Cóż to był za dzień!

Dzień pełen emocji i niespodzianek dobiegł końca. Działo się naprawdę bardzo dużo. Był to również niestety ostatni turniej w tym roku.

Na początek przyjazd uczestników w sobotni poranek (17.12.2016), odebranie nowiutkich strojów i... czapek mikołaja. Każda z przybyłych zawodniczek już na starcie otrzymała drobny upominek. O 12:00 zaczęła się rywalizacja sportowa, nad której przebiegiem czuwał trener Janusz Kopaczewski wraz z kadetkami i juniorkami. Młodych adeptek koszykówki było tak dużo, że musiały zostać podzielone na dwie grupy. Pierwsza sprawdzała swoje umiejętności poruszania się po boisku, natomiast druga tworzyła plakat na najbliższe spotkanie InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. rozgrywane na hali Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. Tutaj czekała na nasze zawodniczki kolejna niespodzianka. Każda uczestniczka turnieju ENEA Mini Basket Liga, zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie wraz z wybranymi zawodniczkami i trenerem Dariuszem Maciejewskim. Zdjęcia zostały wywołane i wręczone uczestniczkom turnieju, aby mogły zebrać autografy po spotkaniu BLK: AZS AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław.

Po rywalizacji sportowej nadszedł czas na obiad, o którego przygotowanie dbał trener Robert Pieczyrak wraz ze swoimi zawodniczkami, następnie wszyscy udali się do kina Helios na bajkę pod tytułem: "Trolle". Po zakończonym seansie, uśmiechnięte i wypoczęte zawodniczki, wraz z trenerami udały się na 12. kolejke BLK: AZS AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław. Swoim dopingiem zagrzewały do walki nasze zawodniczki, które rozegrały wyśmienite zawody. W przerwie meczu, zostały wręczone nagrody dla najlepszych rzędów.

 

Zwycięzcy poszczególnych grup:

 

- W pierwszej grupie (Niebieskie), najlepszy był rząd numer 9

- W drugiej grupie (zielone), najlepszy był rząd numer 1

 

W nagrodę nasze najmłodsze koszykarki otrzymały pluszowe misie i medale. Gratulujemy!

Zdjęcia z turnieju ENEA Mini Basket Liga, dostępne są na naszym Facebooku.

Designed with by jakubskowronski.com