Terminarz dla InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.   Print    iCal

Kalendarz   |   Miesiąc   |   Dzień   |   Pełen terminarz   |   « Wstecz

Data Przeciwnik Miejsce Godzina Wynik
13-10-2018 Pszczółka AZS UMCS Lublin / Runda zasadnicza Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 7:00 PM W 87 - 69
17-10-2018 @ Arka Gdynia / Runda zasadnicza Mecz wyjazdowy 6:00 PM L 73 - 80
21-10-2018 PGE MKK Siedlce / Runda zasadnicza Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM W 92 - 58
28-10-2018 @ TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Runda zasadnicza Mecz wyjazdowy 5:00 PM W 113 - 55
04-11-2018 @ Widzew Łódź / Runda zasadnicza Mecz wyjazdowy 6:00 PM W 74 - 63
11-11-2018 Wisła Can-Pack Kraków / Runda zasadnicza Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM L 64 - 75
25-11-2018 @ 1KS Ślęza Wrocław / Runda zasadnicza Mecz wyjazdowy 5:00 PM W 78 - 62
02-12-2018 Artego Bydgoszcz / Runda zasadnicza Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM L 73 - 74
09-12-2018 @ CCC Polkowice / Runda zasadnicza Mecz wyjazdowy 3:10 PM L 73 - 78
16-12-2018 Energa Toruń / Runda zasadnicza Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM W 84 - 76
22-12-2018 @ ENEA AZS Poznań / Runda zasadnicza Mecz wyjazdowy 6:00 PM W 94 - 71
06-01-2019 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska / Runda zasadnicza Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM W 89 - 75
27-01-2019 @ Pszczółka AZS UMCS Lublin / Runda zasadnicza Mecz wyjazdowy 6:00 PM L 81 - 88
03-02-2019 Arka Gdynia / Runda zasadnicza Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM W 88 - 79
09-02-2019 @ PGE MKK Siedlce / Runda zasadnicza Mecz wyjazdowy 5:00 PM W 97 - 69
16-02-2019 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Runda zasadnicza Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 3:10 PM W 100 - 47
23-02-2019 Widzew Łódź / Runda zasadnicza Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM W 108 - 61
27-02-2019 @ Wisła Can-Pack Kraków / Runda zasadnicza Mecz wyjazdowy 6:30 PM L 81 - 84
03-03-2019 1KS Ślęza Wrocław / Runda zasadnicza Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM L 63 - 69
09-03-2019 @ Artego Bydgoszcz / Runda zasadnicza Mecz wyjazdowy 5:00 PM
16-03-2019 CCC Polkowice / Runda zasadnicza Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM L 75 - 88
23-03-2019 @ Energa Toruń / Runda zasadnicza Mecz wyjazdowy 6:00 PM W 87 - 65
27-03-2019 ENEA AZS Poznań / Runda zasadnicza Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM L 69 - 101
29-03-2019 @ Sunreef Yachts Politechnika Gdańska / Runda zasadnicza Mecz wyjazdowy 7:10 PM W 89 - 51
02-04-2019 @ Energa Toruń / Play Off Mecz wyjazdowy 7:00 PM W 77 - 66
03-04-2019 @ Energa Toruń / Play Off Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 7:00 PM W 76 - 66
06-04-2019 Energa Toruń / Play Off Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM L 68 - 76
07-04-2019 Energa Toruń / Play Off Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM W 75 - 65
13-04-2019 @ 1KS Ślęza Wrocław / Play Off Mecz wyjazdowy 6:30 PM W 89 - 76
14-04-2019 @ 1KS Ślęza Wrocław / Play Off Mecz wyjazdowy 5:00 PM W 72 - 65
17-04-2019 1KS Ślęza Wrocław / Play Off Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 7:10 PM L 61 - 63
18-04-2019 1KS Ślęza Wrocław / Play Off Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 4:30 PM As Scheduled
23-04-2019 @ CCC Polkowice / Play Off Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM L 70 - 90
24-04-2019 @ CCC Polkowice / Play Off Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 6:00 PM As Scheduled
27-04-2019 CCC Polkowice / Play Off Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 5:10 PM T 0 - 0
27-04-2019 1KS Ślęza Wrocław / Play Off Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża 5:10 PM As Scheduled
Joomla Extensions