Ciąg dalszy budowy zespołu na nowy sezon!

Kolejna Białorusinka w naszym klubie.

 

Zakontraktowanie Maryi Papovej to duży sukces naszego klubu. Podstawowa zawodniczka silnej białoruskiej reprezentacji kobiet oraz klubów tureckich Galatasaray i Botas świadczy o jej bardzo wysokim poziomie sportowym.

 

Obserwuję tą zawodniczkę od Mistrzostw Europy 2015 r., gdzie była ona ich objawieniem. Mimo dość młodego wieku (24 lata) to jedna z najlepszych europejskich zawodniczek na pozycji 4/5. Silna fizycznie, waleczna, bardzo dobrze grająca pod koszem jak i na obwodzie. Ograna zarówno w reprezentacji jak i mocnych europejskich ligach. Cieszę się, że będziemy razem pracować. Jestem przekonany, że Maria będzie bardzo mocnym ogniwem naszego nowego zespołu. - tak o nowej zawodniczce wypowiedział się trener zespołu, Pan Dariusz Maciejewski.

Joomla Extensions