Podsumowanie pierwszej połowy sezonu 2017/2018 - Młodziczki

Było o najmłodszych, przyszedł czas na nieco starsze koleżanki grające w kategorii młodziczek (U-14).

 

W tym roku, po raz pierwszy od dłuższego czasu nasz klub postanowił wystąpić w Lubuskiej Lidze Młodziczek. Dzięki tej decyzji byliśmy w stanie wystawić aż 3 zespoły, dzięki czemu nasze młode koszykarki zdobywają niezbędne doświadczenie w trakcie rywalizacji sportowej. Oprócz naszych zespołów, do ligi przystąpiły dwie drużyny ze Wschowy, po jednej z Zielonej Góry i Szprotawy. ENEA AZS AJP I i ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. tworzą zawodniczki rocznika docelowego (2004), natomiast ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp. to zawodniczki o rok a w niektórych przypadkach nawet o dwa lata młodsze (2005 - 2006). Pierwsza drużyna prowadzona jest przez trenera Łukasza Hiszpańskiego, druga przez trenera Zbigniewa Wilmińskiego a trzeci składa się z dwóch zespłów trenerki Beaty Wieczorek (rocznik 2005/06) i Małgorzaty Goszczyk (2005/06). 

 

Pierwsze miejsce w tabeli zajmuje zespół ze Wschowy, który do tej pory pozostaje niepokonany. Nasze drużyny zajmują 3 (ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. bilans 4-3), 4 (ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp. bilans 3-5) i 5 (ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. bilans 4-2) miejsce. Dokładne dane znajdują się tutaj. Dzięki Lubuskiemu Związku Koszykówki, mają Państwo również dostęp do szczegółowych statystyk poszczególnych zespołów a nawet zawodniczek. Wszystko znajduje się na tej stronie. Klikając w odpowiednie zakładki każda zainteresowana osoba uzyska wyczerpujące dane na temat poczynań naszych koszykarek i zespołów które reprezentują.

 

Najbliższe spotkania po nowym roku:

 

1. Niedziela (07.01.2018) ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp - WSTK Wschowa

2. Niedziela (07.01.2018) ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

 

 

 

Joomla Extensions