Nasz klub wśród wyróżnionych fot. lubuskie.pl

Przed świętami Bożego Narodzenia w siedzibie urzędu marszałkowskiego w Zielonej Górze odbyła się uroczystość podsumowująca ogólnopolskie współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży za 2013 rok. Nie zabrakło wyróżnień i dla nas.

Jako klub po raz kolejny znaleźliśmy się w ścisłej czołówce w województwie. Znaleźliśmy się w czołowej piętnastce, która odbierała nagrody podczas ceremonii. W imieniu KS AZS PWSZ Gorzów puchar i dyplom odebrał dyrektor klubu, Andrzej Dzierliński. Na uwagę zasługuje też piąte miejsce w kraju wśród klubów w dyscyplinie koszykówka kobiet.

Wśród trenerów, którzy najlepiej pracują z dziećmi i młodzieżą znalazł się także przedstawiciel naszego klubu. Nagrodę za pracę indywidualną odebrał po raz kolejny Robert Pieczyrak.

Link do informacji na stronie urzędu marszałkowskiego. Tam znajdziecie między innymi fotorelację z gali.

Designed with by jakubskowronski.com