W sobotę w naszej hali odbyło się szkolenie dla trenerów z programu "Nauka, Sport, Przyszłość". Tematem zajęć, które prowadzili trener Janusz Kopaczewski oraz koordynator programu Agnieszka Szott-Hejmej była obrona. W treningu brały udział wyróżniające się koszykarki z naszych szkółek Gorzowie oraz w Rzepinie, Dębnie, Lubiszynie, Ściechowie, Barlinku, Gryfinie, Mieszkowicach, Kostrzynie, Choszcznie czy Myśliborzu.

Tematem zajęć była obrona. Podczas treningu pokazano ćwiczenia i zabawy poświęcone właściwej pozycji obronnej, kroku obronnego, powrotu do defensywy, czy zasadach obrony. Zajęcia obserwował trener naszego seniorskiego zespołu Dariusz Maciejewski, a podczas treningu przedstawiono również podstawowe zasady i schematy obrony, które są stosowane na parkietach Energa Basket Ligi Kobiet. Na koniec odbyło się spotkanie trenerów, co było doskonałą okazją do wymiany wspólnych doświadczeń z treningów, oraz zaplanowanie dalszej pracy szkoleniowej w tym sezonie. 

Dolnośląska liga młodziczek 2021/2022

środa, 20 październik 2021 06:35

Jak dolnośląskiej lidze młodziczek U13 w sezonie 2021/2022 radzą sobie koszykarki ENEA AZS AJP Gorzów (trener Zbigniew Andersz, Joanna Drabik)? Gramy też w kategorii mini koszykówki U12, gdzie zespół prowadzi Agnieszka Szott-Hejmej oraz Dariusz Odej i Maciej Stocki.

 

LIGA U13
KS Szprotavia Szprotawa - ENEA AZS AJP Gorzów 36:101 (10:23, 7:28, 3:33, 16:17)
Jankowska 17, Pytel 16, Kobierska 12, Hanczarek 11, Lebiecka 10, Biała 10, Sochacka 9, Kaluta 8, Wojtczak 4, Gołaszewska 2, Wlaźlak 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów - Klub Sportowy Wichoś Jelenia Góra 126:34 (28:6, 35:5, 34:8, 29:15)

Pytel 32, Biała 22, Kaluta 18, Kobierska 13, Kamińska 10, Hanczarek 10, Sochacka 8, Lebiecka 5, Wojtczak 4, Jankowska 2, Wlaźlak 2

ENEA AZS AJP Gorzów - 1KS Ślęza BFD Wrocław 44:89 (16:18, 12:28, 6:22, 10:21)
Biała 11, Kamińska 9, Pytel 8, Sochacka 7, Hanczarek 4, Kobierska 3, Kaluta 2
 
1KS Ślęza BFD Wrocław II - ENEA AZS AJP Gorzów 13:129 (0:47, 6:22, 2:31, 5:29)
Biała 18, Pytel 14, Sochacka 14, Kaluta 14, Kamińska 13, Hanczarek 13, Kobierska 12, Lebiecka 10, Jankowska 8, Paplicka 7, Wlaźlak 4, Wojtczak 2

ENEA AZS AJP Gorzów  - 1KS Ślęza BFD Wrocław III 134:63 (40:13, 25:22, 26:18, 43:10)
Sochacka 26, Pytel 20, Biała 20, Hanczarek 16, Kaluta 12, Kobierska 10, Paplicka 8, Jankowska 6, Wojtczak 6, Kamińska 5, Lebiecka 5
 
MKS MOS Deichmann Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 45:114 (13:29, 11:34, 9:27, 12:24)
Paplicka 18, Sochacka 18, Pytel 18, Biała, 15, Kaluta 13, Kamińska 12, Jankowska 6, Lebiecka 6, Kobierska 6, Wojtczak 2

KSW SPARTAKUS Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów 28:94 (11:15, 4:29, 9:20, 4:30)
Biała 19, Pytel 14, Sochacka 14, Paplicka 10, Jankowska 10, Kamińska 7, Kaluta 6, Lebiecka 5, Hanczarek 4, Wojtczak 3, Kobierska 2
 
ENEA AZS AJP Gorzów - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 136:37 (36:9, 30:8, 36:3, 34:17)
Biała 28, Sochacka 21, Hanczarek 15, Paplicka 14, Lebiecka 13, Kobierska 13, Kamińska 8, Kaluta 8, Wlaźlak 8, Rybakowska 6, Jankowska 2
 
ENEA AZS AJP Gorzów - KS Szprotavia Szprotawa 118:25 (35:5, 25:3, 26:8, 32:9)
Biała 30, Sochacka 15, Hanczarek 13, Wojtczak 12, Kaluta 10, Paplicka 9, Kamińska 9, Jankowska 8, Kobierska 6, Lebiecka 4, Wlaźlak 2


LIGA U12

MKS MOS Deichmann Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 72:24

1KS Slęza Wrocław SA - ENEA AZS AJP Gorzów  71:4

WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP Gorzów 28:38
MKS Basket Chrobry Głogów - ENEA AZS AJP Gorzów 8:64
ENEA AZS AJP Gorzów - KS Szprotavia Szprotawa  55:30 (8:8, 8:6, 20:11, 19:5)

Łobocka 17, Michniewicz 8, Komolka 7, Kowalczyk 5, Ciszak 4, Baszyńska 4, Szulc 3, Kościuszko 2, Domaradzka 2, Przybylska 2, Potaniec 1                                             

ENEA AZS AJP Gorzów - KSW Spartakus Jelenia Góra 17:71 (6:27, 5:16, 4:12, 2:16)
Michniewicz 6, Domaradzka 4. Łobocka 3, Szulc 2, Komolka 1, Rzeczulska 1

 

Wyniki będą aktualizowane po każdym spotkaniu 
TERMINARZ U13
TERMINARZ U12
 
Grupy uczestniczą w programie "SMOK" pod patronatem Polskiego Związku Koszykówki


Dolnośląska liga juniorek starszych 2021/2022

czwartek, 30 wrzesień 2021 07:00

Jak w dolnośląskiej lidze juniorek starszych U19 w sezonie 2021/2022 radzą sobie nasze koszykarki prowadzone przez trenerów Roberta Pieczyraka i Łukasza Hiszpańskiego?

KS Wichoś Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów 54:85 (8:26, 17:20, 18:19, 11:20)
Kozłowska 18, Michniewicz 13, Harasimowicz 11, Ryzińska 11, Kurkowiak 8, Pytel 8, Wąsik 5, Maćkowiak 4, Symeryak 4, Kamińska 3, Dyja 0, Trawczyńska 0
 
MKS Polkowice - ENEA AZS AJP Gorzów 54:89 (14:21, 8:29, 15:24, 17:15)
Lebiecka 18, Michniewicz 16, Maćkowiak 10, Kurkowiak 10, Wąsik 10, Harasimowicz 6, Kamińska 6, Piórkowska 6, Symeryak 4, Pytel 3

ENEA AZS AJP Gorzów - MKS MOS Procom System Wrocław 93:50 (24:13, 25:10, 18:16, 26:11)
Lebiecka 30, Kozłowska 15, Kurkowiak 10, Ryzińska 10, Dyja 9, Kamińska 8, Wąsik 4, Maćkowiak 3, Pytel 3, Harasimowicz 1
 
ENEA AZS AJP Gorzów - MKS MOS II Procom System Wrocław 112:25 (26:9, 25:6, 25:2, 36:8)
Wąsik 27, Kamińska 18, Dyja 18, Pytel 13, Maćkowiak 12, Kozłowska 6, Lebiecka 6, Symeryak 6, Ryzińska 4, Trawczyńska 2
 
ENEA AZS AJP Gorzów - MKS Polkowice 91:54 (23:17, 15:11, 30:14, 23:12)
Michniewicz 18, Kozłowska 18, Lebiecka 15, Kurkowiak 9, Ryzińska 8, Maćkowiak 7, Harasimowicz 6, Piórkowska 3, Pytel 3, Wąsik 2, Dyja 2, Kamińska 0

MKS MOS Procom System Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 52:75 (16:16, 10:21, 13:17, 13:21)
Lebiecka 23, Kurkowiak 16, Ryzińska 10, Maćkowiak 6, Piórkowska 6, Kamińska 6, Dyja 5, Harasimowicz 3
 
MKS MOS II Procom System Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 44:83 (8:26, 9:25, 16:13, 11:19)
Maćkowiak 21, Dyja 16, Wąsik 12, Piórkowska 10, Symeryak 8, Pytel 5, Lebiecka 5, Harasimowicz 4, Kurkowiak 2
 

Wyniki będą aktualizowane po każdym spotkaniu 
TERMINARZ

Dolnośląska liga juniorek 2021/2022

niedziela, 26 wrzesień 2021 17:45

Jak w dolnośląskiej lidze juniorek U17 w sezonie 2021/2022 radzą sobie nasze koszykarki prowadzone przez trenerów Radosława Duchnowskiego i Janusza Kopaczewskiego? 

MKS MOS Betard Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 54:51 (11:11, 15:13, 14:11, 14:16)
Owczarzak 14, Kończak 14, Steblecka 9, Majerska 5, Bęczkowska 4, Mochół 3, Starościk 2

 

KSW SPARTAKUS Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów 54:63 (23:16, 9:18, 11:19, 11:10)
Kończak 18, Mochól 14, Starościk 12, Małkowska 6, Tamm 5, Wierzchanowska 4, Cybulska 2, Kędziora 2
 
ENEA AZS AJP Gorzów - KS Wichoś Jelenia Góra 70:39 (13:8, 15:12, 21:4, 21:15)
Steblecka 18, Owczarzak 12, Bęczkowska 8, Mochól 8, Starościk 6, Łotarewicz 5, Kończak 5, Woźniak 4, Sroka 2, Majerska 2
 
ENEA AZS AJP Gorzów - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 98:42 (23:8, 22:9, 27:11, 26:14)
Steblecka 36, Kończak 12, Owczarzak 9, Bęczkowska 8, Tamm 7, Mochól 7, Sroka 6, Wierzchanowska 5, Majerska 4, Łotarewicz 4
 
MKS Basket Chrobry Głogów - ENEA AZS AJP Gorzów 56:67 (14:10, 19:22, 10:19, 13:16)
Steblecka 15, Łotarewicz 15, Starościk 13, Bęczkowska 8, Sroka 4, Kończak 4, Kościukiewicz 2, Mochól 2, Kaczmarczyk 2, Małkowska 2
 
ENEA AZS AJP Gorzów  - MKS Polkowice  56:55 (14:10, 16:16, 12:20, 14:9)
Łotarewicz 13, Steblecka 10, Owczarzak 10, Kończak 8, Bęczkowska 6, Woźniak 5, Wierzchanowska 3, Tamm 1

ENEA AZS AJP Gorzów - MKS MOS Betard Wrocław 59:53 (13:12, 20:15, 14:9, 12:17)
Steblecka 20, Owczarzak 11, Wierzchanowska 10, Kończak 7, Starościk 3, Woźniak 3, Łotarewicz 3, Bęczkowska 2
 

 

Wyniki będą aktualizowane po każdym spotkaniu 
TERMINARZ

 

 

Dolnośląska liga kadetek 2021/2022

niedziela, 19 wrzesień 2021 08:25

W dolnośląskiej lidze kadetek U15 w sezonie 2021/2022 nasz klub zgłosił dwie drużyny - ENEA AZS AJP Gorzów I (trener Zbigniew Andersz, asystent Łukasz Hiszpański) i ENEA AZS AJP Gorzów II (trener Joanna Drabik, Zbigniew Andersz) 

ENEA AZS AJP I Gorzów - WSTK Wschowa 112:54 (30:18, 30:8, 34:11, 18:17)
Wanecka 27, Orzeł 22, Patrzałek 15, Domaradzka 13, Misiorna 11, Frontczak 10, Kościukiewicz 4, Tomiak 4, Kęsik 4, Banasiewicz 2
 
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - ENEA AZS AJP II Gorzów 36:46 (6:6, 8:11, 7:21, 15:8)
Przybylska 19, Biała 9, Sługocka 4, Kaluta 4, Olender 4, Klofta 2, Ledzianowska 2, Kaszewska 2
 
ENEA AZS AJP II Gorzów - ENEA AZS AJP I Gorzów 46:100 (10:27, 10:18, 5:34, 21:21)
 
AZS I: Wanecka 22, Jagodzka 17, Orzeł 17, Domaradzka 13, Frontczak 8, Banasiewicz 6, Misiorna 6, Przelazły 5, Kęsik 4, Nikodym 2
 
AZS II: Przybylska 15, Biała 6, Olender 6, Bevelacqua 5, Pytel 4, Klofta 4, Sługocka 3, Kaszewska 2, Sochacka 1

WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP II Gorzów 83:67 (23:18, 21:15, 13:20, 26:14)
Przybylska 29, Bevelacqua 12, Biała 11, Kaszewska 8, Pytel 7

SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - ENEA AZS AJP I Gorzów 26:96 (6:32, 10:26, 8:15, 2:23)
Misiorna 18, Domaradzka 16, Patrzałek 15, Frontczak 12, Tomiak 10, Orzeł 8, Kościukiewicz 8, Jagodzka 5, Przelazły 2,Banasiewicz 2

ENEA AZS AJP Gorzów I - ENEA AZS AJP Gorzów II 118:52 (27:11, 27:11, 36:11, 28:19)

AZS I: 
Patrzałek 23, Orzeł 21, Tomiak 15, Misiorna 15, Kościukiewicz 14, Frontczak 12, Domaradzka 9, Jagodzka 4, Kęsik 3, Banasiewicz 2

AZS II: 
Przybylska 13, Paplicka 12, Biała 5, Pytel 5, Olender 4, Bevelacqua 4, Ledzianowska 3, Kaszewska 2, Wawrzyniak 2, Kaluta 2

ENEA AZS AJP II Gorzów - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 91:47 (16:11, 23:16, 22:11, 30:9)
Przybylska 38, S.Łukowska 19, Klofta 9, L.Łukowska 8, Kaszewska 7, Olender 6, Wawrzyniak 2, Ledzianowska 2
 
ENEA AZS AJP II Gorzów  - WSTK Wschowa 64:68 (23:19, 13:10, 13:17, 15:22)
Przybylska 26, S.Łukowska 16, L.Łukowska 9, Ledzianowska 4, Kaszewska 3, Biała 2, Bevelacqua 2, Klofta 2

WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP I Gorzów 47:91 (16:25, 15:23, 10:23, 6:20)

Kościukiewicz 22, Patrzałek 20, Tomiak 18, Misiorna 9, Orzeł 7, Frontczak 7, Łapka 4, Jagodzka 2, Kęsik 2
 
ENEA AZS AJP I Gorzów  - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 99:37 (30:2, 26:9, 23:7, 20:19)
Orzeł 16, Domaradzka 16, Kęsik 13, Tomiak 10, Misiorna 10, Patrzałek 9, Frontczak 9, Kościukiewicz 8, Przelazły 4, Łapka 2, Jagodzka 2 

 
 
Wyniki będą aktualizowane po każdym spotkaniu 
TERMINARZ
 
Grupy uczestniczą w programie "SMOK" pod patronatem Polskiego Związku Koszykówki





Wszyscy gramy w jednym klubie! ⛹‍♀? Koszykarki ENEA AZS AJP Gorzów SP20, które na co dzień trenują pod okiem trenera Dariusza Odeja zagrają w tym sezonie w dolnośląskiej i lubuskiej lidze mini koszykówki.
Chcesz, by twoje dziecko rozpoczęło swoją przygodę z koszykówką?! Zapraszamy do nas! Trenujemy blisko Ciebie, dołącz do nas i rozwijaj swoją pasję.
 
☑ Kontakt z trenerami:
▪ Martyna Michniewicz - Mała Akademia (klasy I, II, III SP) ?604774715
▪ Joanna Drabik - VII i IV klasa SP ? 785 106 081
▪ Maciej Stocki - V i VI klasa SP ? 694 925 324
 
Wszystkie szczegóły również u trenera koordynującego nabór - Łukasz Hiszpański ? 691 223 293
Od kiedy zacząć przygodę z basketem? Od najmłodszych lat! Nasze maluszki zapraszamy na zajęcia do Szott Basketball Academy. Więcej informacji ? 604 185 646
Designed with by jakubskowronski.com