Turniej Mini Basket Ligi po raz piętnasty

Kolejny turniej w ramach programu "Nauka, Sport, Przyszłość" już za nami. Tym razem jego gospodarzem i współorganizatorem był AZS PWSZ Kostrzyn.

W sobotę 4 czerwca odbył się ostatni turniej EMBL w tym sezonie. Tradycyjnie, uczestniczki programu "Nauka, Sport, Przyszłość", rozpoczęły dzień zmaganiami sportowymi. Czternaście zespołów, zostało podzielonych na dwie grupy, a mecze odbywały się na trzech boiskach. Z każdego zespołu, trenerzy wybrali najlepszą zawodniczkę, która otrzymała pamiątkową statuetkę. Jak zwykle, poziom sportowy turnieju był wysoki. Szczególnie zawodniczki w grupie starszej (6 klasa) pokazały, że posiadają już duże umiejętności techniczne. Za to w grupie młodszej (5 klasa), poziom zaangażowanie stał na bardzo wysokim poziomie - powiedział trener Dariusz Maciejewski.  Po zakończonych zmaganiach, tradycyjnie na uczestniczki turnieju, czekał obiad i powrót do domu. 

Był to pierwszy turniej w tym sezonie, gdzie zawodniczki rywalizowały na nowej hali, w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kostrzynie nad Odrą, przy ul. Wodnej. Organizacja turnieju była wzorowa. Wszystko łącznie z halą bardzo nam się podobało. Brawa należą się organizatorom, a szczególnie trenerce Krystynie Srokowskiej. Obiecuję, że z radością wrócimy tu w przyszłym roku.

Korzystając z okazji, władze klubu, pragną zaprosić wszystkie nasze zawodniczki, ich rodziny oraz kibiców, na drugi koszykarski piknik rodzinny „Enea Family Day”, który odbędzie się w niedzielę 19.06.2016 r. w gorzowskiej Marinie przy ul. Al. 11 listopada. Więcej szczegółów już wkrótce. Musicie koniecznie być tam z nami.

Designed with by jakubskowronski.com