Za nami gala biznesowa i prezentacja zespołu

W czwartek 3 października w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym Cysters w Mironicach odbyła się gala biznesowa połączona z prezentacją zespołu PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów.

 

Na prezentacji koszykarek naszego klubu pojawił się Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak oraz Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego - Pan Jacek Wójcicki, który wręczył wyróżnienie dla KS AZS AJP Gorzów w postaci nagrody biznesowej – biznes świadomy społecznie. Podczas gali zaprezentowano również firmę Lexus ze Szczecina, która na sezon 2019/2020 przekazała sześć nowoczesnych samochodów dla naszych koszykarek. Zwieńczeniem czwartkowej uroczystości była prezentacja koszykarek zespołu  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów, który już w najbliższą sobotę zainauguruje rozgrywki Energa Basket Ligi Kobiet.

 

- Profesjonalny sport nie istniałby bez wsparcia sponsorów. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że tak dużą grupę sponsorów mamy w rodzinie naszego klubu. Chcemy stanąć na wysokości zadania i kojarzymy te biznesy naszych firm, bo razem mogą współpracować. Jest nam bardzo miło, jak każda kolejna firma chce wspierać nasz klub. W sferze sportowej chcemy w każdym meczu na parkiecie zostawiać serce. Zawsze ambitnie, niezależnie czy to zespół EBLK, czy drużyny młodzieżowe. Mam nadzieję, że to będzie kolejny wspaniały rok z AZS-em – powiedział wiceprezes klubu, Michał Kugler.

 

- Cieszymy się bardzo z frekwencji, która była na gali. Z roku na rok sponsorów jest coraz więcej. Atmosfera, która panuje podczas gali pokazuje, że zmierzamy w dobrym kierunku. Jako drużyna tym wszystkim sponsorom będziemy chcieli się odwdzięczyć dobrym wynikiem sportowym podczas nadchodzącego sezonu – dodał trener Dariusz Maciejewski.

Strony internetowe