fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek
Poland Business Run 2020 to sztafetowy bieg charytatywny. Drużyna liczy 5 osób, a każdy musi przebiec 4 kilometry. Misją Fundacji Poland Business Run jest kompleksowa oraz profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych a także pomoc osobom zagrożonym amputacją. Fundacja upowszechnia wiedzę na temat niepełnosprawności narządów ruchu oraz stara się wpłynąć na zmianę postrzegania osób z wyżej wymienionymi problemami.

2020 to wyjątkowy rok, w którym organizatorzy musieli nieco zmienić formę zawodów, jednak nadal możemy pomagać przez bieganie! Charytatywna sztafeta startuje 6 września! Wystartuje też w niej drużyna AZS AJP Gorzów! Bieg startuje 6 września – swój dystans należy pokonać w godzinach od 10:00 do 18:00.Zgłoszenia do naszej drużyny możecie przesyłać do czwartku 9 lipca (godzina 20:00) na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz w kilku zdaniach opisać swoje biegowe doświadczenia i pochwalić się rekordami biegowymi.
 
Nasza drużyna planowo będzie składać się z 4 kibiców naszego klubo oraz jednej koszykarki. Jakiej? To będzie niespodzianką! 


Enea​ jako sponsor strategiczny biegu zaprasza do udziału!
 

 

Designed with by jakubskowronski.com