Ostatnie starcie w europejskich pucharach fot. Hasan Avci | Besiktas Stambuł

To ostatni mecz w ramach europejskich pucharów w tym sezonie. Akademiczkom nie udało się jeszcze wygrać żadnego spotkania. Tym razem do Gorzowa przyjeżdża turecki zespół Besiktas Stambuł.

Gorzowianki do europejskich pucharów powróciły po kilku latach nieobecności. To był jednak bardzo bolesny powrót, bo podopiecznym trenera Dariusza Maciejewskiego jak do tej pory nie udało się wygrać żadnego spotkania. W grupie przegraliśmy mecze w Turcji, Gracji i Rydze. Przed własną publicznością też musieliśmy uznać wyższość przeciwniczek z europy.

Ostatni mecz i to właśnie przed własną publicznością zagramy z tureckim zespołem Besiktas Stambuł. Trzy poprzednie spotkania naszych koszykarek — choć przegrane — pozwalają patrzeć optymistycznie w przyszłość. Akademiczkom do pełni szczęścia zabrakło tylko dobrze rozegranych końcówek.

Nasz czwartkowy przeciwnik w ostatnich dwóch wyjazdowych spotkaniach przegrał dość znacznie. Turczynki zajmują trzecie miejsce w grupie i mają tylko jedne punkt mniej od gorzowianek. Jest więc szansa, aby mecz z Besiktasem Istambuł rozstrzygnąć na własną korzyść.

Początek spotkania w hali przy ulicy Chopina w najbliższy czwartek (30 listopada) o godzinie 18:00.

Joomla Extensions