Przegrywamy w Poznaniu

Stolica wielkopolski w tym sezonie, nie jest szczęśliwym miejscem dla naszego zespołu.

Poznanianki od samego początku postawiły trudne warunki. Pierwsza kwarta to niewielkie prowadzenie gospodyń, które zostało zniwelowane w drugiej części meczu. Do szatni nasze akademiczki schodziły przy wyniku 31:31. Był to ostatni raz gdy zagroziliśmy zespołowi z wielkopolski. Trzecia kwarta (19:4), zdecydowanie nie poszła po myśli szkoleniowców ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. Błędy w obronie i słaba skuteczność były największą bolączką podopiecznych trenera Roberta Pieczyraka i Janusza Kopaczewskiego. Ostatnia częśc spotkania to wyrównana walka punkt za punkt, która ostatecznie zakończyła się remisem,  w wyniku czego, nasz zespół odniósł trzecią porażkę w ramach rozgrywek 1 Ligi Kobiet.

"Zagraliśmy bardzo dobre 3 kwarty. Jeśli chcemy wygrywać z dobrymi zespołami, musimy być skoncentrowani przez cały czas. Słabsza trzecia odsłona zadecydowała o wyniku. Dzięki temu spotkaniu, wiemy nad czym musimy jeszcze popracować. Dobry materiał do nauki i wyciągnięcia wniosków" - tak cały mecz skomentował trener Robert Pieczyrak.

ENEA AZS Poznań - AZS AJP II Gorzów Wlkp. 67:52 (15:10, 16:21, 19:4, 17:17)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Stelmach 19 (2x3), Jaworska 10, Kopciuch 8, Keller 6, Kominek 5, Matkowska 2, Duchnowska 2, Dul 0, Szczęsna 0.