fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek

Jak w dolnośląskiej lidze kadetek U15 w sezonie 2022/2023 radzą sobie nasze koszykarki prowadzone przez trenera Zbigniew Andersza i trenerkę Joannę Drabik?

ENEA AZS AJP Gorzów - SAILMED KSW SPARTAKUS Jelenia Góra 101:71 (22:24, 21:15, 30:21, 28:11)
 
Przybylska 23, Kaszewska 18, Kamińska 15, Kaluta 13, Biała 10, Sochacka 8, Ledzianowska 7, Paplicka 5, Wawrzyniak 2, Kobierska 0, Klofta 0, Hanczarek 0

       

SKM Zastal Zielona Góra - ENEA AZS AJP Gorzów (6:16, 15:8, 13:13, 4:21)

Przybylska 22, Biała 11, Sochacka 9, Kaszewska 9, Kaluta 2, Ledzianowska 2, S.Łukowska 2, Kamińska 1, Wojtczak 0, L.Łukowska 0, Hanczarek 0, Kobierska 0
     
MKS Polkowice - ENEA AZS AJP Gorzów 67:88 (12:12, 21:23, 20:22, 14:31)
 
Sandra Łukowska 30, Kaszewska 20, Sochacka 14, Biała 8, Kamińska 8, Przybylska 5, Hanczarek 2, Laura Łukowska 1, Kaluta 0, Lebiecka 0, Kofta 0, Ledzianowska 0
 
ENEA AZS AJP Gorzów - Citronex UKS Basket Zgorzelec 121:41 (33:8, 18:16, 41:5, 29:12)
Przybylska 30, Biała 22, Sandra Łukowska 20, Klofta 11, Kaszewska 8, Laura Łukowska 8, Kaluta 7, Ledzianowska 6, Sochacka 4, Hanczarek 4, Wawrzyniak 1 
       
MKS MOS Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 23:113 (8:31, 2:26, 4:32, 9:24)
 
Sochacka 18, Przybylska 15, Kaluta 14, Kobierska 13, Biała 12, Kamińska 11, Hanczarek 8, Sandra Łukowska 6, Laura Łukowska 6, Kaszewska 5, Ledzianowska 5, Wojtczak 0

Ślęza BFD Wrocław II - ENEA AZS AJP Gorzów 44:81 (7:26, 15:15, 14:22, 8:18)

Przybylska 42, Klofta 12, Hanczarek 7, Kaszewska 7, Kobierska 6, Ledzianowska 5, Lebiecka 2, Wawrzyniak 0, Kaluta 0, Sochacka 0, Kamińska 0, Paplicka 0

 

SAILMED KSW SPARTAKUS Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów 46:91 (9:28, 9:25, 13:18, 15:20)
 
Przybylska 27, Ledzianowska 16, Laura Łukowska 12, Kamińska 10, Kaszewska 7, Sochacka 6, Klofta 4, Sandra Łukowska 4, Paplicka 3, Kobierska 2, Biała 0, Hanczarek 0
 
ENEA AZS AJP Gorzów - SKM Zastal Zielona Góra 94:46 (18:18, 22:16, 30:11, 24:1)
 
Przybylska 18, Sochacka 16, Kobierska 12, Kaluta 11, Laura Łukowska 10, Kamińska 8, Kaszewska 5, Onishchenko 5, Biała 4, Ledzianowska 3, Wawrzyniak 2, Lebiecka 0

      

ENEA AZS AJP Gorzów - MKS Polkowice 101:49 (27:10, 24:16, 24:12, 26:11)
 
Przybylska 23, Biała 16, S. Łukowska 13, L. Łukowska 12, Ledzianowska 8, Sochacka 7, Onishchenko 6, Kaszewska 5, Kaluta 5, Kamińska 4, Kobierska 2, Hanczarek 0

      

Citronex UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP Gorzów 20:124 (2:37, 7:31, 5:30, 6:26)
 
Przybylska 35, Kaszewska 17, Kaluta 16, Sandra Łukowska 14, Paplicka 10, Hanczarek 9, Klofta 8, Sochacka 6, Biała 6, Kamińska 3, Antoshchuk 0, Kobierska 0

 

ENEA AZS AJP Gorzów - MKS MOS Wrocław 65:41 (14:19, 21:8, 21:7, 9:7)

Sochacka 20, Kamińska 13, Kaszewska 10, Klofta 7, Paplicka 6, Kaluta 5, Biała 2, Kobierska 2, Onishchenko 0, Wawrzyniak 0, Wojtczak 0, Lebiecka 0  

 

1KS Ślęza BFD Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 72:34 (19:6, 21:10, 16:9, 16:9)

Sandra Łukowska 6, Sochacka 6, Biała 5, Laura Łukowska 5, Onishchenko 4, Klofta 2, Kaszewska 2, Kamińska 2, Przybylska 2, Hanczarek 0, Kaluta 0, Ledzianowska 0

 

04.03.2023          ENEA AZS AJP Gorzów - Ślęza BFD Wrocław II  



* Terminy spotkań mogą ulec zmianie. Godziny meczów naszych juniorek będę aktualizowane. 

 

 

Designed with by jakubskowronski.com