Wydział Rozgrywek Departamentu Sportu PZKosz podał system i terminarz rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet w sezonie 2020/2021. Koszykarki PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów sezon EBLK zaczną od starcia z Basket 25 Bydgoszcz! Nowością w tym sezonie jest brak przerwy świątecznej - gramy 27 grudnia i 2/3 stycznia!
Terminarz rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet
I RUNDA
kolejka 1 (3-4 października, sobota-niedziela)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Basket 25 Bydgoszcz
kolejka 2 (7 października, środa)
VBW Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
kolejka 3 (10-11 października, sobota-niedziela)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Politechnika Gdańska
kolejka 4 (17-18 października, sobota-niedziela)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
kolejka 5 (24-25 października, sobota-niedziela)
CTL Zagłębie Sosnowiec - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
kolejka 6 (31 października, sobota)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Energa Toruń
kolejka 7 (7 listopada, sobota)
AZS Uniwersytet Gdański - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
kolejka 8 (21-22 listopada, sobota-niedziela)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - GTK Arka Gdynia
kolejka 9 (28-29 listopada, sobota-niedziela)
Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
kolejka 10 (5-6 grudnia, sobota-niedziela)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - 1KS Ślęza Wrocław
kolejka 11 (12-13 grudnia, sobota-niedziela)
CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
II RUNDA
kolejka 12 (19-20 grudnia, sobota-niedziela)
Basket 25 Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
kolejka 13 (27 grudnia, niedziela)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - VBW Arka Gdynia
kolejka 14 (2-3 stycznia, sobota-niedziela)
Politechnika Gdańska - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
kolejka 15 (9-10 stycznia, sobota-niedziela)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
kolejka 16 (16-17 stycznia, sobota-niedziela)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - CTL Zagłębie Sosnowiec
kolejka 17 (23-24 stycznia, sobota-niedziela)
Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
kolejka 18 (30 stycznia, sobota)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - AZS Uniwersytet Gdański
kolejka 19 (13-14 lutego, sobota-niedziela)
GTK Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
kolejka 20 (20-21 lutego, sobota-niedziela)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów – Enea AZS Poznań
kolejka 21 (27 lutego, sobota)
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
kolejka 22 (3 marca, środa)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów – CCC Polkowice
PLAY OFF
I runda – ćwierćfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1)
Mecz 1 – 13 marca (sobota)
Mecz 2 – 14 marca (niedziela)
Mecz 3 – 20 marca (sobota)
Mecz 4 – 21 marca (niedziela)
Mecz 5 – 24 marca (środa)
II runda – półfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1)
Mecz 1 – 27 marca (sobota)
Mecz 2 – 28 marca (niedziela)
Mecz 3 – 31 marca (środa)
Mecz 4 – 1 kwietnia (czwartek)
Mecz 5 – 7 kwietnia (środa)
III runda – o trzecie miejsce - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
Mecz 1 – 10 kwietnia (sobota)
Mecz 2 – 13 kwietnia (wtorek)
Mecz 3 - 17 kwietnia (sobota)
III runda – finał - do trzech zwycięstw (2-2-1)
Mecz 1 – 10 kwietnia (sobota)
Mecz 2 – 11 kwietnia (niedziela)
Mecz 3 – 14 kwietnia (środa)
Mecz 4 – 15 kwietnia (czwartek)
Mecz 5 – 18 kwietnia (niedziela)