Udany początek sezonu 1 Ligi Kobiet

Podopieczne trenera Roberta Pieczyraka i Janusza Kopaczewskiego rozpoczęły sezon od ciężko wywalczonej wygranej.

Pierwsze minuty spotkania to nieznaczna przewaga zespołu gości, który zaczął pewniej i agresywniej. Kolejne kwarty to coraz pewniejsza gra Gorzowianek, które z minuty na minuty nabierały coraz większego tempa. Ostatnia odsłona spotkana pokazała pełnie możliwości zespołu ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. zarówno w ataku jak i w obronie. Rzuty 3 punktowe naszych zawodniczek pozwoliły osiągnąć bezpieczną przewagę nad drużyną gości. Zespół z Łodzi miał ogromne problemy ze stworzeniem sytuacji punktowej w ostatniej kwarcie, którą przegrał 26:8

ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - ŁKS SMS Łódź 82:60 (12:17, 23:12, 21:22, 26:8)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Keller 17, Matkowska 14, Trzeciak 14, Paula Duchnowska 14, Szczęsna 11, Kominek 6, Wiktoria Kuczyńska 3, Potraca 2, Kupczyk 1, Dul, Jezierska i Musielak po 0 pkt.

Kolejne spotkanie już za tydzień, tym razem zawodniczki Roberta Pieczyraka i Janusza Kopaczewskiego czeka wyjazd do Jeleniej Góry, gdzie zmierzą się z MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 17:00.