Strona poświęcona naszym zespołom młodzieżowym, występującym w Dolnośląskiej lidze młodziczek (U-14), kadetek (U-16), juniorek (U-18) i juniorek starszych (U-22). Od sezonu 2017/2018 również rozgrywki centralne II Ligi PZKosz. Rekrutacja do tych grup odbywa się na podstawie oceny umiejętności nowej zawodniczki, przez trenera prowadzącego zespół. W celu ustalenia szczegółów zaleca się kontakt ze szkoleniowcem odpowiedzialnym za daną drużynę.

Treningi odbywają się w dwóch gimnazjach w ramach lekcji z wychowania fizycznego. W przypadku juniorek (U-18) i juniorek starszych (U-22) zajęcia obecnie są prowadzone w godzinach popołudniowych. W momencie rozpoczęcia nauki w Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego treningi będą się odbywać w ramach lekcji wychowania fizycznego. 

 

 

Młodziczki I

 

Trener prowadzący: Beata Wieczorek i Łukasz Hiszpański

Numer telefonu: 691 223 293

Grupa: Klasa 6 i 7 SP (rocznik 2006 i 2005)

Miejsce i godziny treningów: Zespół Szkół Nr. 13 w Gorzowie Wlkp. ul. Szwoleżerów

 

Klasa VI (2006)

- poniedziałek, 15:40 do 17:05
- wtorek i środa, 14:15 do 15:40
- czwartek, 12:45 do 14:15
- piątek, 7:15 do 8:45

 

Klasa VII (rocznik 2005)

- poniedziałek, 17:05 do 18:30
- wtorek i czwartek, 7:15 do 8:45
- środa i piątek, 15:40 do 17:05

 

 

Młodziczki II

 

Trener prowadzący: Kacper Kamiński

Numer telefonu: 695 974 694

Grupa: Klasa VI SP (rocznik 2005)

Miejsce i godziny treningów: Liceum Ogólnokształcące nr. 1 w Gorzowie Wlkp. ul. Puszkina 31

 

- Poniedziałek, godzina 20:00 - 21:30

- Wtorek, godzina 17:00 - 18:30 (przez cały wrzesień), od października 18:30 - 20:00

- Środa, godzina 17:00 - 18:30

- Czwartek, godzina 17:00 - 18:30 (przez cały wrzesień)

- Sobota, godzina 8:00 - 9:30

Zajęcia odbywają się w ramach Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykówki (SMOK)

 

 

Młodziczki III

 

Trener prowadzący: Barbara Dwużnik

Numer telefonu: 514 015 651

Grupa: Klasa 6 SP (rocznik 2006)

Miejsce i godziny treningów: Szkoła Podstawowa numer 1 w Gorzowie Wlkp., ul. Dąbrowskiego

- Poniedziałek, godzina 19:15 - 20:45

- Wtorek, godzina 19:15 - 20:45

- Środa, godzina 19:15 - 20:45

- Czwartek, godzina 17:00 - 18:00

- Piątek, godzina 19:15 - 20:45

Zajęcia odbywają się w ramach Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykówki (SMOK)

 

 

Kadetki I

 

Trener prowadzący: Radosław Duchnowski

Numer telefonu: 502 720 420

Grupa: Kadetki U-16, ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp., rocznik 2003

Szkoła: Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

 

 

Kadetki II

 

Trener prowadzący: Zbigniew Wilmiński

Numer telefonu: 693 564 929

Grupa: Kadetki U-16, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp., rocznik 2003 i 2004

Szkoła: Zespół Szkół Nr. 13 w Gorzowie Wielkopolskim

 

 

Kadetki III

 

 

Trener prowadzący: Łukasz Hiszpański

Numer telefonu: 691 223 293

Grupa: Klasa 8 (rocznik 2004)

Miejsce i godziny treningów: Hala I LO, ulica Puszkina 31

- Wtorek, godzina 18:30 - 20:00

- Środa, godzina 17:00 - 18:30

- Czwartek, godzina 18:30 - 20:00 (przez cały wrzesień), od października 17:00 - 18:30

- Sobota (SP 1), 9:30 - 11:00

 

 

Juniorki

 

Trener prowadzący: Janusz Kopaczewski

Numer telefonu: 507 875 539

Grupa: Juniorki U-18, ENEA AZS AJP Gorzów, rocznik 2001 oraz 2002

Szkoła: Zespół Szkół Nr. 13 w Gorzowie Wielkopolskim oraz Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

 

 

Juniorki Starsze

 

Trener prowadzący: Robert Pieczyrak i Janusz Kopaczewski

Numer telefonu: 601 617 567 i 507 875 539

Grupa: Juniorki Starsze U-22, ENEA AZS AJP Gorzów

Joomla Extensions