Rewelecyjna gra Ariel Atkins w finałach WNBA!

Nasza zawodniczka przekroczyła kolejną granicę podczas pierwszego meczu finałów WNBA!

 

Ariel Atkins grająca w Washington Mystics, mimo przegranej z Seattle Storm 76-89, zanotowała rekordowe 23 punkty. Wyprzedziła tym samym, z wynikiem 113 pkt., Maye Moore (110 pkt.) w klasyfikacji największej ilości zdobytych punktów w rozgrywkach playoff jako "rookie". Poczynania naszej zawodniczki można podziwiać na tym materiale wideo. Skrót całego spotkania znajduje się tutaj. Kolejna szansa na zwiększenie swojej zdobyczy punktowej już w niedzielę!

 

Statystyki Ariel Atkins:

- Czas spędzony na boisku: 22:43 minuty

- Ilość zdobytych punktów: 23

- Ilość celnych rzutów z gry: 10/14, w tym jeden celny rzut za 3 pkt.

 

Stan rywalizacji w meczach do trzech zwycięstw 1 : 0 dla Seattle.

 

 

gorzow ajp enea foxy prosupport Kariera na Plus gbs gorzow budnex covers KDF Podatki woinski-spa berg-solutions biernat-transport

Designed with by jakubskowronski.com