fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek

Czas odkryć czwartą kartę w składzie PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów na sezon 2021/2022. Rodowita gorzowianka, wychowanka naszego klubu i wieloletni kapitan zespołów młodzieżowych Paula Duchnowska zostaje w Gorzowie!

Ostatni sezon dla Pauli był powrotem do koszykówki po ciężkiej kontuzji zerwania więzadła krzyżowego i pobocznego w kolanie, którą odniosła podczas finałów MP U22 w Gdańsku. Wszyscy w klubie wspieraliśmy ją przez ostatni rok i cierpliwie czekaliśmy na powrót do gry. Ten nastąpił pod koniec stycznia i w rozgrywkach I ligi Paula zagrała w 6 spotkaniach notując średnio 6,6 punktu i 3,2 zbiórki. Podczas rozgrywanego niedawno turnieju eliminacyjnego MP 3x3 U23 Paula Duchnowska została najlepszym strzelcem, a zza linii 6,75 w czterech spotkaniach trafiła, aż 13 rzutów!

- Cieszę się i jestem podekscytowana nowym sezonem. Dla mnie będzie to niezmiernie ważny rok, bo poprzedni straciłam przez kontuzję. Mocno pracowałam nad sobą i czuję się jeszcze silniejsza. Jestem bardzo głodna gry i mam nadzieję, że pomogę zespołowi w nadchodzącym sezonie. Do zobaczenia na parkiecie!powiedziała po podpisaniu kontraktu Paula Duchnowska.


PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2021/2022: Dominika Owczarzak, Anna Makurat, Karolina Matkowska, Paula Duchnowska

Designed with by jakubskowronski.com