fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek

Borislava Hristova została wybrana do najlepszej piątki XVI kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. W wygranym przez koszykarki PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów meczu z CTL Zagłębie Sosnowiec (87:71) Bobi  skompletowała 24 punkty (8/13 z gry), osiem asyst i cztery zbiórki. 

 

- To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Byłyśmy do tego spotkania bardzo dobrze przygotowane taktycznie. Wykorzystałyśmy swoje atuty i pokazałyśmy na parkiecie, kto jest lepszym zespołem. Choć wynik może tego nie oddaje, to było ciężkie spotkanie. Zatrzymać liderki Zagłębia Sagerer i January nie było łatwo. To bardzo dobre zawodniczki, ale my cieszymy się teraz ze zwycięstwa - powiedziała Borislava Hristova.

 

Jillian Alleyne z zespołu Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz wybrana została MVP XVI kolejki Energa Basket Ligi Kobiet, a jej drużyna pokonała na wyjeździe SKK Polonię Warszawa. Amerykanka spędziła na parkiecie 31 minut i zapisała w tym czasie na swoim koncie 22 punkty, 13 zbiórek i 2 asysty (EVAL 33). Pierwszą piątkę tworzą: Jillian Alleyne (MVP) i Laura Miškinienė z Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz oraz Martyna Pyka z SKK Polonia Warszawa, Borislava Hristova z PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów, Erica Wheeler z BC Polkowice.

Media

Designed with by jakubskowronski.com