Młodzież znów ze zwycięstwami

Kolejne zwycięstwa na swoim koncie zapisały drugoligowe rezerwy i pierwszy zespół młodziczek. Niestety gorycz porażki musiały przełknąć zawodniczki z drugiego zespołu młodziczek.

Po porażce w Poznaniu na szlak zwycięstw powróciły nasze drugoligowe rezerwy, które w niemal pełnym składzie (zabrakło Magdaleny Szajtauer) nie miały problemu z pokonaniem Tęczy Leszno. - Bardzo dobra gra w pierwszej połowie ustaliła wynik spotkania. Cieszy duża ilość minut i niezła postawa młodych zawodniczek z rocznika 1997 (Łojek, Szczęsna, Kominek, Relich). Ocenę meczu obniża nieco zbyt duża ilość prostych, niewymuszonych strat z naszej strony - stwierdził trener Robert Pieczyrak.

Dwa kolejne zwycięstwa odniosły zawodniczki z pierwszego zespołu młodziczek. W sobotę podopieczne Zbigniewa Andersza rozgromiły rezerwy MKS MOS Karkonosze, a w niedzielę pokonały MKS Polkowice. Gorycz porażki musiały natomiast przełknąć zawodniczki prowadzone przez Janusza Kopaczewskiego, które uległy pierwszemu zespołowi z Jeleniej Góry.

Wyniki:

II Liga:

AZS PWSZ Gorzów - MKS Tęcza Leszno 93:53 (26:6, 22:9, 20:20, 25:18)

AZS PWSZ: Jaworska Katarzyna 23, Sobek 9 (1x3), Witkowska 8, Kopciuch 6 (1), Stelmach 6 oraz Szczęsna 12 (2), Łojek 10 (2), Jaworska Beata 9, Szałas 8, Kominek 2, Relich 0.

Młodziczki:

Sobota:

AZS PWSZ II Gorzów - Karkonosze I Jelenia Góra 21:126 (5:36, 4:30, 4:29, 8:31)

AZS PWSZ II: Abramowicz 6, Liberska 5, Zarzyńska 5, Wójcik 2, Świdrów 2, Michalik 1, Gajos 0, Harasimowicz 0, Wierzbicka 0, Chwesiuk 0, Dopierała 0, Kupczyk Karolina 0.

AZS PWSZ I Gorzów - MKS MOS Karkonosze II Jelenia Góra 107:17 (26:6, 31:2, 25:6, 25:3)

AZS PWSZ I: Łupińska 27, Bagłaj 17, Pieńkos 14, Godlewska 13, Bednarska 11, Murmyło 9, Byczkowska 8, Malinowska 6, Kulpa 2, Duchnowska Wiktoria 0, Pulińska 0, Nowosad 0.