Powołania reprezentacyjne w różnych kategoriach wiekowych

Okres wzmożonej pracy naszej młodzieży, zarówno w rozgrywkach centralnych i na zgrupowaniach kadrowych, można uznać za rozpoczęty.

 

Zaczynając od najstarszych zawodniczek, trener kadry U-23 Pan Roman Skrzecz powołuje na turnieje, które odbędą się w Chinach, następującą zawodniczkę z naszego klubu:

- Magdalena Szajtauer

Termin rozgrywania zawodów: 25.04 - 6.05 

 

Kolejną kategorią, w której nasze zawodniczki zostały docenione, jest U-20, której trenerem jest Pan Krzysztof Szewczyk. Na zgrupowanie, odbywające się w terminie 17-19.04.2018 powołane zostały następujące zawodniczki z naszego klubu:

- Paula Duchnowska

- Karolina Matkowska

 

W przypadku Reprezentacji Polski do lat 18, PZKOSZ podał szeroki skład na okres przygotowawczy przed Finałami Mistrzostw Europy, które odbędą się w terminie 02-13.08.2018 roku w Udine (Włochy). Cztery zawodniczki z naszego klubu, będą miały szanse prezentować barwy naszego kraju. Są to:

- Wiktoria Kuczyńska

- Olga Trzeciak

- Wiktoria Duchnowska

- Wiktoria Keller

Trener U-18 jest Pan Maciej Gordon.

 

Ostatnie powołania dotyczą Reprezentacji Polski do lat 16 której trenerką jest Pani Lubow Szwecowa-Knap . W tym przypadku również podany został szeroki skład, w którym znalazły się następujące zawodniczki grające w naszym klubie:

- Weronika Dudek

- Aleksandra Kuczyńska

- Joanna Kobylińska

 

Wszystkim wyżej wymienionym zawodniczkom z naszego klubu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na sportowej drodze!

Joomla Extensions