Wrzuć nudę na kosza - NABÓR

piątek, 20 listopad 2020 10:00

Chcesz, by twoje dziecko rozpoczęło swoją przygodę z koszykówką?! Zapraszamy do nas! Trenujemy blisko Ciebie, dołącz do nas i rozwijaj swoją pasję. Oprócz zajęć typowo koszykarskich kształtujących elementy techniczne nasze najmłodsze adeptki na treningach ciężko pracują podczas zajęć z elementami lekkoatletyki, które wzmacniają kondycje i siłę.

Szczegółowe informacje u trenerów


 

Maciej Stocki - Mała Akademia (klasy I, II, III SP) oraz IV i V klasa SP, telefon 694 925 324

Joanna Drabik - VI klasa SP, telefon 785 106 081 

Łukasz Hiszpański - VII klasa SP, telefon 691 223 293

Barbara Hiszpańska - VIII klasa SP, telefon 514 015 651




Nabór do Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego - SZCZEGÓŁY

 

 

 

 

Dolnośląska liga juniorek starszych U19 (trenerzy Robert Pieczyrak i Łukasz Hiszpański) 

 

MKS MOS Procom System Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 58:68 (9:11, 12:15, 19:22, 18:20)
Kobylińska 28, A. Kuczyńska 12, Harasimowicz 9, Sierocińska 7, Śmiałek 4, Kozłowska 3, Dudek 2, Kurkowiak 2, Ryzińska 1, Lebiecka 0
 
ENEA AZS AJP Gorzów - MKS MOS Procom System Wrocław 100:52 (27:14, 25:9, 33:17, 15:12)
A. Kuczyńska 19, Lebiecka 18, Kobylińska 17, Kurkowiak 10, Kozłowska 9, Harasimowicz 6, Śmiałek 6, Sierocińska 4, Kamińska 4, Dudek 4, Piątek 2, Ryzińska 1
 
Citronex UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP Gorzów 51:85 (15:23, 15:20, 15:16, 6:26)
Kobylińska 32, Lebiecka 16, Kurkowiak 12, Śmiałek 10, Kozłowska 8, Harasimowicz 5, Kamińska 2, Sierocińska 0, Piórkowska 0, Piątek 0
 
ENEA AZS AJP Gorzów - KS Wichoś Jelenia Góra (TBA)
 
KS Wichoś Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów 47:103 (10:21, 10:26, 14:35, 13:21)
Lebiecka 22, Harasimowicz 13, Dudek 13, Ryzińska 11, A.Kuczyńska 9, Sierocińska 7, Jeleńczak 7, Kurkowiak 6, Wierzbicka 6, Michniewicz 6, Kozłowska 3
 
ENEA AZS AJP Gorzów - Citronex UKS Basket Zgorzelec 94:42 (19:12, 30:7, 25:12, 20:11)
 
Wierzbicka 13, Kozłowska 13, Lebiecka 12, Dudek 12, A.Kuczyńska 10, Michniewicz 9, Harasimowicz 8, Ryzińska 6, Sierocińska 5, Kurkowiak 4, Jeleńczak 2, Piątek 0
 
 
Dolnośląska liga juniorek U17 (trenerzy Radosław Duchnowski i Janusz Kopaczewski) 
 

MKS MOS Betard Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 79:38 (22:11, 23:9, 22:5, 12:13)

Mochól 7, Paradowska 7, Tamm 6, Lewandowska 5, Steblecka 5, Pytel 3, Łotarewicz 2, Knutelska 2, Trawczyńska 1

 

ENEA AZS AJP Gorzów - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 77:59 (26:13, 22:19, 18:9, 11:18)
Pytel 19, Steblecka 18, Lewandowska 10, Mochól 8, Maćkowiak 7, Łotarewicz 5, Małkowska 4, Wierzchanowska 3, Trawczyńska 3

 

KS Wichoś Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów (TBA) 

ENEA AZS AJP Gorzów  - MKS Polkowice 49:59 (12:12, 14:11, 15:10, 8:26)

Maćkowiak 9, Tamm 9, Lewandowska 8, Steblecka 8, Mochól 5, Łotarewicz 4, Pytel 2, Trawczyńska 2, Małkowska 2

ENEA AZS AJP Gorzów - MKS MOS Betard Wrocław (TBA) 

SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - ENEA AZS AJP Gorzów (10 stycznia)

ENEA AZS AJP Gorzów  - KS Wichoś Jelenia Góra (TBA)

MKS Polkowice - ENEA AZS AJP Gorzów (7 marca) 

Dolnośląska liga młodziczek 2020/2021

poniedziałek, 05 październik 2020 05:57

W dolnośląskiej lidze młodziczek U13 w sezonie 2020/2021 gorzowski klub zgłosił dwie drużyny - ENEA AZS AJP Gorzów I (trener Zbigniew Andersz) i ENEA AZS AJP Gorzów II (trener Joanna Drabik)

 

WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP Gorzów I 55:66 (12:15, 8:27, 27:7, 8:17)

Kaszewska 16, Paplicka 16, Sochacka 8, Nikodym 7, Hanczarek 5, Sługocka 4, Kobierska 4, Bevelacqua 3, Jankowska 2, Kamińska 1

 

SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - ENEA AZS AJP Gorzów I 46:49 (14:11, 9:10, 10:11, 13:17)

Kamińska 10, Kaszewska 8, Hanczarek 7, Sługocka 6, Paplicka 6, Bevelacqua 6, Nikodym 2, Wojtczak 2, Kaluta 1, Sochacka 1

 

ENEA AZS AJP Gorzów II - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 43:45 (8:11, 11:9, 11:11, 13:14)

Przybylska 13, Pytel 12, Lebiecka 6, Biała 4, Klofta 2, Krawczyk 2, Wawrzyniak 2, Olender 2

ENEA AZS AJP Gorzów I - UKS Basket Zgorzelec 91:55 (22:10, 18:18, 22:17, 29:10)

Paplicka 23, Kaszewska 15, Hanczarek 11, Nikodym 10, Kamińska 10, Sochacka 6, Bevelacqua 6, Kaluta 6, Wojtczak 4

 

ENEA AZS AJP Gorzów I - WSTK Wschowa 49:68 (19:15, 15:12, 10:18, 5:23)
Paplicka 13, Hanczarek 13, Kamińska 7, Kaszewska 6, Bevelacqua 3, Wojtczak 2, Nikodym 2, Kaluta 2, Sługocka 1

UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP Gorzów II 57:58 (14:4, 8:19, 10:19, 25:16)

Przybylska 19, Pytel 16, Biała 6, Ciołek 6, Olender 4, Klofta 2, Jędrczak 2, Klimczak 2, Lebiecka 1

 

ENEA AZS AJP Gorzów I - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 69:34 (13:5, 14:5, 24:11, 18:13)
Kaszewska 12, Nikodym 12, Paplicka 12, Bevelacqua 10, Hanczarek 6, Kamińska 5, Sochacka 4, Sługocka 4, Kaluta 2, Kobierska 2

 

UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP Gorzów I 28:45 (3:12, 5:9, 16:18, 4:6)

Hanczarek 11, Paplicka 9, Nikodym 6, Sochacka 4, Kaszewska 4, Wojtczak 2, Bevelacqua 2, Kaluta 2, Sługocka 2, Kamińska 2, Kobierska 1

 

ENEA AZS AJP Gorzów II - WSTK Wschowa 33:70 (10:22, 11:13, 4:10, 8:25)

Pytel 15, Przybylska 6, Biała 6, Jędrczak 3, Krawczyk 2, Olender 1, Antczak 0, Ciołek 0, Klimczak 0, Klofta 0

WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP Gorzów II 112:82 (18:13, 28:17, 29:28, 37:24)
Pytel 32, Przybylska 24, Ciołek 10, Lebiecka 4, Klofta 4, Biała 3, Wawrzyniak 3, Krawczyk 2
 
ENEA AZS AJP Gorzów I - ENEA AZS AJP Gorzów  II 56:49 (16:10, 14:9, 15:10, 11:20)
AZS I: Paplicka 13, Nikodym 9, Bevelacqua 9, Sochacka 8, Hanczarek 8, Kaszewska 7, Kaluta 2
AZS II: Przybylska 19, Pytel 14, Biała 6, Olender 6, Ciołek 2, Jędrczak 1, Wawrzyniak 1
 

ENEA AZS AJP Gorzów  II - ENEA AZS AJP Gorzów  I 65:77 (18:15, 11:21, 21:20, 15:21)
AZS II: Przybylska 21, Pytel 16, Ciołek 10, Biała 7, Klofta 5, Lebiecka 5, Przewoźna 1

AZS I: Kaszewska 24, Sochacka 18, Bevelacqua 14, Nikodym 12, Kaluta 2, Kamińska 2, Wlaźlak 2, Kobierska 2, Paplicka 1

 

SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - ENEA AZS AJP Gorzów  II 40:28 (6:12, 10:7, 12:2, 12:7)

Pytel 7, Przybylska 6, Klofta 6, Ciołek 6, Biała 2, Jędrczak 1

ENEA AZS AJP Gorzów II - UKS Basket Zgorzelec 62:60 (11:16, 18:13, 14:21, 19:10)
Ciołek 17, Pytel 17, Przybylska 16, Biała 6, Klofta 4, Ledzianowska 2

 

Wyniki będą aktualizowane po każdym spotkaniu 
TERMINARZ


Grupa uczestniczy w programie "SMOK" pod patronatem Polskiego Związku Koszykówki


Dolnośląska liga kadetek 2020/2021

poniedziałek, 28 wrzesień 2020 21:30

W dolnośląskiej lidze kadetek U15 w sezonie 2020/2021 gorzowski klub zgłosił dwie drużyny - ENEA AZS AJP Gorzów I (trener Beata Wieczorek) i ENEA AZS AJP Gorzów II (trener  Zbigniew Andersz, Barbara Hiszpańska)

Wyniki:

MKS II Polkowice - Enea AZS AJP Gorzów II  50:82 (7:22, 11:20, 17:21, 15:19)

Orzeł 22, Misiorna 18, Frontczak 16, Tomiak 12, Domaradzka 4, Wesoły 4, Przelazły 2, Kęsik 2, Banasiewicz 2

 

KS Sprotavia Szprotawa - Enea AZS AJP Gorzów I 23:103 (5:30, 0:32, 13:29, 5:12)
Kończak 23, Skarżyńska 20, Bęczkowska 20, Patrzałek 16,  Mądry 10, Kalińska 4, Woźniak 4, Kościukiewicz 2, Owczarzak 2, Arendarska 2


ENEA AZS AJP Gorzów  II - MKS Basket Chrobry Głogów 67:36 (12:11, 21:10, 16:11, 18:4)

Orzeł 18, Frontczak 12, Tomiak 10, Domaradzka 10, Misiorna 4, Przelazły 4, Jagodzka 3, Cichosz 2, Wesoły 2, Banasiewicz 2

 

Enea AZS AJP Gorzów I - ENEA AZS AJP Gorzów  II  97:22 (18:5, 27:8, 25:7, 27:2)

AZS I: Bęczkowska 16, Woźniak 13, Kończak 12, Patrzałek 12, Skarżyńska 12, Owczarzak 11, Kościukiewicz 9, Kalińska 6, Kierniej 2, Mądry 2, Fica 2
AZS II: Tomiak 6, Frontczak 3,  Orzeł 3, Domaradzka 2, Misiorna 2, Wesoły 2,  Przelazły 2, Kęsik 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów II - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 56:62 (6:18, 14:9, 17:15, 19:20)

Orzeł 31, Frontczak 8, Misiorna 5, Domaradzka 4, Dzieciuch 3, Kęsik 2, Kędziora 2, Tomiak 1

 

MKS I Polkowice - ENEA AZS AJP Gorzów  I 58:52 (11:18, 17:13, 19:11, 11:10)

Kończak 16, Bęczkowska 13, Skarżyńska 8, Patrzałek 8, Owczarzak 5, Woźniak 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów I - MKS II Polkowice 140:41 (41:15, 44:8, 37:9, 18:9)

Skarżyńska 36, Patrzałek 24, Kończak 17, Bęczkowska 13, Byczkowska 11, Woźniak 9, Mądry 8, Kierniej 8, Karpińska 6, Fica 4, Arendarska 4

 

KS Szprotavia Szprotawa - ENEA AZS AJP Gorzów II 41:60 (17:13, 11:15, 9:16, 4:16)
Tomiak 18, Cichosz 10, Orzeł 10, Frontczak 8, Misiorna 6, Kędziora 6, Domaradzka 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów I - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 83:35 (23:7, 26:7, 21:10, 13:11)

Patrzałek 19, Skarżyńska 18, Kończak 17, Owczarzak 11, Bęczkowska 6, Woźniak 4, Mądry 4, Arendarska 2, Byczkowska 2

ENEA AZS AJP Gorzów  II - MKS I Polkowice 32:104 (2:26, 8:24, 12:26, 10:28)

Orzeł 6, Cichosz 4, Tomiak 4, Jagodzka 4, Kędziora 4, Frontczak 4, Misiorna 2, Nikodym 2, Łapka 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów  I - WSTK Wschowa 100:14 (31:5, 26:2, 21:4, 22:3)

Bęczkowska 18, Mądry 17, Patrzałek 16, Kończak 14, Woźniak 12, Skarżyńska 8, Kościukiewicz 8, Arendarska 6, Kierniej 1

 

ENEA AZS AJP Gorzów II - MKS II Polkowice 92:66 (29:19, 22:21, 29:9, 12:17)

Cichosz 35, Kędziora 16, Kuczyńska 10, Jagodzka 8, Wesoły 7, Przelazły 4, Gasperowicz 4, Ludwiczak 2, Biała 2, Jankowska 2, Banasiewicz 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów I - KS Szprotavia Szprotawa 100:47 (29:7, 25:13, 27:14, 19:13)

Patrzałek 28, Kończak 24, Skarżyńska 15, Bęczkowska 14, Mądry 6, Byczkowska 4, Karpińska 3, Kościukiewicz 2, Gülcimen 2, Kierniej 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów I - MKS I Polkowice 57:67 (12:6, 16:23, 12:22, 17:16)

Patrzałek 18, Bęczkowska 15, Kończak 11, Woźniak 8, Owczarzak 5, Byczkowska 0, Mądry 0, Fica 0

 

SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - ENEA AZS AJP Gorzów  II  32:27 (7:8, 12:2, 5:6, 8:11)

Orzeł 9, Frontczak 5, Kędziora 5, Domaradzka 5, Cichosz 2, Tomiak 1, Wanecka 0

 

WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP Gorzów II 93:79 (21:22, 18:23, 21:19, 33:15)
Wanecka 23, Tomiak 16, Domaradzka 9, Frontczak 9, Biała 8, Orzeł 6, Kędziora 6, Jagodzka 1, Banasiewicz 1
  
MKS II Polkowice - ENEA AZS AJP Gorzów I 39:119 (6:36, 8:29, 10:30, 15:24) 
Patrzałek 20, Bęczkowska 16, Woźniak 16, Karpińska 13, Owczarzak 13, Fica 10, Byczkowska 8, Arendarska 8, Gülcimen 6, Kościukiewicz 6, Mądry 2, Kierniej 1
 

ENEA AZS AJP Gorzów  II - WSTK Wschowa 75:54 (18:12, 25:10, 20:18, 12:14)

Wanecka 31, Orzeł 12, Tomiak 9, Frontczak 7, Wesoły 6, Cichosz 4, Domaradzka 4, Misiorna 2

 

SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - ENEA AZS AJP Gorzów I 52:61  (10:15, 13:8, 16:20, 13:18)

Owczarzak 11, Kończak 11, Skarżyńska 10, Woźniak 10, Patrzałek 9, Bęczkowska 8, Mądry 2




Wyniki będą aktualizowane po każdym spotkaniu 
TERMINARZ

 

Grupa uczestniczy w programie "SMOK" pod patronatem Polskiego Związku Koszykówki

Trzecie miejsce na turnieju we Wschowie

poniedziałek, 14 wrzesień 2020 09:31

We Wschowie odbył się turniej dziewczynek rocznika 2008 i młodsze im. Kazimierza Marczewskiego i Romana Terlikowskiego. Z 8 drużyn najlepiej spisała się ekipa KS Szprotavia Szprotawa, która w finale imprezy pokonała miejscowe WSTK 32:21. W spotkaniu o trzecie miejsce koszykarki ENEA AZS AJP I Gorzów pokonały RKKS RAWIA ISOSFERA Rawicz 33:25.



Wyniki ENEA AZS AJP I Gorzów (trener Zbigniew Andersz)

ENEA AZS AJP I Gorzów  – KS PLAY BASKET Kraszewice 35:25

ENEA AZS AJP I Gorzów  – UKS SKM Nowa Sól 60:10

WSTK Wschowa – ENEA AZS AJP I Gorzów 33:25

ENEA AZS AJP I Gorzów – RKKS RAWIA ISOSFERA Rawicz 33:25

 

Wyniki ENEA AZS AJP II Gorzów (trener Joanna Drabik)

 

ENEA AZS AJP II Gorzów  – SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER Zielona Góra 18:37

ENEA AZS AJP II Gorzów  – RKKS RAWIA ISOSFERA Rawicz 17:34

KS SZPROTAVIA Szprotawa – ENEA AZS AJP II Gorzów  21:46

ENEA AZS AJP II Gorzów – UKS SKM Nowa Sól 43:22

Z wizytą na treningu (6)

sobota, 30 listopad 2019 07:33

Cykl spotkań z naszymi koszykarkami "Z wizytą na treningu" trwa. Tym razem odwiedziliśmy grupy środowiskowe VI i VII klasy szkoły podstawowej. Nabór jest cały czas otwarty, a treningi w naszym klubie są bezpłatne. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisania się na zajęcia.

 

- Grupa bardzo ambitna, nie bojąca się ciężkiej pracy. Co najważniejsze bardzo zżyta -prawdziwa drużyna – powiedziała trener Barbara Dwużnik, która prowadzi grupę VII klasy SP. Młode akademiczki występują w lidze dolnośląskiej w kategorii młodziczka i zajmują aktualnie pierwsze miejsce w tabeli z kompletem 6 zwycięstw.

 

Treningi VII klasa SP – hala I LO

Wtorek 18:30 –  20:00

Środa 17:00 – 18:30

Czwartek 17:00 – 18:30

Piątek 17:15 – 18:45

 

- Są to moje pierwsze miesiące pracy z tą grupą. Po tym czasie mogę powiedzieć to, że wykazują się ogromnym zaangażowaniem i chęcią podnoszenia własnych umiejętności. Grupa liczy 16 zawodniczek, przyjeżdżają również dwa razy w tygodniu 2 zawodniczki z Rzepina oraz 3 koszykarki z Deszczna, które trenują z nami raz w tygodniu – powiedział trener Łukasz Hiszpański

 

Treningi VI klasa SP – hala SP1

 Poniedziałek 19:15 - 20:45

Wtorek 19:15 - 20:15

Środa 19:15 - 20:45

Czwartek 17:00 - 18:30 (hala I LO)

Sobota 8:00 - 9:30

 

Zobaczcie jak wyglądają zajęcia i zapisujcie swoje pociechy na treningi w AZS AJP Gorzów!

 

 

Strona 1 z 15
Designed with by jakubskowronski.com