Kolejne powołania!

Po najmłodszych koszykarkach, przyszedł czas na seniorki.

 

Na stronie Polskiego Związku Koszykówki, pojawiła się informacja o powołaniach zawodniczek seniorskiej Reprezentacji Polski, której trenerem jest Pan Arkadiusz Rusin. Wśród powołanych są trzy koszykarki występujące w sezonie 2017/2018 w naszej drużynie InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

 

- Daria Stelmach, rzucająca, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
- Magdalena Szajtauer, środkowa, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

- Beata Jaworska, środkowa, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

 

Zgrupowanie odbędzie się w Zakopanem w terminie od 7 do 15 maja 2018 r. Oprócz tego otrzymaliśmy również informację o powołaniach naszych zawodniczek do młodzieżowej Reprezentacji Polski do lat 15. Są to:

 

- Marcelina Harasimowicz

- Martyna Kurkowiak

- Maja Kozłowska

- Wiktoria Pawelczyk

- Ryzińska Daria

 

Wyżej wymienione zawodniczki, rozpoczną swoje przygotowania do Turnieju Nadziej Olimpijskich.

Joomla Extensions