fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek

Karolina Matkowska to trzecia odkryta karta w składzie PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów na sezon 2021/2022. Rodowita gorzowianka i wychowanka naszego klubu zostaje z nami!

Za Karoliną bardzo udany sezon na parkietach Energa Basket Ligi Kobiet. Nasza wychowanka wystąpiła w 24 spotkaniach (3 w pierwszej piątce), co przełożyło się na blisko 250 minut gry, a sztab szkoleniowy systematycznie powierzał jej co raz większą odpowiedzialność za grę zespołu.


- Cieszę się, że mogę zostać na kolejny rok w macierzystym klubie, tym bardziej, że został mi ostatni rok udogodnienia, jakim jest nowy przepis o zawodniczce U23. Dziękuję sztabowi trenerskiemu za zaufanie i mam nadzieję, że sprostam zadaniom, jakie mi wyznaczą na ten sezon – powiedziała po podpisaniu kontaktu Karolina Matkowska.

 

- Nie mogę się doczekać pierwszego meczu, kiedy w końcu usłyszę „Hej, hej AZS!” wykrzyczanego przez naszych wspaniałych kibiców. Trzymam kciuki, że w końcu się to wydarzy i nasza hala będzie wypełniona po brzegi. Mam nadzieję, że sezon przyniesie wiele pozytywnych emocji i jeszcze nie raz damy powód do bycia dumnym z naszej drużyny. Do zobaczenia!” – dodała nasza wychowanka.
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2021/2022: Dominika Owczarzak, Anna Makurat, Karolina Matkowska

Designed with by jakubskowronski.com