Gorzowianki chwilę przed wyjazdem do Lubartowa Gorzowianki chwilę przed wyjazdem do Lubartowa fot. facebook.com/pages/KS-AZS-PWSZ-Gorzów-Wlkp-młodziczki

Młodziczki AZS PWSZ Gorzów w piątek po południu rozpoczną walkę w ćwierćfinałowym turnieju Mistrzostw Polski. Gorzowianki o awans do półfinałów powalczą w odległym Lubartowie.

W rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Młodziczek młode gorzowianki zajęły trzecie miejsce, co spowodowało, że trafiły do grupy VII, która swoje mecze rozgrywa w oddalonym od Gorzowa o ponad 600 km Lubartowie. Rywalami naszych koszykarek będą zawodniczki miejscowego UKS Rekord oraz MTS IKAR Niepołomice i KS BAT Sierakowice.

Niestety rozgrywki w najmłodszej kategorii wiekowej wiążą się z tym, że do końca nie znamy siły przeciwników. - Patrząc po wynikach w rozgrywkach strefowych to trafiliśmy na silnych przeciwników. Tak naprawdę jednak na ile te zespoły będą groźne przekonamy się po pierwszych, piątkowych meczach - usłyszeliśmy od drugiego trenera zespołu Radosława Duchnowskiego.

Terminarz turnieju:
Piątek 12.04.2013
16:30 UKS REKORD Lubartów - MTS IKAR Niepołomice
18:30 KS BAT Sierakowice - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.

Sobota 13.04.2013
16:30 UKS REKORD Lubartów - KS BAT Sierakowice
18:30 AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - MTS IKAR Niepołomice

Niedziela 14.04.2013
10:30 UKS REKORD Lubartów - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
12:30 MTS IKAR Niepołomice - KS BAT Sierakowice

Designed with by jakubskowronski.com