Cassandra Brown już w Gorzowie

Cassandra Brown jako pierwsza zawodniczka zagraniczna podpisała kontrakt i jako pierwsza dołączyła do przygotowującego się do startu sezonu zespołu KSSSE AZS PWSZ Gorzów.

Cassandra Brown wczoraj po południu wylądowała na poznańskim lotnisku Ławica. Dziś od samego rana w towarzystwie klubowego fizjoterapeuty Radosława Kownackiego przeszła testy medyczne i wieczorem mogła odbyć swój pierwszy trening z nowym zespołem.

- Pozytywnym zaskoczeniem jest wzrost Cassandry. Często zawodniczki, które przylatują do Polski okazują się niższe niż wpisywano w Stanach. W tym wypadku jest odwrotnie. Koszykarka jest wyższa niż się spodziewaliśmy. Widać także, że ma dobrze ułożoną rękę, a to pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość – usłyszeliśmy od szkoleniowca KSSSE AZS PWSZ Gorzów Dariusza Maciejewskiego.

Cassandra Brown wzmocni nasz zespół w weekendowych meczach z MUKS Poznań. Poznaliśmy już godziny spotkań. W sobotę w Poznaniu zagramy o 14:00 (pierwsze zespoły) i 16:00 (zespoły rezerw), a w niedzielę w Gorzowie o 12:00 (pierwsze zespoły) i 14:00 (zespoły rezerw).

Joomla Extensions