Poniżej znajdą Państwo krótką informację o grupach wstępnego szkolenia. Wszystkie wymienione poniżej zespoły prowadzą ciągłą rekrutację. Wychodząc na przeciw rodzicom, którzy wykazują duże zainteresowanie naszą działalnością, postanowiliśmy stworzyć warunki dla najmłodszych, tworząc "Impuls Mała Akademia", która przyjmuje dziewczęta z 1 klasy Szkoły Podstawowej. 

Przed udaniem się na pierwszy trening w wybranej grupie, należy skontaktować się telefonicznie z trenerem prowadzącym zajęcia. W razie jakichkolwiek problemów i pytań można się również kontaktować bezpośrednio z klubem. Numer telefonu znajduje się tutaj.

 

 

Impuls Mała Akademia

 

Trener prowadzący: Barbara Dwużnik

Numer telefonu: 514 015 651

Grupa: klasy 1-3 SP i młodsze

Miejsce i godziny treningów: Szkoła Podstawowa numer 1 w Gorzowie Wlkp., ul. Dąbrowskiego

- Środa, godzina 17:45 - 19:15

- Sobota, godzina 12:30 - 14:00

 

  

Grupa wstępnego szkolenia w Deszcznie i Kłodawie

 

Trener prowadzący: Łukasz Hiszpański (Deszczno) i Kacper Kamiński (Kłodawa)

Numer telefonu: 691 223 293 i 695 974 694

Grupa: 

- Kłodawa klasa 3-5 SP (rocznik 2004 i młodsze)

- Deszczno 3-5 Klasa SP (rocznik 2007 i młodsze)

Miejsce i godziny treningów: 

 

Kłodawa, Zespół Szkół w Kłodawie, ul. Szkolna 1

- Zostaną udostępnione w najbliższym czasie

 

Deszczno, Zespół Szkół w Deszcznie, ul. Lubuska 61

- Zostaną udostępnione w najbliższym czasie

 

 

Grupa wstępnego szkolenia z Mieszkowic i Chojny

 

Trener prowadzący w Chojnie: Jacek Prętki (Po prawej stronie)

Numer telefonu: 502 979 43

Grupa: Klasa III i IV SP (rocznik 2007 i 2006)

Miejsce i godziny treningów: Chojna

- Wtorek, godzina 14:30 - 16:00

- Czwartek, godzina 14:30 - 16:00

 

Trener prowadzący w Mieszkowicach: Andrzej Pawlisiak (Po lewej stronie)

Numer telefonu: 512 256 361

Grupa: Klasa V i VI SP (rocznik 2005 i 2004)

Miejsce i godziny treningów: Mieszkowice

- Wtorek, godzina 13:25-15:05

- Czwartek, godzina 13:25-15:05

- Piątek, godzina 13:25-15:05

 

 

Grupa wstępnego szkolenia w Santoku i Drezdenku

 

Trener prowadzący w Santoku: Małgorzata Goszczyk

Numer telefonu: 608 550 163

Grupa: Klasa 4-6 SP (rocznik 2004, 2005, 2006)

Miejsce i godziny treningów: Zespół Szkół w Santoku, ul. Gralewska 9

- Wtorek, godzina 16:00 - 17:30

- Środa, godzina 16:00 - 17:30

- Piątek, godzina 16:00 - 17:30

 

Trener prowadzący w Drezdenku: Jan Osipowicz

Numer telefonu: 781 704 080

Grupa: Klasa 4 i starsze SP (rocznik 2006 i starsze)

Miejsce i godziny treningów: Hala sportowo-rehabilitacyjna w Drezdenku

- Poniedziałek, godzina 16:30- 18:00

- Środa, godzina 16:30- 18:00

 

 

Grupa wstępnego szkolenia w Myśliborzu i Lubiszynie

 

Trener prowadzący: Marcin Wawer

Numer telefonu: 517 557 227

Grupa: Klasa 4 i starsze SP (rocznik 2006 i starsze)

Miejsce i godziny treningów: SP3 w Myśliborzu, ul. Lipowa 18a

- wtorek, godzina 14:30 do 16:00

- czwartek, godzina 14:30 do 16:00.

 

Trener prowadzący: Renata Nowak

Numer telefonu: 502 355 081

Grupa: Rocznik 2008 i młodsze

Miejsce i godziny treningów: Szkoła Podstawowa, ul. Polna 6 w Lubiszynie

- Wtorek, godzina 14:30 - 16:00

- Piątek, godzina 13:00 - 14:30

 

 

Grupa wstępnego szkolenia w SP 20

 

Trener prowadzący: Dariusz Odej

Numer telefonu: 693 084 542

Grupa: Klasa 3 SP (rocznik 2007)

Miejsce i godziny treningów: Zespół Szkół SP 20 w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Szarych Szeregów 7

- wtorek, godz. 15:30 - 17:00

- piątek, godz. 14:30 - 16:00

 

 

 

Grupa wstępnego szkolenia w Kostrzynie nad Odrą i Barlinku

 

Trener prowadzący w Kostrzynie: Krystyna Srokowska

Numer telefonu: 501302998

Grupa: Klasa 5 i młodsze SP (rocznik 2006 i młodsze)

Miejsce i godziny treningów: Kostrzyn nad Odrą

- poniedziałek, godz. 14:45-16:15

- piątek, godz. 14:45-16:15

 

  

Trener prowadzący w Barlinku: Jarosław Świderski

Numer telefonu: 605 430 176

Grupa: Klasa 4 i starsze SP (rocznik 2006 i 2007)

Miejsce i godziny treningów: Szkoła podstawowa nr 4, ul.kombatantów 3, Barlinek

- Wtorek, godzina 16:00 - 17:30

- Czwartek, godzina 16:00-17:30
- Piatek, godzina 15:30-17:00

 

 

 

Grupa wstępnego szkolenia w Strzelcach Krajeńskich

 

Trener prowadzący: Wiktoria Grondal (dolny rząd po lewej stronie)

Numer telefonu: 698 555 769

Grupa: Klasa 4 i starsze SP (rocznik 2006 i starsze)

Miejsce i godziny treningów: Sala gimnastyczna, ul. ks. J. Popiełuszki 31, Strzelce Krajeńskie

- Poniedziałek, godzina 14:30-16:00

- Wtorek, godzina 15:00-16:30

 

 

 Grupa środowiskowa 2007

 

Trener prowadzący: Łukasz Hiszpański

Numer telefonu: 691 223 293

Grupa: Klasa 6 (rocznik 2007)

Miejsce i godziny treningów: Szkoła Podstawowa numer 1 w Gorzowie Wlkp., ul. Dąbrowskiego

- Poniedziałek, godzina 19:15 - 20:45

- Wtorek, godzina 19:15 - 20:15

- Środa, godzina 19:15 - 20:45

- Czwartek, godzina 17:00 - 18:30

- Sobota, godzina 8:00 - 9:30

 

 

 Grupa środowiskowa 2008

 

Trener prowadzący: Joanna Drabik

Numer telefonu:785 106 081

Grupa: Klasa 5 (rocznik 2008)

Miejsce i godziny treningów: Szkoła Podstawowa numer 1 w Gorzowie Wlkp., ul. Dąbrowskiego

- Poniedziałek, godzina 17:45 - 19:15

- Środa, godzina 17:45 - 19:15

- Piątek, godzina 19:15 - 20:45

- Sobota, godzina 12:30 - 14:00

 

 Klasa sportowa w SP 13

Trener prowadzący: Zbigniew Andersz

Numer telefonu: 696 217 861

Grupa: Klasa 4 (rocznik 2008 i 2009)

Miejsce i godziny treningów: SP 13 w Gorzowie Wlkp.

- Zostaną uzupełnione w najbliższym czasie

 

Grupa wstępnego szkolenia w Rzepinie

 

Trener prowadzący: Bogumiła Błaszczykiewicz

Numer telefonu: 604 338 911

Grupa: 2-3 SP oraz 2007/2008

Miejsce i godziny treningów: SP 1 z oddziałami integracyjnymi w Rzepinie

- Wtorek, godzina 14:00-15:00 grupa młodsza, 15:00 - 16:30 grupa starsza

- Czwartek, godzina 14:00-15:00 grupa młodsza, 15:00 - 16:30 grupa starsza

 

 

 Grupa wstępnego szkolenia w Ściechowie

 

Trener prowadzący: Renata Nowak

Numer telefonu: 502 355 081

Grupa: Rocznik 2009 oraz 2010

Miejsce i godziny treningów: Szkoła Podstawowa, ul. Polna 6 w Lubiszynie

- Poniedziałek, godzina 15:30 - 17:00

- Środa, godzina 15:30 - 17:00

 

Grupa wstępnego szkolenia w Gryfinie

 

Trener prowadzący: Dariusz Żołnowski

Numer telefonu: 793004958

Grupa:

Miejsce i godziny treningów: Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie ul. Iwaszkiewicza 70

- Środy, godzina: 14:45 - 16:15

- Czwartki, godzina: 17:30 – 19:00

- Piątki, godzina: 14:45 – 16:15

- Soboty, godzina: 9:30 – 11:00

Joomla Extensions