Sharnee Zoll na trybunach w Polkowicach Sharnee Zoll na trybunach w Polkowicach fot. Radosław Łogusz

Dotychczas Sharnee Zoll kibice kojarzyli z gry w barwach CCC Polkowice. Jednak w tym sezonie Amerykanka będzie broniła barw KSSSE AZS PWSZ Gorzów.

Sharnee Zoll w składzie KSSSE AZS PWSZ Gorzów zagra w zastępstwie kontuzjowanej Andrei Riley, która podczas meczu z Wisłą Can-Pack Kraków doznała poważnego urazu kolana i w najbliższych dniach wróci do USA.

Z CCC Polkowice Sharnee Zoll zdobyła dwa srebrne i złoty medal Mistrzostw Polski. W ostatnim sezonie, w którym dla „pomarańczowych” wracając po kontuzji kolana rozegrała 14 spotkań zdobywała średnio niemal pięć punktów, dokładając do tego cztery asysty. Była jednak tylko zmienniczką Lai Palau. - Potrzebowaliśmy zawodniczki sprawdzonej, z doświadczeniem w polskiej lidze i znającej jej realia. Co również istotne to, że grała już w Polsce bardzo ułatwi nam przyspieszenie formalności zgłoszeniowych - stwierdził szkoleniowiec KSSSE AZS PWSZ Gorzów Dariusz Maciejewski.

W przerwie wakacyjnej Sharnee rozegrała 19 spotkań w rozgrywkach WNBA. - Szukaliśmy gracza, który nie miał zbyt długiej przerwy w wakacje. Zagwarantuje nam to, że będzie dobrze przygotowana do gry - stwierdził trener Maciejewski

W tej chwili samolot z naszą nową zawodniczką jest już w drodze do Brukseli, skąd uda się do Berlina. Jeśli wszystko będzie dobrze to jutro podczas meczu z Widzewem Łódź Sharnee Zoll ujrzymy na trybunach hali PWSZ przy ul Chopina.

Joomla Extensions