Juniorki w najlepszej czwórce w Polsce

Po trzech dniach meczy grupowych, meldujemy się w Finale.

 

Podopieczne trenera Janusza Kopaczewskiego oraz Roberta Pieczyraka od środy biorą udział w Mistrzostwach Polski w koszykówce kobiet do lat 18. W ciągu tych trzech dni, nasze zawodniczki dwa razy mogły cieszyć się ze zwycięstwa. Wygrane te zapewniły naszej drużynie awans do najlepszej czwórki w kraju! Wielkie gratulacje! Po ciężkiej trzydniowej walce nasz zespół wraz z trenerami wybrał się na krótką wycieczkę po centrum Gdyni.

 

Wyniki spotkań grupowych:

1. UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp, 54:82

2. ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - ENEA AZS Szkoła Gortata Poznań, 45:62

3. ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz, 82:50

 

Tabela grupowa:

1. ENEA AZS Szkoła Gortata Poznań

2. ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp.

3. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

4. UKS Lider Swarzędz

 

Terminarz finałowy:

04.05.2019 (sobota), ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska

 

Joomla Extensions