Dolnośląska liga kadetek 2020/2021

W dolnośląskiej lidze kadetek U15 w sezonie 2020/2021 gorzowski klub zgłosił dwie drużyny - ENEA AZS AJP Gorzów I (trener Beata Wieczorek) i ENEA AZS AJP Gorzów II (trener  Zbigniew Andersz)

Wyniki:

MKS II Polkowice - Enea AZS AJP Gorzów II  50:82 (7:22, 11:20, 17:21, 15:19)

Orzeł 22, Misiorna 18, Frontczak 16, Tomiak 12, Domaradzka 4, Wesoły 4, Przelazły 2, Kęsik 2, Banasiewicz 2

 

KS Sprotavia Szprotawa - Enea AZS AJP Gorzów I 23:103 (5:30, 0:32, 13:29, 5:12)
Kończak 23, Skarżyńska 20, Bęczkowska 20, Patrzałek 16,  Mądry 10, Kalińska 4, Woźniak 4, Kościukiewicz 2, Owczarzak 2, Arendarska 2


ENEA AZS AJP Gorzów  II - MKS Basket Chrobry Głogów 67:36 (12:11, 21:10, 16:11, 18:4)

Orzeł 18, Frontczak 12, Tomiak 10, Domaradzka 10, Misiorna 4, Przelazły 4, Jagodzka 3, Cichosz 2, Wesoły 2, Banasiewicz 2

 

Enea AZS AJP Gorzów I - ENEA AZS AJP Gorzów  II  97:22 (18:5, 27:8, 25:7, 27:2)

AZS I: Bęczkowska 16, Woźniak 13, Kończak 12, Patrzałek 12, Skarżyńska 12, Owczarzak 11, Kościukiewicz 9, Kalińska 6, Kierniej 2, Mądry 2, Fica 2
AZS II: Tomiak 6, Frontczak 3,  Orzeł 3, Domaradzka 2, Misiorna 2, Wesoły 2,  Przelazły 2, Kęsik 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów II - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 56:62 (6:18, 14:9, 17:15, 19:20)

Orzeł 31, Frontczak 8, Misiorna 5, Domaradzka 4, Dzieciuch 3, Kęsik 2, Kędziora 2, Tomiak 1

 

MKS I Polkowice - ENEA AZS AJP Gorzów  I 58:52 (11:18, 17:13, 19:11, 11:10)

Kończak 16, Bęczkowska 13, Skarżyńska 8, Patrzałek 8, Owczarzak 5, Woźniak 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów I - MKS II Polkowice 140:41 (41:15, 44:8, 37:9, 18:9)

Skarżyńska 36, Patrzałek 24, Kończak 17, Bęczkowska 13, Byczkowska 11, Woźniak 9, Mądry 8, Kierniej 8, Karpińska 6, Fica 4, Arendarska 4

 

KS Szprotavia Szprotawa - ENEA AZS AJP Gorzów II 41:60 (17:13, 11:15, 9:16, 4:16)
Tomiak 18, Cichosz 10, Orzeł 10, Frontczak 8, Misiorna 6, Kędziora 6, Domaradzka 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów I - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 83:35 (23:7, 26:7, 21:10, 13:11)

Patrzałek 19, Skarżyńska 18, Kończak 17, Owczarzak 11, Bęczkowska 6, Woźniak 4, Mądry 4, Arendarska 2, Byczkowska 2




Wyniki będą aktualizowane po każdym spotkaniu 
TERMINARZ

Designed with by jakubskowronski.com