrywane w ramach Energa Basket Ligi Kobiet, jak i europejskich pucharów, będzie można obejrzeć na żywo w internecie.

Klub z Gorzowa przygotował dla kibiców niespodziankę. Począwszy od trzeciej kolejki, czyli o niedzieli – 21 października, wszystkie mecze rozgrywane w ramach ekstraklasy koszykówki kobiet, a także mecze w europejskich pucharach transmitowane będą na żywo przez klubowy kanał na YouTube. Oznacza to, że kibice z Gorzowa, ale też z całej Polski i europy będą mogli śledzić zmagania swoich drużyn na parkiecie w hali AJP.

W tym sezonie z Gorzowa przeprowadzono już jedną transmisję. Był to inauguracyjny mecz Energa Basket Ligii Kobiet. Telewizja Sport Klub pokazała mecz z Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin na swoim kanale. Pozostałe mecze będzie można śledzić w internecie. Czy to na komórce, czy na tablecie, na zwykłym komputerze, czy nawet na telewizorze z funkcją „smart” - wystarczy podłączyć się do sieci i wejść na oficjalny kanał gorzowskiego klubu.

Bardzo się cieszymy, kiedy licznie przychodzicie na halę, aby dopingować nasze dziewczyny. Gdybyście jednak z jakichś powodów nie mogli, to zachęcamy do oglądania transmisji w internecie. Dostępne one będą tutaj: https://www.youtube.com/c/AZSAJPGorzówWielkopolski

 

Gala Biznesowa KS AZS - AJP

wtorek, 16 październik 2018 07:36

W ostatni piątek (12.10.2018) w Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym CYSTERS w Mironicach odbyła się Gala Biznesowa Naszego Klubu, połączona z Prezentacją pierwszego zespołu. Wśród zaproszonych Gości byli Elżbieta Rafalska (Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej) oraz Władysław Dajczak (Wojewoda Lubuski). Galeria zdjęć poniżej.

Wyniki konkursu wakacyjnego

piątek, 05 październik 2018 07:46

Rok szkolny trwa już w najlepsze, nie zapomnieliśmy jednak o uczestniczkach naszego konkursu!

 

W tym roku, udział w naszym corocznym konkursie wzięły zawodniczki grup młodzieżowych. Po raz kolejny z odrobiną zazdrości spoglądaliśmy na wszystkie piękne miejsce, która udało wam się odwiedzić w tegoroczne wakacje. Najwięcej "polubień" zebrało zdjęcie wykonane przez zawodniczkę z Małej Akademii (134 polubień). Drugie miejsce zajęła koszykarka z grupy środowiskowej 2007 (58 polubień) a trzecie miejsce, również z grupy środowiskowej 2007 (55 polubień). Po odbiór nagród zapraszamy od poniedziałku 08.10.2018, w godzinach funkcjonowania klubu.

Prezentacja drużyn w sezonie 2018/2019

wtorek, 02 październik 2018 12:47

Początek prezentacji naszych drużyn już w sobotę o godzinie 16.30.

Całe wydarzenie odbędzie się w Galerii Askana, w części kawiarenkowej. W przerwach między prezentacjami, przygotowane będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (w tym gadżetami klubowymi) ufundowanymi przez ENEA i ICT. Przypominamy, początek o godzinie 16:30. Więcej szczegółów na plakacie poniżej. Do zobaczenia już w sobotę!

 

 

 

Karnety są już dostępne!

piątek, 28 wrzesień 2018 10:29

Jest nam niezmiernie miło poinformować o rozpoczęciu sprzedaży karnetów na sezon 2018/2019.

 

Karnety można będzie kupić od poniedziałku (01.10.2018), do godziny 15:00 w sekretariacie klubu znajdującym się przy ulicy Chopina 52, drugie piętro. W pozostałe dni w godzinach funkcjonowania sekretariatu klubu.

Ceny karnetów pozostają na poziomie zeszłego sezonu. Dodatkowo dla naszych wiernych sympatyków, którzy nabędą karnet do końca tego tygodnia, otrzymają szalik klubowy, który będzie do odbioru przed pierwszym spotkaniem InvestInTheWest ENEA Gorzów Wlkp.

Karnety obowiązują na rozgrywki EBLK oraz EuroCup Woman. Przypominamy jeszcze również o tym, że sekretariat klubu funkcjonuje w godzinach 8:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku.

Strona 1 z 43
Joomla Extensions