Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem przyznawania akredytacji dziennikarskich i z zasadami obowiązującymi przedstawicieli mediów w sezonie 2019/2020.

Regulamin przyznawania akredytacji dziennikarskich i zasady obowiązujące przedstawicieli mediów w sezonie 2019/2020:

 1. Prawo do zasiadania na trybunie prasowej, dostępu do miejsc przeznaczonych dla przedstawicieli mediów oraz wstępu na konferencje prasowe mają wyłącznie osoby posiadające akredytacje wydane przez KS AZS AJP Gorzów.
 2. Akredytacje prasowe przyznawane są na podstawie wypełnionych formularzy akredytacyjnych.
 3. Wnioski akredytacyjne należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Akredytacja całosezonowa dotyczy wszystkich meczów ligowych, pucharowych i towarzyskich, jakie w sezonie 2019/20 rozegra w roli gospodarza zespół PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów (EBLK) oraz InvestInTheWest Enea Gorzów (ECW).
 5. Akredytacja jest bezpłatna.
 6. Przyznana akredytacja jest imienna i upoważnia do wejścia do hali wyłącznie osobę, na której nazwisko została wydana.
 7. Nazwiska dziennikarzy, którym zostały przyznane akredytacje stałe, zamieszczane są na stronie internetowej www.azsajpgorzow.pl.
 8. Akredytację należy okazywać ochronie w okolicach parkietu. W trakcie realizacji czynności dziennikarskich, akredytacja musi być umieszczona przez jej posiadacza w miejscu widocznym dla służb porządkowych i organizatorów. Dotyczy to również konferencji prasowych.
 9. Przedstawicieli mediów obowiązują zasady etyki dziennikarskiej i profesjonalnego zachowania wobec innych uczestników meczu.
 10. Dziennikarze, podobnie jak inne osoby niezwiązane bezpośrednio z meczem, nie mają prawa wejścia na parkiet.
 11. Wywiady z zawodniczkami/trenerami w formie wideo prosimy przeprowadzać na tle ścianki sponsorskiej.
 12. Dziennikarze w swoich materiałach zobowiązani są do używania aktualnego herbu Klubu, bieżących zdjęć zawodników i sztabu szkoleniowego.
 13. Klub nie odpowiada za rzeczy pozostawione na trybunie prasowej, w sali konferencyjnej i innych dostępnych dla mediów miejscach.
 14. Klub ma prawo unieważnić akredytację prasową w przypadku naruszenia przez jej posiadacza postanowień niniejszego regulaminu lub rażącego naruszenia dobrych obyczajów w czasie wykonywania obowiązków dziennikarskich.

gorzow ajp enea foxy prosupport Kariera na Plus gbs gorzow budnex covers KDF Podatki woinski-spa berg-solutions biernat-transport

Designed with by jakubskowronski.com