Trudne starcie z liderem tabeli

Agnieszka Szott-Hejmej i Justyna Żurowska-Cegielska staną naprzeciw naszej drużynie. Tym razem akademiczki wyjeżdżają do Bydgoszczy, gdzie zmierzą się z niepokonaną w tym sezonie drużyną Artego.

Nie ma co ukrywać – gorzowski zespół nie jest w tym sezonie w komfortowej sytuacji. To nie ten sam AZS, co w ubiegłym sezonie. Najbardziej odczuwalne jest to na pozycji numer 1, gdzie gra M. Spencer oraz F. Donders. Dlatego szkoleniowiec gorzowskich koszykarek wprowadza zmiany w ustawieniach.

Po drugiej stronie barykady stanie bardzo silny zespół. Bydgoskie Artego jest w tym sezonie niepokonane. Bilans spotkań 7:0 jednoznacznie wskazuje faworyta tego spotkania. W zespole z Bydgoszczy grają w tym roku między innymi Agnieszka Szott-Hejmej oraz Justyna Żurowska-Cegielska, które doskonale znane są gorzowskim kibicom. - Ciężka, systematyczna praca daje rezultaty. To nie jest żaden przypadek, że zespół z Bydgoszczy jest do tej pory niepokonany – mówi trener Maciejewski. Mecz odbędzie się w hali Artego w niedzielę o godzinie 17:00.

Joomla Extensions