Drugi dzień CLJ U17 za nami! (ZDJĘCIA)

niedziela, 15 październik 2023 17:20
Sobotnie spotkania Centralnej Ligi Juniorek U17 w obiektywie! Tak walczy i zbiera cenne koszykarskie doświadczenie, nasz #MlodyAZS
 
Centralna Liga Juniorek prowadzona jest równolegle do rozgrywek strefowych U17. Bierze w niej udział 8 klubów, które w poprzednim sezonie znalazły się w najlepszej ósemce Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz 4 z kwalifikacji (1KS Ślęza Inplag Wrocław, Basket 4EVER Ksawerów, PTK ABM Jędraszek Pabianice i UKS Basket Aleksandrów Łódzki)

Pierwsze turnieju CLJ U17 w sezonie 2023/2024 rozegrywane są w Gdyni i Gdańsku. Kolejne turnieje Centralnej Ligi Juniorek, odbędą się w dniach: 8-10 grudnia 2023 oraz 1-3.03.2024. 4 najlepsze zespoły awansują bezpośrednio do turniejów półfinałowych MMP. Drużyny z miejsc 5-8 w CLJ będą rozstawione w pierwszym koszyku w turniejach ćwierćfinałowych MMP
 
Basket 4EVER Ksawerów - Enea AZS AJP Gorzów 75:57 (32:12, 21:15, 14:14, 8:16)
 
Molik 12 (5zb), Poprawska 9 (8zb), Domaradzka 8, Wanecka 7, Kościukiewicz 6 (7zb), Przybylska 5, Śledź 4 (5as), Orzeł 4, Banasiewicz 1, S.Łukowska 1, L.Łukowska 0, Frontczak 0
 
Enea AZS AJP Gorzów - 1KS Ślęza Inplag Wrocław 40:92 (13:23, 7:30, 9:15, 11:24)
 
Frontczak 13, Przybylska 5, Wanecka 5, Kościukiewicz 4, Domaradzka 3, Poprawska 3, Molik 3, Kaszewska 2, Śledź 2, S.Łukowska 0, L.Łukowska 0, Banasiewicz 0

#MlodyAZS ze zwycięstwem w lidze U13 (ZDJĘCIA)

niedziela, 15 październik 2023 15:00
#MlodyAZS ze zwycięstwem w lidze młodziczek U13! Najskuteczniejsze w zespole prowadzonym przez Adama Chodkiewicza były Nikola Skrzypczak (20), Maja Bochenek (13) i Agata Drzazga (10)
 
 
ENEA AZS AJP I Gorzów - WSTK Wschowa 81:52 (18:12, 23:12, 24:14, 16:14)
 
Skrzypczak 20, Bochenek 13, Drzazga 10, Majchrzak 9, Stachowiak 8, Kos 6, Gaca 4, Drzazga 4, Mokrzycka 3, Ziembakowska 2, Paszkiewicz 2, Kęsik 0

Startuje CLJ U17! (PLAN TRANSMISJI)

czwartek, 12 październik 2023 07:00

W nadchodzący weekend #MlodyAZS zaczyna Centralą Ligę Juniorek U17! Zagrają też nasze najmłodsze koszykarki w lidze młodziczek U13! Pierwszy turniej CLJ w sezonie 2023/2024 zostanie rozegrany w Gdańsku, gdzie młode gorzowianki zmierzą się z UKS Basket Aleksandrów Łódzki, Basket 4EVER Ksawerów, 1KS Ślęza Inplag Wrocław i PTK ABM Jędraszek Pabianice.

 

(CLJ U17)Enea AZS AJP Gorzów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki
(13.10.2023, godzina 18:15, hala Politechniki Gdańskiej)

 TRANSMISJA TV



(CLJ U17) Enea AZS AJP Gorzów - Basket 4EVER Ksawerów
(14.10.2023, godzina 11:30, hala Politechniki Gdańskiej)

TRANSMISJA TV



(CLJ U17) Enea AZS AJP Gorzów - 1KS Ślęza Inplag Wrocław
(14.10.2023, godzina 20:30, hala Politechniki Gdańskiej)

TRANSMISJA TV



(CLJ U17) Enea AZS AJP Gorzów - PTK ABM Jędraszek Pabianice
(15.10.2023, godzina 12:15, hala Politechniki Gdańskiej)

TRANSMISJA TV



LIGA MŁODZICZEK U13
ENEA AZS AJP II - KSW Spartakus Jelenia Góra
(15.10.2023 , godzina 12:00, hala AJP Gorzów)



LIGA MŁODZICZEK U13
ENEA AZS AJP I Gorzów - WSTK Wschowa
(15.10.2023, godzina 12:30, hala SP 13 Gorzów)

Weekend z #MlodyAZS (TERMINARZ)

czwartek, 05 październik 2023 06:00

W ten weekend #MlodyAZS nie będzie się nudził! Rozpoczynamy sezon I LIGI, grają też nasze juniorki starsze, juniorki, kadetki i młodziczki! Sprawdź terminarz, jak grają młode gorzowskie koszykarki.



I LIGA KOBIET

Enea AZS AJP II Gorzów - KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp.
(08.10.2023, godzina 14:00, hala AJP Gorzów)

TRANSMISJA SPOTKANIA



LIGA JUNIOREK STARSZYCH U19

Enea AZS AJP Gorzów - MKS MOS Wrocław
(07.10.2023, godzina 13:00, hala AJP Gorzów)



LIGA JUNIOREK U17

Enea AZS AJP Gorzów - MKS MOS Elektrotim Wrocław
(07.10.2023, godzina 11:00, hala AJP Gorzów)

 

LIGA JUNIOREK U17

MKS Polkowice - Enea AZS AJP Gorzów
(08.10.2023, godzina 11:00, hala SP4 Polkowice)



LIGA KADETEK U15

KS Szprotavia Szprotawa - ENEA AZS AJP II Gorzów
(07.10.2023, godzina 11:00, hala ZS1 Szprotawa)



LIGA MŁODZICZEK U13

ENEA AZS AJP I Gorzów - MKS MOS Procom System Wrocław
(07.10.2023, godzina 12:00, hala SP13 Gorzów)



LIGA MŁODZICZEK U13

MKS MOS Procom System Wrocław - ENEA AZS AJP II Gorzów
(08.10.2023, godzina 11:00, hala SP84 Wrocław)

Za nami II Turniej ENEA Mini Basket Ligi o Puchar Wójta Gminy Lubiszyn. W hali Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Ściechowie w trzech kategoriach wiekowych rywalizowało blisko 250 młodych koszykarek z programu "Nauka, Sport, Przyszłość", a turniej wygrały zespoły ENEA AZS AJP Barlinek, ENEA AZS AJP SP 13 Gorzów i ENEA AZS AJP SP 20 Gorzów! 

 

Sponsorem tytularnym programu "Nauka, Sport, Przyszłość" jest firma Enea, a na turnieju koszykarki #MlodyAZS nawadniały się wodą LUBUSKA marki Browar Witnica S.A.!

 

Gorzowskie koszykarki uczestniczą w programie Polski Związek Koszykówki - Młode Asy Parkietów "SMOK"
 

Młode gorzowianki mistrzem ligi U12!

sobota, 20 maj 2023 14:30

Koszykarki ENEA AZS AJP I Gorzów mistrzem ligi U12 Lubuska Koszykówka! Brawo #MlodyAZS


Wyniki spotkań w sezonie 2022/2023

WSTK I Wschowa - Enea AZS AJP I Gorzów 29:41
WSTK II Wschowa - Enea AZS AJP I Gorzów 46:44
KS Szprotavia Szprotawa - Enea AZS AJP I Gorzów 12:47
MKS Polkowice - Enea AZS AJP I Gorzów 30:38
Enea AZS AJP I Gorzów - Enea AZS AJP II Gorzów 40:6
MKS Polkowice - Enea AZS AJP I Gorzów 16:20
Enea AZS AJP I Gorzów - WSTK I Wschowa 55:40
Enea AZS AJP I Gorzów - WSTK II Wschowa 57:9
Enea AZS AJP II Gorzów - Enea AZS AJP I Gorzów 13:51
Enea AZS AJP I Gorzów - KS Szprotavia Szprotawa 57:15 

Designed with by jakubskowronski.com