Pięć powołań dla naszych zawodniczek fot. Marcin Kluwak

Aż pięć naszych zawodniczek zostało powołanych do szerokiej kadry Polski Juniorek Starszych, które pod okiem Krzysztofa Koziorowicza przygotowywać się będą do tegorocznych Mistrzostw Europy.

Katarzyna i Beata Jaworskie, Magdalena Szajtauer, Adriana Kopciuch oraz Natalia Sobek to zawodniczki, które zostały powołane do szerokiej kadry Polski U20. - Cieszymy się, że po bardzo dobrym turnieju Mistrzostw Polski Juniorek Starszych aż tyle naszych zawodniczek otrzymało powołanie do szerokiej kadry Polski. Mamy nadzieję, że znajdą uznanie w oczach szkoleniowca kadry, Krzysztofa Koziorowicza i zagrają na docelowej imprezie, jaką będą Mistrzostwa Europy we Włoszech - powiedział nam trener zespołu U20, Robert Pieczyrak.

Z powołania najbardziej zadowolona może być Natalia Sobek, dla której będzie to pierwsza przygoda z kadrą Polski. Pozostałe zawodniczki brały już bowiem udział w Mistrzostwach Europy w różnych kategoriach wiekowych.

Designed with by jakubskowronski.com