Pracowity czas naszych zawodniczek

Mimo wakacji, jest to dla naszych zawodniczek bardzo ważny i pracowity okres. Cieszy nas fakt, że tak wiele naszych koszykarek spędza aktywnie ten czas.

 

Niedawno nasze zawodniczki, z różnym szczęściem, rywalizowały w turnieju 3x3 rozgrywanym w naszym mieście. Niektórym udało się stanąć na podium. Udział w tym wydarzeniu brały zarówno nasze młodziczki jak i kadetki czy też juniorki - zespół prowadzony przez Wiktorię Keller zajął pierwsze miejsce w Gorzowskim turnieju 3x3. Na wyróżnienie zasługują również reprezentantki młodzieżowych kadr Polski, które w pocie czoła przygotowują się do godnego reprezentowania naszego kraju na turniejach międzynarodowych.

 

Z pewnością wielu z Państwa śledzi również Mistrzostwa Europy U-20 w koszykówce kobiet. Nasza reprezentacja walczy o jak najlepszy wynik. Na dzień dzisiejszy naszej kadrze udało się wygrać dwa spotkania, tym samym awansując do 1/16 turnieju gdzie nasza kadra musiała uznać wyższość reprezentacji z Łotwy. W kadrze Słowenii wspaniale radzi sobie nasza nowa akademiczka Annamaria Prezelj, która znajduje się na czwartym miejscu pod względem zdobytych punktów (średnio 18,3).

Joomla Extensions