Grupowe zdjęcie z zeszłorocznego obozu Grupowe zdjęcie z zeszłorocznego obozu fot. archiwum klubu

W sierpniu nie tylko nasz pierwszy zespół rozpocznie przygotowania do kolejnego sezonu. Okres ciężkiej pracy nie tylko na gorzowskich obiektach, ale również na obozach czeka również nasze dzieci i młodzież.

Seniorki wraz z juniorkami i juniorkami starszymi ósmego sierpnia wyjada na obóz do Szklarskiej Poręby, natomiast najmłodsze nasze adeptki wraz z trenerami: Januszem Kopaczewskim, Mariką Horyń, Łukaszem Hiszpańskim, Wojciechem Kowalikiem oraz Zbigniewem Anderszem w dniach 12-24 sierpnia wyjadą na obóz do Wałcza. Swój obóz będzie miał także zespół kadetek, który z trenerami Beatą Wieczorek i Radosławem Duchnowskim pracować będą wraz z kadrą województwa w Koronowie. - Sierpień to w koszykówce tradycyjnie okres ciężkiej pracy. Dotyczy to zarówno seniorek, jak i młodszych zawodniczek. Obóz seniorski to tak naprawdę bardzo ciężka praca. Podczas obozów dla dzieci musimy pamiętać, żeby treningi urozmaicać wieloma atrakcjami poza sportowymi - usłyszeliśmy od trenera Dariusza Maciejewskiego.

W tym roku tylko nieliczne grupy z programu „Nauka, Sport, Przyszłość” wezmą udział w obozach, ale już dziś przygotowujemy się do wielkiego przedsięwzięcia, jakim będzie obóz sportowy dla ponad 300 dzieci w jednym miejscu. Odbędzie się on na pewno na przełomie czerwca i lipca przyszłego roku i oprócz dzieci wezmą w nim udział wszyscy trenerzy pracujący w ramach programu.

 

Tak bawiły się nasze grupy na zeszłorocznym obozie w Łazach:

Designed with by jakubskowronski.com