Nasze zawodniczki wraz z trenerem i panią poseł Nasze zawodniczki wraz z trenerem i panią poseł fot. Radosław Łogusz

Grupa wyróżniających się zawodniczek AZS PWSZ Gorzów z programu „Nauka, Sport, Przyszłość” wraz z trenerem Januszem Kopaczewskim gościła wczoraj na zaproszenie pani poseł Krystyny Sibińskiej w Warszawie.

W planie wyjazdu organizowanego przez Radę Miasta wraz z panią poseł Krystyną Sibińską było zwiedzanie Stadionu Narodowego oraz budynków Sejmu i Senatu. Młode zawodniczki wraz z minizużlowcami GUKS Speedway Wawrów zaraz po przyjeździe do stolicy udały się na Stadion Narodowy, gdzie przez chwilę mogły się poczuć jak piłkarze reprezentacji narodowej. Wszystko to dzięki „Trasie Piłkarza”, dzięki której mogły zobaczyć stadion nie tylko z trybun, ale także z perspektywy płyty boiska. Dodatkowo mogły zajrzeć za kulisy, czyli do szatni, gabinetów odnowy biologicznej, czy do sali konferencyjnej.

Chwilę później zawodniczki wraz z trenerem przeniosły się do budynku Sejmu, w którym przywitała je pani poseł. – Bardzo miło jest mi gościć nadzieje gorzowskiego sportu. Mam nadzieję, że to co tu zobaczycie zapadnie wam w pamięć i kiedyś może i wy zasiądziecie w ławach poselskich. Już teraz jest wśród nas kilku sportowców, kiedyś może ich zastąpicie – stwierdziła podczas powitania pani Krystyna Sibińska.

Pani poseł postarała się, aby wycieczka po budynkach Sejmu i Senatu nie odbyła się tylko zwykłym szlakiem turystycznym. Oprowadziła naszą reprezentację po korytarzach i pomieszczeniach do których normalnie wejść nie można. Jako drobne podziękowanie od naszego klubu wręczyliśmy pani Krystynie Sibińskiej koszulkę z logiem programu „Nauka, Sport, Przyszłość”. – Bardzo się cieszę, że mogliśmy uczestniczyć w tym wyjeździe. Jest to na pewno duże wyróżnienie, że właśnie nas zaproszono. Dodatkowo po raz kolejny mogliśmy nagrodzić nasze zawodniczki za codzienną ciężką prace na treningach – usłyszeliśmy od trenera Janusza Kopaczewskiego.

Designed with by jakubskowronski.com