Dekoracja za nami! Brązowe medale MP U19 odebrane (ZDJĘCIA)
Dekoracja za nami! Brązowy medal mistrzostw Polski U19 odebrany! Do najlepszej piątki turnieju została wybrana Maja Kozłowska, a MVP zespołu trafiło w ręce Martyny Kurkowiak.

- Od samego początku tego meczu o brązowy medal nie było łatwo. Musiałyśmy udowodnić, że jesteśmy tutaj nieprzypadkowo i chcemy zdobyć medal. Każdy medal jest dla nas sukcesem. Cieszymy się z niego bardzo. Otwarcie tego decydującego meczu nie było łatwe, źle weszłyśmy w ten mecz. Pokazałyśmy, że jesteśmy prawdziwym zespołem. Zmotywowałyśmy się razem i teraz mamy ten brązowy medal - powiedziała Martyna Kurkowiak. 
 
- Ten sezon był dla nas bardzo udany. Mamy Młodzieżowy Puchar Polski i brązowy medal mistrzostw Polski U19. Wiele zespołów chciałoby być na naszym miejscu. Zrobiłyśmy wszystko co w naszej mocy, by znaleźć się tutaj, gdzie teraz jesteśmy. Półfinał nie poszedł po naszej myśli, ale taki jest sport. Wszyscy wiemy, że miałyśmy aspiracje na złoto i tego nie będziemy ukrywać. Nie zawsze się wygrywa, te wspomnienia z tego sezonu są nasze. Jesteśmy wspaniałym zespołem i jestem dumna z dziewczyn - powiedziała Maja Kozłowska. 
 
 
 
 
Designed with by jakubskowronski.com