Kelley Cain nową akademiczką

Amerykanka Kelley Cain dołączy do składu KSSSE AZS PWSZ Gorzów na sezon 2015/16. Mierząca niespełna 2 metry zawodniczka wzmocni naszą siłę podkoszową.

Nasza nowa zawodniczka ukończyła uczelnie Tennessee. Jej koleżankami w zespole Lady Vol Basketball były między innymi: Nicki Anosike, Taber Spani, czy występującą u nas ostatnio Alyssia Brewer. – Wiem od naszego menadżera, że Kelley Cain kontaktowała się z którąś z zawodniczek, które u nas grały. Wiem też, że opinia o klubie, mieście i kibicach była bardzo pozytywna. Stąd możemy się cieszyć, że zobaczymy tą zawodniczkę u nas – usłyszeliśmy od trenera Dariusza Maciejewskiego.

Dwa ostatnie sezony mierząca 198 cm wzrostu koszykarka spędziła w Korei, reprezentując barwy Samsung Life Blue Minx Yongin oraz KdbLife Winnus Guri. – Bardzo długo czekaliśmy na to, żeby udało nam się dopiąć kontrakt. Było raczej niemal pewne, że Kelley zostanie w Korei. Na nasze szczęście okazało się inaczej i w najbliższych dniach będziemy ja mogli powitać u nas – stwierdził szkoleniowiec KSSSE AZS PWSZ Gorzów.

Joomla Extensions