fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek

W meczu XXI kolejki Energa Basket Ligi Kobiet koszykarki PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów przegrały na wyjeździe z BC Polkowice 47:87. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego meczu! 

- Zespół z Polkowic był fenomenalnie dysponowany. Miały doskonałą skuteczność w rzutach za trzy punkty, przy naszej zerowej skuteczności w tym elemencie gry. Nie mogłyśmy znaleźć pozycji. Jak tylko zaczęłyśmy lepiej grać w ataku to nasze rywalki niwelowały to trójką, która nas przygaszała. Przegrałyśmy w każdym elemencie gry: w asystach, zbiórkach i zrobiłyśmy więcej strat. Dla nas był to zimny prysznic przed play-off i jest to sygnał do dalszej pracy - powiedziała na konferencji prasowej, Wiktoria Keller.
 
- Po tym meczu widać, że przepis dla zawodniczek U23 zaczyna działać. Młode zawodniczki z Polkowic były bardzo przydatne na boisku i dały dużo punktów. My mamy za sobą ciężki okres, dużo treningów, szykujemy się do play-off. W tej najważniejszej części sezonu na pewno będzie więcej świeżości. Wróciła do nas Ania i cały czas się zgrywamy. Mam nadzieję, że niedługo będziemy mogły podjąć równą walkę z takim rywalem jak Polkowice - dodała Wiktoria Keller.
 
 
BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 87:47 (19:12, 21:8, 28:16, 19:11)
 
Polkowice: Spanou 15, Gertchen 14, Grabska 13, Wheeler 13 (12 as), Mavunga 11, Gajda 6, Zięmborska 6, Cado 5, Telenga 2, Puter 2, Jeziorna 0
 
Gorzów: Hurt 13, Keller 10, Hristova 7, Owczarzak 6, Tikhonenko 6, Jones 5, Makurat 0, Dźwigalska 0, Matkowska 0
Designed with by jakubskowronski.com