Cenne zwycięstwo w II lidze (ZDJĘCIA)

niedziela, 10 styczeń 2021 15:30
W meczu II ligi nasze koszykarki wygrały z MKS MOS Konin 94:60. MVP spotkania była Julita Michniewicz, która zdobyła 24 punkty! 

 
ENEA AZS AJP Gorzów - MKS MOS Konin 94:60 (24:12, 28:13, 26:19, 16:16)
 
Michniewicz 24, Lebiecka 15, Kurkowiak 14, Kozłowska 13, Ryzińska 8, Harasimowicz 7, Wierzbicka 5, A.Kuczyńska 4, Piórkowska 3, Jeleńczak 1, Sierocińska 0

Weekendowe granie młodzieży (8)

niedziela, 20 grudzień 2020 10:45

To były już ostatnie spotkania naszej młodzieży w 2020 roku. Młode akademiczki radziły sobie ze zmiennym szczęściem, a wszystkie spotkania rozegrane zostały na wyjeździe. Teraz życzymy Wesołych Świat i dużo optymizmu oraz bardzo dobrej formy w Nowym Roku.

 

I LIGA (trener Robert Pieczyrak)
AZS Politechnika Korona Kraków - ENEA AZS AJP II Gorzów 58:53(10:15, 18:9, 14:12, 16:17)

W.Kuczyńska 13, Kobylińska 13, Kurkowiak 6, Śmiałek 4, Dudek 4, Matkowska 4, A.Kuczyńska 4, Kozłowska 3, Wierzbicka 2, Michniewicz 0, Ryzińska 0, Lebiecka 0


I LIGA (trener Robert Pieczyrak)
Contimax MOSiR Bochnia - ENEA AZS AJP II Gorzów 61:75 (12:16, 16:23, 14:20, 19:16)

A.Kuczyńska 18, W.Kuczyńska 12, Kobylińska 10, Lebiecka 10, Michniewicz 7, Śmiałek 5, Matkowska 4, Kozłowska 4, Dudek 2, Kurkowiak 2, Wierzbicka 1, Ryzińska 0


VIDEO


II LIGA (trener Radosław Duchnowski)
Enea AZS Szko
ła Gortata Poznań - ENEA AZS AJP Gorzów 74:61 (17:14, 20:18, 19:12, 18:17)

Lewandowska 16, Maćkowiak 14, Pytel 7, Symeryak 6, Łotarewicz 5,  Trawczyńska 4, Tamm 4, Mochól 3, Małkowska 2

 

Kadetki U15 (trener Beata Wieczorek)
WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP Gorzów I 45:115
(12:28, 11:44, 12:24, 10:19)

Patrzałek 21, Owczarzak 20, Woźniak 18, Kończak 17, Mądry 13, Bęczkowska 11, Skarżyńska 9, Kościukiewicz 4, Karpińska 2

Kadetki U15 (trener Zbigniew Andersz)
MKS I Polkowice - ENEA AZS AJP Gorzów II 96:30 (33:11, 13:3, 29:10, 21:6)
Wanecka 9, Frontczak 6, Cichosz 5, Domaradzka 2, Misiorna 2, Wesoły 2, Przelazły 2, Kędziora 2

 

 

 

 

 

 

Grupa U15 uczestniczy w programie "SMOK" pod patronatem Polskiego Związku Koszykówki 


 

Cenne zwycięstwa młodych akademiczek

czwartek, 17 grudzień 2020 07:00

Aktywna środa za naszymi koszykarkami! Dwa cenne zwycięstwa młodych akademiczek w dolnośląskiej lidze juniorek starszych i młodziczek. 

ENEA AZS AJP Gorzów II - UKS Basket Zgorzelec 62:60 (11:16, 18:13, 14:21, 19:10)
Ciołek 17, Pytel 17, Przybylska 16, Biała 6, Klofta 4, Ledzianowska 2

Trenerem zespołu młodziczek jest Joanna Drabik, która z sukcesami reprezentowała nasz klub w kategoriach młodzieżowych, a teraz już z pierwszymi sukcesami realizuje się "Po drugiej stronie basketu" w roli trenera

ENEA AZS AJP Gorzów - Citronex UKS Basket Zgorzelec 94:42 (19:12, 30:7, 25:12, 20:11)
Wierzbicka 13, Kozłowska 13, Lebiecka 12, Dudek 12, A.Kuczyńska 10, Michniewicz 9, Harasimowicz 8, Ryzińska 6, Sierocińska 5, Kurkowiak 4, Jeleńczak 2, Piątek 0




Weekendowe granie młodzieży (7)

niedziela, 13 grudzień 2020 17:30

Co słychać u naszej młodzieży? Jak w ten weekend grały koszykarki ENEA AZS AJP Gorzów?

I LIGA (trener Robert Pieczyrak) 

Grot TomiQ Pabianice - ENEA AZS AJP II Gorzów 85:73 (16:26, 17:25, 19:11, 33:11)

Dudek 15 (11zb), Śmiałek 12, Kobylińska 9, W.Kuczyńska 8, Ryzińska 6, Kozłowska 6, A.Kuczyńska 5, Kurkowiak 5, Matkowska 5, Michniewicz 2

 

II LIGA (trener Radosław Duchnowski, asystent Janusz Kopaczewski)

ENEA AZS AJP Gorzów - Enea Basket Piła 59:73 (24:21, 5:17, 15:12, 15:23)

Steblecka 15, Mochól 11, Lewandowska 10, Tamm 8, Maćkowiak 6, Pytel 5, Trawczyńska 4

 

Kadetki U15 (trener Zbigniew Andersz, asystent Barbara Hiszpańska)

ENEA AZS AJP Gorzów  II - WSTK Wschowa 75:54 (18:12, 25:10, 20:18, 12:14)

Wanecka 31, Orzeł 12, Tomiak 9, Frontczak 7, Wesoły 6, Cichosz 4, Domaradzka 4, Misiorna 2

 

Kadetki U15 (trener Beata Wieczorek)

SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - ENEA AZS AJP Gorzów I 52:61  (10:15, 13:8, 16:20, 13:18)

Owczarzak 11, Kończak 11, Skarżyńska 10, Woźniak 10, Patrzałek 9, Bęczkowska 8, Mądry 2

 

Młodziczki U13   (trener Joanna Drabik) (trener Zbigniew Andersz)

ENEA AZS AJP Gorzów  II - ENEA AZS AJP Gorzów  I 65:77 (18:15, 11:21, 21:20, 15:21)
AZS II: Przybylska 21, Pytel 16, Ciołek 10, Biała 7, Klofta 5, Lebiecka 5, Przewoźna 1

AZS I: Kaszewska 24, Sochacka 18, Bevelacqua 14, Nikodym 12, Kaluta 2, Kamińska 2, Wlaźlak 2, Kobierska 2, Paplicka 1

 

Młodziczki U13   (trener Joanna Drabik)

SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - ENEA AZS AJP Gorzów  II 40:28 (6:12, 10:7, 12:2, 12:7)

Pytel 7, Przybylska 6, Klofta 6, Ciołek 6, Biała 2, Jędrczak 1

 

Grupa U13 i U15 uczestniczy w programie "SMOK" pod patronatem Polskiego Związku Koszykówki 

Weekendowe granie młodzieży (6)

niedziela, 06 grudzień 2020 20:00

Co słychać u naszej młodzieży? Jak w ten weekend grały koszykarki ENEA AZS AJP Gorzów?

I LIGA (trener Łukasz Hiszpański) 
Wisła CanPack Kraków - ENEA AZS AJP II Gorzów 50:62 (16:13, 10:11, 9:24, 15:14)

W.Kuczyńska 20, Lebiecka 12 (10zb), A.Kuczyńska 11 (7as), Dudek 8, Ryzińska 4, Michniewicz 3, Kozłowska 2, Śmiałek 2
 
II LIGA (trener Robert Pieczyrak) 
ENEA AZS AJP Gorzów - UKS Lider Swarzędz 58:69 (12:19, 21:23, 7:12, 18:15)
Kurkowiak 33, Harasimowicz 7, Wierzbicka 6, Jeleńczak 4, Kamińska 4, Steblecka 2, Wąsik 2, Mochól 0, Piórkowska 0
 
Kadetki U15 (trener Zbigniew Andersz)
WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP Gorzów II 93:79 (21:22, 18:23, 21:19, 33:15)
Wanecka 23, Tomiak 16, Domaradzka 9, Frontczak 9, Biała 8, Orzeł 6, Kędziora 6, Jagodzka 1, Banasiewicz 1
 
Kadetki U15 (trener Barbara Hiszpańska)
ENEA AZS AJP Gorzów II - KS Szprotavia Szprotawa 64:62 (15:18, 16:12, 16:14, 17:18)
Wanecka 24, Orzeł 17, Frontczak 8, Misiorna 7, Kędziora 6, Tomiak 2
 
 
Kadetki U15 (trener Beata Wieczorek)
MKS II Polkowice - ENEA AZS AJP Gorzów I 39:119 (6:36, 8:29, 10:30, 15:24) 
Patrzałek 20, Bęczkowska 16, Woźniak 16, Karpińska 13, Owczarzak 13, Fica 10, Byczkowska 8, Arendarska 8, Gülcimen 6, Kościukiewicz 6, Mądry 2, Kierniej 1
 
Młodziczki U13 (trener Joanna Drabik)
WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP Gorzów II 112:82 (18:13, 28:17, 29:28, 37:24)
Pytel 32, Przybylska 24, Ciołek 10, Lebiecka 4, Klofta 4, Biała 3, Wawrzyniak 3, Krawczyk 2
 
Młodziczki U13  (trener Zbigniew Andersz) (trener Joanna Drabik)
ENEA AZS AJP Gorzów I - ENEA AZS AJP Gorzów  II 56:49 (16:10, 14:9, 15:10, 11:20)
AZS I: Paplicka 13, Nikodym 9, Bevelacqua 9, Sochacka 8, Hanczarek 8, Kaszewska 7, Kaluta 2
AZS II: Przybylska 19, Pytel 14, Biała 6, Olender 6, Ciołek 2, Jędrczak 1, Wawrzyniak 1
 


Grupa U13 i U15 uczestniczy w programie "SMOK" pod patronatem Polskiego Związku Koszykówki 
 

 

Weekendowe granie młodzieży (5)

poniedziałek, 30 listopad 2020 12:00

Gabi show i 36 punktów naszej koszykarki w meczu II ligi , to najlepszy indywidualny występ w ten weekend. Co słychać u naszej młodzieży? W ten weekend koszykarki ENEA AZS AJP Gorzów rozegrały, aż 8 spotkań!

I LIGA (trener Robert Pieczyrak)
ENEA AZS AJP II Gorzów - Lider Swarzędz 81:71 (21:13, 21:24, 21:21, 18:13)

Matkowska 16, Kobylińska 14, W. Kuczyńska 12, Dudek 12, Ryzińska 9, Śmiałek 8, A.Kuczyńska 6, Kurkowiak 4, Michniewicz 0

WIĘCEJ O MECZU 

VIDEO

 

II LIGA (trener Łukasz Hiszpański)

MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - ENEA AZS AJP Gorzów 86:88 (33:27, 21:29, 15:22, 17:10)

Lebiecka 36, Wierzbicka 15, Harasimowicz 13, Kamińska 10, Sierocińska 10, Jeleńczak 2, Piórkowska 2

 

Juniorki U17 (trener Radosław Duchnowski, asystent Janusz Kopaczewski)

ENEA AZS AJP Gorzów - MKS Polkowice 49:59 (12:12, 14:11, 15:10, 8:26)

Maćkowiak 9, Tamm 9, Lewandowska 8, Steblecka 8, Mochól 5, Łotarewicz 4, Pytel 2, Trawczyńska 2, Małkowska 2

 

Kadetki U15 (trener Beata Wieczorek)

ENEA AZS AJP Gorzów I - MKS I Polkowice 57:67 (12:6, 16:23, 12:22, 17:16)

Patrzałek 18, Bęczkowska 15, Kończak 11, Woźniak 8, Owczarzak 5, Byczkowska 0, Mądry 0, Fica 0

 

Kadetki U15 (trener Barbara Hiszpańska)

SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - ENEA AZS AJP Gorzów  II  32:27 (7:8, 12:2, 5:6, 8:11)

Orzeł 9, Frontczak 5, Kędziora 5, Domaradzka 5, Cichosz 2, Tomiak 1, Wanecka 0

 

Młodziczki U13 (trener Zbigniew Andersz)

UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP Gorzów I 28:45 (3:12, 5:9, 16:18, 4:6)

Hanczarek 11, Paplicka 9, Nikodym 6, Sochacka 4, Kaszewska 4, Wojtczak 2, Bevelacqua 2, Kaluta 2, Sługocka 2, Kamińska 2, Kobierska 1

 

Młodziczki U13 (trener Joanna Drabik)

ENEA AZS AJP Gorzów II - WSTK Wschowa 33:70 (10:22, 11:13, 4:10, 8:25)

Pytel 15, Przybylska 6, Biała 6, Jędrczak 3, Krawczyk 2, Olender 1, Antczak 0, Ciołek 0, Klimczak 0, Klofta 0

 

II LIGA (trener Radosław Duchnowski)

MUKS Poznań  - ENEA AZS AJP Gorzów 84:34 (15:13, 24:12, 25:4, 20:5)

Maćkowiak 7, Tamm 6, Lewandowska 4, Małkowska 4, Steblecka 4, Sroka 3, Łotarewicz 2, Pytel 2, Trawczyńska 2



Grupa U13 i U15 uczestniczy w programie "SMOK" pod patronatem Polskiego Związku Koszykówki 

 

 

Strona 1 z 84
Designed with by jakubskowronski.com